Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

San Giovanni Rotondo

San Giovanni Rotondo

Městečko San Giovanni Rotondo proslulo klášterem Santa Maria delle Grazie, kde působil kapucínský mnich Padre Pio, který byl za své činy papežem Janem Pavlem II. prohlášen za svatého v červnu 2002. Padre Pio nesl na rukou stigmata a zázračně vyléčil mnoho lidí. Tělo Padre Pia odpočívá nabalzamované v kryptě a každoročně za ním přichází řada věřících.... Důležitým svátkem ve městě je Sv. Maria delle Grazie (díkuvzdání) ve dnech 8., 9., 10. září, kdy je vzácný obraz Madony přenesen do mateřského kostela, kde zůstane po 3 dny. Kapucínský klášter spolu s novým kostelem jsou nyní druhým největším katolickým poutním místem na světě, po mexickém Guadalupe.

 

 Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Gargano 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.