ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cyklozájezdy do Provence

Cyklozájezdy do Provence

Objevte s námi kouzlo Provence

Ve vinicích LubéronuPoznejte s námi zemi, která před tisíci lety uchvátila Římany a stala se jejich nejoblíbenější provincií. Zemi, která před stoletími okouzlila malířské mistry Picassa, Van Gogha i Paula Cézanna a inspirovala je k velkým dílům. Objevte zemi, která nasytí vaše srdce dychtící po přírodních krásách, kultuře i romantických okamžicích. 

Společně odhalíme umění pohodového života, které místní ovládají zcela dokonale. Zafandíme si při napínavé hře pétanque. Přivoníme k provensálskému vínu, levanduli, parfémům i koření a potěšíme naše chuťové buňky místními gastronomickými specialitami.

Už se těšíte?

Jak to všechno zvládneme?

Poutní místo St.-Guilhem-le Désert, CévennyNa kole! Tak totiž nejsnáze poznáte krásu Provence. A nejen tu její.

V Provence se na kole jezdí krásně. Kopce tu jsou pozvolné, vzduch teplý a řeky i moře chladné. Přidejte k tomu pohostinnost místních, kteří vám bez váhání doplní třeba vodu do bidonu a ještě vám poradí, kde se nejlépe naobědváte a zjistíte to. Co? Že jste našli ráj na zemi, se kterým se budete s těžkým srdcem loučit a do kterého se budete s nadšením vracet.

Co v Provence uvidíme?

Unikátní Pont du GardKromě tradičních turistických cílů jako je Avignon, Orange nebo NP Camargue navštívíme i méně známá, ale o to více zajímavá místa. Společně budeme žasnout nad nezapomenutelnou světelnou instalací v bývalých bauxitových dolech Carrières de Lumières v Les Baux-de-Provence. 

K slavnému Pont du Gard přijedeme osamoceni málo známou pěšinkou, díky níž si výhled na něj užijeme v poklidu a soukromí. Ke kaňonu Verdon se přiblížíme po silnici mezi levandulovými poli s výhledem na azurově modré jezero Saint Croix. Ve zbylém čase vplujeme do kaňonu na kánoích.

Vydejte se letos na cyklozájezd s Adventurou do Provence. Naši zkušení průvodci vám ukáží Francii tak, jak jste ji ještě neviděli.