ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Informace pro provizní prodejce

Informace pro provizní prodejce

Vážení provizní prodejci, Vážení provizní prodejci, tyto stránky jsme připravili přímo pro vás, abyste měli pohromadě všechny potřebné informace, které budete k prodeji našich zájezdů potřebovat. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

AKTUÁLNÍ LETÁKY

V současné době nemáme aktuální letáky.

PODMÍNKY SPOLUPRÁCE A SMLOUVA

Smlouvy o obchodním zastoupení

Smlouvy jsou platné pro všechny smlouvy o zájezdech uzavřené v období od 1. 11. 2022 a opravňují prodejce nabízet a prodávat zájezdy pořádané CK Adventura a CK Mad Mat Sport (identifikační údaje jednotlivých CK naleznete v textu smlouvy).

Pokud nemáte uzavřenou smlouvu o obchodním zastoupení – napište nám – pošleme Vám její vzor včetně nutných příloh k vyplnění (Smlouva, dodatek GDPR, dodatek E-prodej). Následně vám sdělíme vaše dealerské číslo a zašleme podepsanou smlouvu zpět společně s Plnou mocí pro daný rok (v dalších letech již posíláme jen Plnou moc).

Základní dokumenty o Adventuře

Zájezdy VYJMUTÉ z provizního prodeje, se SNÍŽENOU PROVIZÍ a zájezdy s FIXNÍ provizí:

Z dealerského prodeje jsou VYJMUTY:

 1. všechny zájezdy, kdy je pořadatelem některá z našich partnerských CK – zájezdy začínají objednacím číslem v závorce:
  America Tours (40-), Periscope Skandinávie (41-), AGM Travel (42-), Geos travel (48-), Trip (49-), VIVA Travel (51-) a Inspira (54-).
 2. všechny zájezdy, které jedou do Bhútánu
 3. Dále zájezdy začínající na:
  (14-) kurzy via-ferrat, ledovcové kurzy a skalní lezení,
  (45-) kajakové kurzy a zájezdy: Kajak – intenzivní víkendové kurz, Kajak – výuka eskymáckých obratů, Seakajak – Vltava, Seakajak – z Prahy do Polabí, Seakajak na Orlické přehradě,
  (7x- nebo 8x-) zakázkové akce

(Pokud je u některého ze zájezdů uvedená jako pořadatel některá z partnerských CK, musíte uzavřít smlouvu o provizním prodeji přímo s nimi a prodej tohoto zájezdu také dojednávat s nimi. Děkujeme za pochopení).


SNÍŽENÁ PROVIZE 5% (max. 5000 Kč/os.) ze základní ceny je u těchto zájezdů:

Zájezdy začínající na:
(45-) vodácké zájezdy pořádané partnerskou CK MAD MAT SPORT (s výjimkou výše uvedených kurzů).

JAK SE PŘIHLÁSIT

Informace a dokumenty pro zákazníky a jejich provizní prodejce

Pro zjednodušení vaší práce zde zveřejňujeme odkazy na důležité dokumenty a informace, které najdete na naší hlavní www stránce www.adventura.cz, a které zcela jistě při svojí práci využijete.

Smlouva o zájezdu a informace, jak se přihlásit na zájezd:

Jak se přihlásit:

Informace o cestovní smlouvě, rezervaci, způsobu platby nebo pojištění najdete na domovské stránce CK Adventura v sekci Jak se přihlásit.

Slevy a bonusy 

Informace ke slevám naleznete zde.

Pojištění

Cestovní pojištění - nabízené produkty, sazby, podmínky...

Pojištění CK proti úpadku - pojištovna, certifikáty,....

XML DATA

Texty zájezdů ke stažení

Pro prezentaci našich zájezdů na svých www stránkách je potřeba pozorně si pročíst Pravidla použití elektronických dat, která nastavují základní pravidla pro využití dat Adventury na vašich www-stránkách.


Pro tuto možnost je potřeba uzavřít SooZ a podepsat přijetí Pravidel. (Pokud máte SooZ již uzavřenou, stačí samozřejmě podepsat a zaslat pouze Pravidla.)


Dále je potřeba si rozmyslet, který způsob přebírání dat vám bude vyhovovat – zda hromadný export v XML souboru či postupné "ruční" stahování zájezdů v HTML dokumentech přímo z našich zájezdových stránek.


Pokud se rozhodnete pro hromadný XML soubor, věnujte pozornost souboru s popisem struktury dat. Pokud máte již připravené technické řešení načtení XML dat, stačí již jen z našich stránek stáhnout soubory číselníků a soubor zájezdových textů.


Doufáme, že vám tato možnost pomůže zvýšit prodejnost našich zájezdů vašim zákazníkům.

XML data

Informace k datům naleznete níže:

 • XML soubor je pouze jeden a nejdete v něm všechny zájezdy vhodné pro provizní prodej z obou katalogů, tj. poznávací i aktivní zájezdy
 • XML soubor je ve formátu určeném pro s-dovolenou
 • kódování XML dokumentu se změnilo na UTF-8
 • posíláme nově odkazy na fotografie ve větším formátu
 • velikost XML souboru je cca 1 MB
 • soubor se aktualizuje každý den v noci

Soubor xml dat našich zájezdů:  adv-sdovolena.xml