Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dovolená s dětmi ve Francii na kole

Dovolená s dětmi ve Francii na kole

Jezdíte rádi na kole a říkáte si, že letos byste mohli vyrazit na dovolenou někam dál než jen na Mácháč? Chcete zjistit, co je na Francii tak úžasného, že ji každoročně navštíví nejvíce turistů ze všech zemí na světě? Vydejte se s Adventurou na cyklozájezd do Francie! 

Děti doma nenechávejte!

Ve Francii myslíme i na ty nejmenší. Víme, že děti si cestování užívají tak, jako my. Někdy i víc! Navíc jim otevírá nové obzory, podporuje jejich fantazii a chuť učit se novým věcem. Třeba cizím jazykům.

Mezi našimi cyklozájezdy naleznete řadu takových, které svou náročností a charakterem a předpokládají účast menších i větších dětí.

Čím se cyklozájezdy pro děti liší od ostatních?

Zájezdy označené piktogramem rodiny jsou vhodné i pro menší děti (již od 4 let). Program na cyklozájezdech pro děti je koncipovaný poklidně, bez dlouhých přejezdů a nabízí možnost nenáročných cyklistických výletů, které lze přizpůsobit věku dětí. Je zajištěno pohodlné ubytování v mobilhomech na jednom místě u moře s polopenzí.

Kreativní program pro děti i dospělé

Některé zájezdy jsou doplněny kreativním programem. Při něm se vaše děti po dnu naplněném cyklistickými dobrodružstvími výtvarně vyřádí a večer spokojeně usnou. Kreativního programu se můžete zúčastnit se svými dětmi nebo tento čas využít třeba k odpočinku na pláži. 

Upřesnění cen:

  • D6 - sleva pro děti předškolního věku od 4 do 6 let
  • D15 - sleva pro děti do 15 let
  • Starší děti se samozřejmě mohou bez problémů zúčastnit i většiny ostatních cyklistických zájezdů, zejména těch s nižší náročností 1 či 2.