Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Italsko-francouzská riviéra na kole

Ligurie a Azurové pobřeží, San Remo, Monako a hory
dovolená na kolehotely, penziony, chatysnídaně1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
8. 9. – 17. 9. 201710 dní13 990 Kč12 990 Kč11293701

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA DOPLNĚNÍ K ŽENĚ A MUŽI + DALŠÍ MÍSTA NA PROVĚŘENÍ

Popis

Riviéra je naprosto specifickým a výjimečným koutem Itálie a Francie.  Jde o oblast tzv. věčného jara, místo teplomilné vegetace obklopené vysokými horami, díky kterým je v kraji mírné klima. Výhody a krásu tohoto koutu Evropy si uvědomili i mnohé slavné osobnosti a boháči, kteří si zde postavili domy a užívají si příjemné přímořské atmosféry po celý rok. Krajem vede nově otevřená cyklostezka podél moře, postavená na místě železnice. Čekají nás ale i výlety do nádherných zelených hor, horských městeček i do Monaka. Budeme bydlet v příjemném kempu plném exotické flóry přímo u moře v západní části italského města San Remo, které je nejznámějším a nejvyhledávanějším letoviskem Květinové riviéry (Riviera dei Fiori). Z kempu, který leží u hranice s Francií, budeme vyrážet na cyklistické výlety do překrásných koutů Francie i Itálie. Poznejme kraj pěstování květin, parfémů, levandule, bohaté smetánky a výborného jídla a pití.

 

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt u moře, (cyklo)výlety s podporou autobusu či minibusu
 • Ubytování v mobilhomech, snídaně
 • Písečné i oblázkové pláže, odpočinek a koupání
 • Festivalové San Remo, Knížecí palác v Monaku
 • Cyklovýlety do hor a horských vesnic i pobřežní panoramatické cyklostezky

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd večer, noční přejezd do Itálie k San Remu, ležícímu nedaleko hranic s Francií; příjezd do kempu, ubytování, odpočinek a koupání; v podvečer návštěva San Rema.

 • 3. den

  Autobusem k magií opředené Trioře, prohlídka městečka a na kole do Taggie (dominikánský klášter), kde se můžete ztratit v křivolakých uličkách (asi 35 km), variantně dojezd do kempu (asi +15 km).

 • 4. den

  Ráno autobusem do Monaka, druhé nejmenší země na světě, prohlídka parfumerie Fragonard (výroba a prodej francouzských parfémů), až do Monte Carla (Knížecí palác, kasino), fakultativně návštěva Oceánografického muzeaKnížecího paláce, nebo Exotické zahrady s komplexem jeskyní Grottes de l´Observatoire; návrat autobusem do kempu (den bez kol).

 • 5. den

  Autobusem do sedla Ponte di Nava, na kole klidnými olivovými háji přes horské vesničky (pitoreskní Pornassio, přátelské Pieve di Teco) do Pontedassia (asi 45 km), autobusem zpět do kempu.

 • 6. den

  Autobusem do malebného St. Paul de Vence – městečka malířů a galerií, Nice – promenáda Angličanů, staré město s květinovým trhem, Andělský útes a vodopád, muzeum Matisse a Chagalla (den bez kol); alternativně individuální cyklistika.

 • 7. den

  Minibusem do San Romola, na kole vnitrozemím přes kouzelné středověké kamenné vesničky (Perinaldo, Isolabona, Apricale...) do fotogenického Dolceacqua (naložení kol a degustace vína), návrat do kempu autobusem nebo na kole (25–50 km).

 • 8. den

  Pobřežní cyklostezkou na kole do San Lorenzo al Mare (pobřežní městečko s promenádou s palmami) a zpět do San Rema (asi 25 km jedna cesta, pláže s možností koupání), zajížďka do vesnice Bussana Vecchia (kdysi poničena zemětřesením, v současnosti  sídlo mnoha umělců) (+9 km).

 • 9.–10. den

  Odpočinek na pláži, koupání, relaxace či trhy v San Remu; pro zájemce lehká cykloetapa do přístavní Bordighery plné palem (asi 14 km), podvečerní odjezd, návrat následující den po poledni.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem (případně minibus do vnitrozemí), 7x mobilhome se snídaní, všechny výlety uvedené v programu, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

vstupné do památkových a jiných objektů, degustace vína

Ubytování:

Bydlet budeme v elegantním kempu plném tropických rostlin u moře ve 4lůž. mobilhomech (což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem). V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené 2lůž. ložnice; společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem a lůžkem menšího rozměru, vhodným na sezení; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); součástí kempu je bazén, stylová restaurace (menu asi 15 EUR), ve vzdálenosti asi 300 m je supermarket otevřený 24h denně. Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.).

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování:

Po celou dobu pobytu budou podávány snídaně, na místě připravované naším personálem. Pro přípravu večeří můžete využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restaurace.

Povrch a profil:

asfalt, zvlněný, místy kopcovitý profil

Klima:

příjemně stálé přímořské podnebí, denní teploty 25 – 30 °C ve stínu, slunečno; teplota moře asi 18 – 28 °C.

Průvodce:

Hanka Mílková

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_autobusem_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.
GALERIE: MOBILHOMY, UBYTOVÁNÍ

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.