Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Archiv novinek

Vánoce s Adventurou 2017

16. listopad 2017

Rádi vám děláme radost, a tak opět pokračujeme v naší tradiční akci VÁNOCE S ADVENTUROU. Máme pro vás připraveno spoustu dárků a letos i jedno překvapení. 

Zobrazit detail

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové!

15. listopad 2017

Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu www.adventura.cz. Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč jsme opustili tištěné katalogy, byla naše potřeba průběžně celoročně aktualizovat informace a publikovat pro vás nové termíny a zájezdy.

Zobrazit detail

Představujeme vám výherce FOTOSOUTĚŽE 2017

10. listopad 2017

V červenci jsme vyhlásili 13. ročník velké letní fotosoutěže, do které jste nám opět zaslali mnoho vašich fotografií z cest s námi. Rozhodování a výběr těch nejlepších nám zabralo více času než jsme předpokládali, tak se omlouváme za pozdější zveřejnění výsledků. Nyní již máme vybráno a s radostí vám představujeme výherce tohoto ročníku.

Zobrazit detail

Vánoce a Silvestr v exotice - zimní dovolená za sluncem

24. říjen 2017

Nabízíme vám aktuální poslední volná místa z vánočních a silvestrovských zájezdů. Nechte na sebe dýchnout vůni dálek na zlaté pláži se zázemím pohodlného ubytování ve stínu palem a ochutnejte místní speciality na sváteční tabuli.

Vydejte se letos s námi uprostřed zimy za teplem a sluncem a oslavte přichod nového roku netradičně.

Zájezdy se rychle plní, tak neváhejte s přihlášením a využijte pro vaši dovolenou sváteční dny volna!

Zobrazit detail

Laponsko – ráj pro zimní dovolenou

16. říjen 2017

Láká vás dovolená v nedotčené sněhem pokryté přírodě, kde řada hor a masivů nemá dosud žádné jméno?  Pak se s námi určitě vydejte na cestu do Laponska, země půlnočního slunce. Těšit se můžete na jízdu se psím spřežením, rybaření na ledu, plavbu ledoborcem anebo si můžete vyzkoušet nocování v iglú. Pokud budete mít štěstí, spatříte i polární zář.

Dovolenou v Laponsku si můžete naplánovat také na období babího léta, kdy příroda hraje krásnými barvami, dozrávají brusinky, všude je plno hub a nastává období polární záře.

Zobrazit detail

Vydejte se s námi na treking do Nepálu

10. říjen 2017

Chcete si splnit svůj sen a máte chuť vydat se na cestu do Nepálu?  Pak právě pro Vás máme nabídku některých z našich zájezdů. Uvidíte nejvyšší vrcholy světa na vlastní oči a dostanete se na místa, kde lidé stále dodržují staré rituály a žijí v souladu s přírodou.

Zobrazit detail

S Tatrabusem na ČT AUTHOR CUP

3. říjen 2017

V sobotu 14. 10. 2017 se chystáme s naším TATRABUSEM na 22. ročník ČT Author cup, jeden z nejpopulárnějších cyklomaratonů, který se koná na území České republiky. 

Zobrazit detail

Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici projektového managera do Ruska a zemí někdejšího Sovětského svazu

22. září 2017

Hledáme nového kolegu do našeho realizačního oddělení na uvolněnou pozici garanta zájezdů do Ruska a zemí někdejšího Sovětského svazu. Jedná se o zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Bezpodmínečně nutná je znalost ruštiny, alespoň částečná znalost regionu a především zájem a nadšení pro cestování do těchto zemí. Pozice je vhodná i pro absolventy. Pokud máte ve svém okolí osobu, která by se na tuto pozici hodila, určitě jí tuto nabídku předejte!

Zobrazit detail

V pátek 29. 9. 2017 bude prodejní kancelář uzavřena

20. září 2017

Upozorňujeme, že v pátek 29. 9. 2017 bude naše prodejní kancelář v Praze uzavřena. Svoje návštěvy si, prosíme, naplánujte na jiný den, děkujeme za pochopení.

 

Zobrazit detail

Tatrabus na akci - Automobily Tatra od Ringhofferů po současnost

5. září 2017

Zavítejte s námi v sobotu 23. 9. 2017 do Velkých Popovic a Kamenice na výstavu Automobily Tatra od Ringhofferů po současnost. Jedná se o jedinečnou akci k 200. výročí od narození Františka Ringhoffera. Těšit se můžete na prohlídku automobilových veteránů, ukázku RC modelů, promítání pásma filmů o vozech Tatra, návštěvu místního pivovaru a další.

Zobrazit detail

Velká letní FOTOSOUTĚŽ 2017 – pošlete fotografie a vyhrajte!

30. srpen 2017

Vyhlašujeme již 13. ročník velké letní fotosoutěže, která poběží od července do září 2017.

Zobrazit detail

Dovolená za poznáním Kostariky, Panamy a Nikaraguy

29. srpen 2017

Pojeďte s námi poznat krásy zemí Latinské Ameriky. Poznáte koloniální památky Nikaraguy a nedotčené tropické pralesy Kostariky. Navštívíte nejkrásnější národní parky, zastavíte se u obřích zdymadel Panamského průplavu a vulkánů v El Salvadoru. A užijete si také odpočinek na písečných plážích, koupání a šnorchlování v Karibském moři i divoké pláže Pacifiku.

Zobrazit detail

Zažijte Maroko

21. srpen 2017

Vydejte se s námi do Maroka a poznejte jeho pestrou historii i současnost. Těšit se můžete na návštěvu královského města Marrákeš a nákupů na místních tržištích, ochutnávku výborné marocké kuchyně a jedinečného mátového čaje. Seznámíte se s přírodou a životem lidí na saharské poušti. Vypravíte se také na místa jinak obtížně dostupná a na závěr si užijete krásy atlantického pobřeží.

Zobrazit detail

Hledáme kolegu na pozici projektového managera vysokohorských a lyžařských zájezdů

24. červenec 2017

Nabízíme pracovní místo na pozici PROJEKTOVÉHO MANAGERA VYSOKOHORSKÝCH A LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ v cestovní kanceláři Adventura.

Zobrazit detail

Exotické zájezdy pro první pololetí roku 2018 již v prodeji!

20. červenec 2017

Pokud plánujete svoji dovolenou s předstihem, máme pro vás dobrou zprávu. 

Zobrazit detail

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.