Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Toskánsko na kole v pohodě

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
28. 5. – 6. 6. 202110 dní11298111

Poslední volná místa - na vyžádání!!!

hotel, odjezd večer v 19:00

Základní cena
25. 6. – 4. 7. 202110 dní11298112

mobilhomy, odjezd večer v 19:00

2. 7. – 11. 7. 202110 dní11298113

AKTUÁLNĚ PLNO - mobilhomy
státní svátky, odjezd večer v 19:00, pouze 3 dny dovolené!

9. 7. – 18. 7. 202110 dní11298114

mobilhomy, odjezd večer v 19:00     - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!

16. 7. – 25. 7. 202110 dní11298115

mobilhomy, odjezd večer v 19:00

3. 9. – 12. 9. 202110 dní11298116

mobilhomy, odjezd večer v 18:00

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Cyklopobyt u moře s podporou autobusu
  • Ubytování u moře - v hotelu nebo v mobilehomech s polopenzí
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Architektonické perly Toskánska

Popis

Toskánsko – kraj, v němž se rodila italská renesance a velké množství památek světového významu. Toskánsko – místo, kde působily takové osobnosti jako Leonardo da Vinci, Michelangelo, Donatello, Botticelli, Tizian, Giotto, Pisano a mnoho dalších. Toskánsko – kraj se spoustou přírodních parků, s pozůstatky etruské kultury, krásným pobřežím a množstvím písečných pláží. Toskánsko – kraj vína, oliv a jedlých kaštanů. Z přímořského letoviska Marina di Bibbona budeme vyrážet na převážně cyklistické výlety s podporou autobusu, které budou směřovat do mnoha překrásných koutů a míst jednoho z nejkrásnějších italských regionů. Po návratu z výletu nebo ještě před ním nás bude blízké moře lákat ke koupání či ke krátkému osvěžení, někteří možná využijí možnosti vynechat některý z programových dnů a zůstat na pláži celý den. První termín má ubytování v hotelu s místní polopenzí a ostatní termíny jsou v mobilhomech s polopenzí v naší italské základně na pobřeží Tyrhénského moře. Zájezd je vhodný pro širokou škálu cyklistů včetně rodin, ale program každého dne lze absolvovat i bez kola (naším autobusem) a navštívit téměř všechny zajímavosti. Navržené trasy jsou většinou variantní – v délkách od 15 do 60 km – a vedou převážně po asfaltových silnicích.

Vaše ohlasy:

Dobrý deň,
Srdečne zdravím do Česka. Vzhľadom na to, že som nemala možnosť vyhodnotiť zájazd v papierovej podobe, Rada to urobím elektronicky ☺

  • Miesto pobytu Toskánsko, Marina di Bibbona – pekný a čistý kemp, ochotný personál, bazén, blízko na pláž – hodnotenie 1
  • Vedúci zájazdu – Roman a Marián, sympatickí, ochotní, dochvíľni, vždy poskytnuté informácie o trase a zastávkach na trase – hodnotenie 1*
  • Stravovanie a kuchyňa – množstvo a druh jedál na vysokej úrovni, šikovná, ochotná a milá kuchárka Táňa – hodnotenie 1*
  • Program zájazdu – bohatý (škoda, že deň nemal viac ako 24 hodín a v mestečkách sme nemohli ostať dlhšie) – hodnotenie 1
  • Cesta – vodiči pozorní a trpezliví, v zápchach aj pri nakladaní do vleku – hodnotenie 1*
  • Počasie ☺ – hodnotenie 1*** Celkove bol zájazd dobre zorganizovaný, na vysokej profesionálnej úrovni.

S pozdravom

Monika Boržíková, Košice, 2019


Reference na zájezdy a plné znění výše zmíněné pochvaly naleznete zde.

Program

1.–2. den

Odjezd večer a noční přejezd do Itálie na pobřeží Tyrhénského moře poblíž městečka Cecina, ubytování, koupání, relaxace.

3. den

Massa Marittima (perla románské architektury), půvabnou krajinou přes přírodní rezervaci Marsiliana (30 km), pro cyklistické nenasyty možnost dojezdu až do kempu (75 km).

4. den

Volterra - jedno z nejstarších center etruské civilizace, prohlídka města a návštěva alabastrové dílny, odtud na kole krásnou toskánskou krajinou do St. Gimignana – středověkého města na kopci mezi olivovníky a vinicemi (35–42 km, kopcovitější trasa).

5. den

Populonia (staré etruské město ze 7. stol. př. Kr.), etruské hrobky, cyklovýlet na poloostrově (asi 30 km), možnost dojezdu až do kempu (60 km), nebo fakultativní výlet na ostrov Elba(Napoleonova vila, koupání na poloostrově Enfola) (15–20 km).

6. den

Volný den u moře nebo u bazénu, odpočinek a koupání, nebo individuální cyklistika v okolí – toskánské vesničky, bílá pláž (40–55 km); fakultativně celodenní výlet busem a vlakem do Florencie.

7. den

Lucca, projížďka po hradbách, prohlídka města, cyklovýlet po cyklostezce podél řeky Serchio do Pisy (Náměstí zázraků, šikmá věž, Baptisterium, Dóm) (0–35 km).

8. den

Výlet na Monte Argentario(ostrov spojený s pevninou třemi kosami), přístav Porto St. Stefano, na kole kopcovitější vyhlídkovou cestou do Porto Ercole (známé rybářské přístavy a letoviska), (35 km), nebo variantní kratší nenáročné trasy (10–25 km), koupání na písečné kose.

9.–10. den

Rozloučení s mořem, individuální výlety v okolí - toskánské vesničky, bílá pláž (40–55 km); podvečerní odjezd, návrat následující den v dopoledních hodinách.

Podmínky

GALERIE: UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK, DOPRAVA, MOBILHOMY