Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je důležité zejména kvůli pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu vůči třetím osobám a pojištění stornopoplatků zájezdu. Cestovat do ciziny bez tohoto opatření znamená opravdu velké finanční a zdravotní riziko, a to i ve státech Evropské unie.

Pokrytí všech plánovaných aktivit je u individuálně uzavřených pojistek potřeba ověřit podrobným studiem smluvních podmínek, a to i u doprovodných pojištění k platebním kartám. Dobré podmínky vám zajistí spolehlivá pojišťovna, dostatečný limit krytí a kvalitní asistenční služba.

Zákazníkům na zájezdech pořádaných Adventurou nabízíme cestovní pojištění za zvýhodněných podmínek u pojišťovny UNIQA, a.s., se kterou spolupracujeme už mnoho let a máme s ní velmi dobré zkušenosti.

Naše pojištění kryje v rámci základní sazby i veškeré sportovní aktivity, které patří do programu zájezdu, a není tedy potřeba uzavírat sportovní připojištění! Tyto nadstandardní podmínky lze získat pouze naším prostřednictvím, nikoli v pobočkách pojišťovny.

VARIANTA 1: 
Balíček cestovního pojištění K5 zahrnutý v ceně autobusových zájezdů CK Adventura

Balíček K5 zahrnuje pojištění léčebných výloh a asistenční službu, pojištění stornopoplatků zájezdu, úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci třetí osoby. Ověřit, zda je balíček K5 zahrnutý v ceně vašeho zájezdu, si můžete v odstavci „Cena zahrnuje“.

Podrobnosti najdete na stránce Balíček cestovního pojištění zahrnutý v ceně zájezdu

VARIANTA 2:
Pojištění za příplatek pro letecké zájezdy pořádané Adventurou

U leteckých zájezdů pořádaných Adventurou si můžete zvolit mezi základním balíčkem pojištění léčebných výloh a zavazadel L5Z (24 Kč / 48 Kč / den) a kompletním balíčkem pojištění léčebných výloh, zavazadel, stornopoplatků, pojištění úrazu, odpovědnosti a náhrady dovolené K5SZ (2,2 % ceny zájezdu + L5Z). Tento balíček mj. kryje i riziko případného propadnutí letenek v případě storna (podmínky leteckých společností se zpřísňují a "nevratné" letenky jsou stále častější).

Nezapomeňte – bez pojištění by se vám dovolená mohla hodně prodražit! Navíc v podmínkách Smlouvy o zájezdu se zavazujete uzavřít si minimálně pojištění léčebných výloh v zahraničí, což platí i pro státy Evropské unie. Je to jednoduché: Na Smlouvě o zájezdu stačí jen označit příslušné kolonky a vše ostatní zařídíme za vás.

VARIANTA 3:
Pojištění zájezdů partnerských CK

Každá z našich partnerských cestovních kanceláří (CK China Tours, CK Trip, CK Mad Mat Sport, CK Poznání, CK Geos travel, CK Periscope Skandinávie a America Tours,...) na svých zájezdech nabízí vlastní cestovní pojištění. Jejich nabídku najdete  v podmínkách zájezdu a také na naší www stránce Spolupracující CK.

V Praze dne 1. října 2018

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.