Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dovolená s dětmi ve Francii na kole

Dovolená s dětmi ve Francii na kole

Jezdíte rádi na kole a zároveň si říkáte, že letos byste mohli vyrazit na dovolenou někam dál než jen na Mácháč či na Pálavu (nic proti obojímu – sami to tam máme rádi)? Chtěli byste se konečně přesvědčit, co je na té Francii tak úžasného, že ji každoročně navštíví nejvíce turistů ze všech zemí na světě? Proč tyto dvě věci nespojit a nevyrazit s Adventurou na některý z jejích cyklo-zájezdů do země galského kohouta? Věřte, že máte z čeho vybírat! 

Ve Francii myslíme i na ty nejmenší. Mezi našimi cyklo-zájezdy tedy snadno naleznete řadu takových, které svou náročností a charakterem umožňují a předpokládají také účast menších či větších dětí.

Zájezdy označené piktogramem rodiny, jsou vhodné i pro menší děti (již od 4–6 let), mají poklidně koncipovaný program bez dlouhých přejezdů a nabízejí možnost nenáročných cyklistických výletů, které lze variantně přizpůsobit věku dětí. Je zajištěno pohodlné ubytování v mobilhomech na jednom místě u moře, s polopenzí.

Některé zájezdy jsou doplněny kreativním programem, kterého se mohou zúčastnit také rodiče, nebo si naopak udělat vlastní program.

Upřesnění cen:

  • D6 - Sleva pro děti předškolního věku od 4 do 6 let
  • D15 - Sleva pro děti do 15 let
  • Starší děti se samozřejmě mohou bez problémů zúčastnit i většiny ostatních cyklistických zájezdů, zejména těch s nižší náročností 1 či 2.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.