Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Toskánsko pro školy

Toskánsko pro školy

Plánujete školu v přírodě či sportovní ozdravný pobyt s dětmi v zahraničí na konci školního roku?  Rádi byste poznali zajímavá místa? Jste navíc příznivci aktivního poznávání krásných míst, či dokonce příznivci cyklistiky a turistiky?  Zdá se vám ale, že je to pro vás organizačně příliš náročné?  CK Adventura má dvacetileté zkušenosti s pořádáním aktivních zájezdů pro celé spektrum klientů a tedy samozřejmě i pro školní kolektivy dětí a studentů od 10 let. 

Toskánsko pro školní kolektivy

 • (Cyklo)pobyt u moře s podporou autobusu
 • Ubytování u moře – v mobilhomech s polopenzí
 • Architektonické perly Toskánska
 • Písečné pláže a koupání

Toskánsko – kraj v němž se rodila italská renesance a velké množství památek světového významu; místo, kde působily takové osobnosti jako Leonardo da Vinci, Michelangelo, Donatello, Botticelli, Tizian, Giotto, Pisano a mnoho dalších. Z přímořského letoviska Marina di Bibbona budeme vyrážet výlety s doprovodem autobusu, které budou směřovat do mnoha překrásných koutů a míst jednoho z nejkrásnějších italských regionů.

Na přání se zájezd modifikuje jako cyklistický (s přihlédnutím na bezpečnost dětí a pod vedením certifikovaného cyklistického instruktora).

Termíny a rezervace

Momentálně nenabízíme žádný aktuální termín, ovšem můžeme ho pro vás připravit na vyžádání. Rovněž můžeme připravit program do dalších italských oblastí.

Program

 • 1. - 2. Podvečerní odjezd a noční přejezd do Itálie na pobřeží Tyrhénského moře poblíž městečka Cecina, ubytování, koupání, relaxace.
 • 3. Massa Marittima (perla románské architektury), zpět půvabnou krajinou přes přírodní rezervaci Marsiliana.
 • 4. Výlet do proslulého města Pisa  (Náměstí zázraků, šikmá věž).
 • 5. Populonia (staré etruské město ze 7. stol. př. Kr.), cyklovýlet, nebo pěší výlet na poloostrově, nebo fakultativní výlet na ostrov Elba, koupání.
 • 6. Volný den u moře nebo u bazénu, odpočinek a koupání, nebo procházka v okolních piniových hájích; fakultativně celodenní výlet vlakem do Florencie.
 • 7. Celodenní výlet do města Volterra - jedno z nejstarších center etruské civilizace a do St. Gimignana - středověkého města na kopci mezi olivovníky a vinicemi.
 • 8. - 9. Rozloučení s mořem, individuální výlety v okolí; podvečerní odjezd, návrat v dopoledních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto: 1 průvodce CK Adventura, 1 kuchař CK Adventura, doprava autobusem (s cyklovlekem) včetně poplatků, 6x ubytování, 6x polopenze, informační materiály, potřebné mapy, všechny výlety uvedené v programu (neoznačené jako fakultativní), pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění proti stornu, pojištění CK proti úpadku, organizace a zajištění zakázky, DPH, 3 osoby pedagogického dozoru zdarma .

Fakultativní služby: Elba (trajekt i s kolem asi 35 EUR/os.), Florencie (vlak asi 16 EUR/os.).

Noclehy a stravování: mobilhomy apartmánového stylu (něco mezi chatičkou a trvale zaparkovaným velkým karavanem): 2 malé dvoulůžkové ložničky s omezeným úložným prostorem, společná obývací místnost s plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) a jídelním koutem, společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek; polopenze vám připraví náš kuchař. Mobilhomy je v den odjezdu nutné uklidit a předat ve stejném stavu, v jakém byly připraveny v den příjezdu.

Povrch a profil: (pro cyklistickou variantu) převážně asfalt, někde šotolinová cesta, profil zvlněný.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.