Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Jadran a Kras na kole

Nejkrásnější přímořská letoviska a vesnice
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
24. 9. – 30. 9. 20217 dní12 680 Kč11 680 Kč49246120
Základní cena 12 680 Kč
Dětská cena do 15 let11 680 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný2 600 Kč
pojištění PACKET TRIP231 Kč
1. 7. – 7. 7. 20217 dní --- 49246110

AKTUÁLNĚ PLNO!

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Hotel u moře s polopenzí
  • Drsná romantika slovinského a italského Krasu
  • Podél moře po zrušené železnici

Popis

Úchvatná kombinace panenské přírody Krasu s tajemnými jeskyněmi a přímoří! Spleť silniček vás provede přes planiny, kopce, rázovité vesničky proslulé výrobou pršutu, olivového oleje a vína. Cyklostezky po zrušených železnicích vám nabídnou pohodlnou jízdu podél moře se spoustou lákavých zastávek. Italsko - slovinské pobřeží vás překvapí mnoha přírodními, kulturními i kulinářskými specialitami!

Program

1.–2. den

Noční přesun busem (z Prahy cca 21:00), na kolech klesající cyklostezkou po zrušené železnici s viadukty a tunely, která v letech 1887–1959 spojovala Terst s Vídní a Prahou, romantickým údolím Val Rosandra k Jadranu – do Terstu, krátkým trajektem do rybářského městečka Muggia a na kolech podél pobřeží do hotelu (38 km).

3. den

Busem výjezd do pohoří Koprska Brda, na kolech klesající silničkou ve skalní stěně do Hrastovlje s románským kostelíkem, dále buď po rovinaté cyklostezce podél řeky Rižana nebo kopcovitými silničkami přes vinařské vesnice s fontánou vín v Marezige a s výhledy na Koperský záliv k našemu vinaři – ochutnávka vín. Zajížďka do historického centra a přístavu Koper (28/35/51 km).

4. den

Busem k jeskyni Škocjanská jama (krasový komplex s největším podzemním kaňonem na světě, 11 propojených jeskyní), na kole panenskou přírodou slovinského Krasu kolem vinohradů, producentů vyhlášeného pršutu a oleje (možnost ochutnávky) přes krásné vesnice Povir, Štanjel, přes Sežanu do Lipice se slavným hřebčínem (51 km) – možnost zkrácení či vynechání cyklistické etapy a přesun busem od jeskyní k hřebčínu.

5. den

Terstský záliv z perspektivy italského Krasu – busem výjezd k největší krasové jeskyni na světě přístupnou turistům – Grotta Gigante, na kolech panoramatickými silničkami přes vesnice s výhledy na moře, sjezd k pohádkovému zámku Miramare s překrásnými zahradami, po promenádě (možnost koupání) do Terstu s antickými památkami a velkolepým náměstím, trajektem a na kole do hotelu (41/46 km).

6.–7. den

Slovinským pobřežím po bývalé železnici Parenzana přes Izolu, Piran a Portorož (35 km). Koupání, posezení v hospůdce u moře, možnost zajížďky do Sečovlje (rozsáhlá solná pole s 800 letou tradicí + 2x12 km), odjezd do ČR, příjezd časně ráno (cca 5:00).

Podmínky