Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cyklozájezdy do Provence

Cyklozájezdy do Provence

Objevte s námi kouzlo Provence

Ve vinicích LubéronuPoznejte s námi zemi, která před tisíci lety uchvátila Římany a stala se jejich nejoblíbenější provincií. Zemi, která před stoletími okouzlila malířské mistry Picassa, Van Gogha i Paula Cézanna a inspirovala je k velkým dílům. Objevte zemi, která nasytí vaše srdce dychtící po přírodních krásách, kultuře i romantických okamžicích. 

Společně odhalíme umění pohodového života, které místní ovládají zcela dokonale. Zafandíme si při napínavé hře pétanque. Přivoníme k provensálskému vínu, levanduli, parfémům i koření a potěšíme naše chuťové buňky místními gastronomickými specialitami.

Už se těšíte?

Jak to všechno zvládneme?

Poutní místo St.-Guilhem-le Désert, CévennyNa kole! Tak totiž nejsnáze poznáte krásu Provence. A nejen tu její.

V Provence se na kole jezdí krásně. Kopce tu jsou pozvolné, vzduch teplý a řeky i moře chladné. Přidejte k tomu pohostinnost místních, kteří vám bez váhání doplní třeba vodu do bidonu a ještě vám poradí, kde se nejlépe naobědváte a zjistíte to. Co? Že jste našli ráj na zemi, se kterým se budete s těžkým srdcem loučit a do kterého se budete s nadšením vracet.

Co v Provence uvidíme?

Unikátní Pont du GardKromě tradičních turistických cílů jako je Avignon, Orange nebo NP Camargue navštívíme i méně známá, ale o to více zajímavá místa. Společně budeme žasnout nad nezapomenutelnou světelnou instalací v bývalých bauxitových dolech Carrières de Lumières v Les Baux-de-Provence. 

K slavnému Pont du Gard přijedeme osamoceni málo známou pěšinkou, díky níž si výhled na něj užijeme v poklidu a soukromí. Ke kaňonu Verdon se přiblížíme po silnici mezi levandulovými poli s výhledem na azurově modré jezero Saint Croix. Ve zbylém čase vplujeme do kaňonu na kánoích.

Vydejte se letos na cyklozájezd s Adventurou do Provence. Naši zkušení průvodci vám ukáží Francii tak, jak jste ji ještě neviděli.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.