ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je důležité zejména kvůli pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu vůči třetím osobám a pojištění stornopoplatků zájezdu. Cestovat do ciziny bez tohoto opatření znamená opravdu velké finanční a zdravotní riziko, a to i ve státech Evropské unie.

Pokrytí všech plánovaných aktivit je u individuálně uzavřených pojistek potřeba ověřit podrobným studiem smluvních podmínek, a to i u doprovodných pojištění k platebním kartám. Dobré podmínky vám zajistí spolehlivá pojišťovna, dostatečný limit krytí a kvalitní asistenční služba.

Zákazníkům na zájezdech pořádaných Adventurou nabízíme cestovní pojištění za zvýhodněných podmínek u pojišťovny UNIQA, a.s., se kterou spolupracujeme už mnoho let a máme s ní velmi dobré zkušenosti.

Naše pojištění kryje v rámci základní sazby i veškeré sportovní aktivity, které patří do programu zájezdu, a není tedy potřeba uzavírat sportovní připojištění! Tyto nadstandardní podmínky lze získat pouze naším prostřednictvím, nikoli v pobočkách pojišťovny.1. Balíček cestovního pojištění K5 zahrnutý v ceně autobusových zájezdů CK Adventura

Balíček K5 zahrnuje pojištění léčebných výloh a asistenční službu, pojištění stornopoplatků zájezdu, úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci třetí osoby. Zda je balíček K5 zahrnutý v ceně vašeho zájezdu, si můžete ověřit v odstavci „Cena zahrnuje“.

Podrobnosti najdete na stránce Balíček cestovního pojištění zahrnutý v ceně zájezdu

2. Pojištění za příplatek pro letecké zájezdy pořádané Adventurou

U leteckých zájezdů pořádaných Adventurou si můžete zvolit mezi základním balíčkem pojištění léčebných výloh a zavazadel K5Z ( Evropa: 35 Kč /  Svět: 70 Kč / den) a kompletním balíčkem pojištění léčebných výloh, zavazadel, stornopoplatků, pojištění úrazu, odpovědnosti a náhrady dovolené K5SZ (3,5 % z ceny zájezdu + K5Z). Tento balíček mj. kryje i riziko případného propadnutí letenek v případě storna (podmínky leteckých společností se zpřísňují a "nevratné" letenky jsou stále častější). Dále nabízíme i prémiový balíček pojištění K10SZ, který obsahuje v mimořádných situacích i 100% plnění storna (95 Kč + 3,5 % z ceny zájezdu). Lze nabídnout i samotné pojištění storna S.

Nezapomeňte – bez pojištění by se vám dovolená mohla hodně prodražit! Navíc v podmínkách Smlouvy o zájezdu se zavazujete zajistit si minimálně pojištění léčebných výloh v zahraničí, což platí i pro státy Evropské unie. Je to jednoduché: Na Smlouvě o zájezdu stačí jen označit příslušné kolonky, a vše ostatní pak zařídíme za vás.

Podrobnosti najdete na stránce Pojištění za příplatek pro letecké zájezdy

3. Pojištění zájezdů partnerských CK

Každá z našich partnerských cestovních kanceláří (CK Trip, CK Mad Mat Sport, CK Geos travel, AGM Travel, CK Periscope Skandinávie a America Tours, ...) na svých zájezdech nabízí vlastní cestovní pojištění. Jejich nabídku najdete v podmínkách zájezdu a také na naší www-stránce Spolupracující CK.

V Praze dne 17. 10. 2023