Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Kariéra

Kariéra

Samostatná/ý účetní

14. říjen 2021

Cestovní kancelář Adventura hledá účetní(ho), jenž ocení rozmanitost práce v cestovním ruchu a nabídne naší společnosti dostatek pečlivosti a spolehlivosti

Zobrazit detail

PRODUCT MANAGER pro segment produkce cyklistických zájezdů

13. říjen 2021

Cestovní kancelář Adventura hledá šikovného product managera, kterého nebaví jednotvárná práce, ocení rozmanitost a výměnou za pečlivost a spolehlivost dostane velkou míru samostatnosti a svobody.

Zobrazit detail

Průvodce cyklistických zájezdů (autobusových i leteckých)

6. říjen 2021

Základem je kladný vztah k cyklistice, znalost techniky a základních jednoduchých oprav (rádi doučíme), orientace v mapách (papírových i digitálních), schopnost plánovaní tras, improvizace a předchozí praxe vedení skupiny, dále příslušné jazykové vybavení a obecné povědomí o destinacích (nebo alespoň chuť se to doučit)

Zobrazit detail

Průvodce poznávacích a turisticko-poznávacích zájezdů a zároveň řidič mikrobusu

6. říjen 2021

Jedná se zejména o zájezdy do evropských destinací pro skupiny do 8 klientů, kdy průvodce zároveň řídí mikrobus 8+1 sedadel. Stačí řidičský průkaz B, ale předpokládáme určité řidičské zkušenosti, jazykové vybavení AJ (další jazyk výhodou) a obecné povědomí o destinacích (nebo minimálně chuť se to doučit).

Zobrazit detail

Průvodce s náplní turistika a treking v Evropě i ve světě

6. říjen 2021

Základem je kladný vztah k horám a přírodě – od lehké turistiky po náročný vícedenní treking, znalost a zkušenost pohybu v horách s batohem (nalehko i natěžko), po značených (neznačených) cestách, orientace v mapách (papírových i digitálních), práce s buzolou i výškoměrem, praxe s vedením skupiny, schopnost vyhodnocení a plánovaní trasy dle zdatnosti skupiny a zároveň v závislosti na předpovědí počasí, zkušenosti i nadmořské výšce, schopnost odborně poradit klientům, jaké si na danou etapu zabalit vybavení a oblečení, důležitá je i schopnost improvizace. Dále příslušné jazykové vybavení a obecné povědomí o destinacích (nebo alespoň chuť se to doučit).

Zobrazit detail

Kuchař pro mobilní catering autobusových zájezdů

6. říjen 2021

Hledáme kuchaře, kteří jsou schopni uvařit polopenzi pro skupinu 40 lidí za pomoci mobilního cateringového zázemí. Při některých zájezdech používáme dodávkový automobil spadající do řidičské skupiny B, který kuchař zároveň řídí, jindy je kuchyňské zázemí vybudováno sezonně na místě a kuchař má k dispozici zásobovací auto, výjimečně se vaří se zázemím v autobusu.

Zobrazit detail

Technický pomocník autobusových cyklistických zájezdů

6. říjen 2021

Nevyžadujeme mimořádné jazykové ani jiné odborné znalosti, důležitá je dobrá fyzická kondice a praktické myšlení. Pracovní náplní je zejména fyzická práce při nakládání kol do cyklo vleku, budování a skládání cateringového zázemí a pomoc v kuchyni, také pomoc hlavnímu průvodci při cyklo programu. 

Zobrazit detail