Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cyklozájezdy do Provence

Cyklozájezdy do Provence

Provence patří vedle starého Říma k jedněm z nejdéle osídleným kulturním oblastem, její název až dodnes odkazuje k tomu, čím původně byla – jednou z důležitých římských provincií. Dva tisíce let stálého kulturního vlivu se samozřejmě neztratí beze stopy a tak dnešní Provence patří k jedněm z nejkrásnějších a zároveň nejkultivovanějších oblastí Evropy i světa.

Taková místa je samozřejmě škoda poznat jen jako turista projíždějící na zájezdě Francií autem či autobusem. Provence se musí vychutnat a vzhledem k charakteru krajiny – povlovným kopcům – je zde ideálním prostředkem k pohybu jízdní kolo. Také jedině cykloturistika vám dá Provence zažít takovou, jaká je: s vůní jejích levandulových polí, krásou vinic, závanem moře… Vydejte se letos na cyklozájezd s Adventurou do Provence. Její zkušení průvodci vám díky cyklistice ukáží Francii takovou, jak jste ji ještě neviděli.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.