Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cyklozájezdy do Provence

Cyklozájezdy do Provence

Provence patří vedle starého Říma k jedněm z nejdéle osídleným kulturním oblastem, její název až dodnes odkazuje k tomu, čím původně byla – jednou z důležitých římských provincií. Dva tisíce let stálého kulturního vlivu se samozřejmě neztratí beze stopy a tak dnešní Provence patří k jedněm z nejkrásnějších a zároveň nejkultivovanějších oblastí Evropy i světa.

Taková místa je samozřejmě škoda poznat jen jako turista projíždějící na zájezdě Francií autem či autobusem. Provence se musí vychutnat a vzhledem k charakteru krajiny – povlovným kopcům – je zde ideálním prostředkem k pohybu jízdní kolo. Také jedině cykloturistika vám dá Provence zažít takovou, jaká je: s vůní jejích levandulových polí, krásou vinic, závanem moře… Vydejte se letos na cyklozájezd s Adventurou do Provence. Její zkušení průvodci vám díky cyklistice ukáží Francii takovou, jak jste ji ještě neviděli.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.