Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Archiv novinek

Hledáme kolegu na pozici projektového managera vysokohorských a lyžařských zájezdů

24. červenec 2017

Nabízíme pracovní místo na pozici PROJEKTOVÉHO MANAGERA VYSOKOHORSKÝCH A LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ v cestovní kanceláři Adventura.

Zobrazit detail

Exotické zájezdy pro první pololetí roku 2018 již v prodeji!

20. červenec 2017

Pokud plánujete svoji dovolenou s předstihem, máme pro vás dobrou zprávu. 

Zobrazit detail

Velká letní FOTOSOUTĚŽ 2017 – pošlete fotografie a vyhrajte!

14. červenec 2017

Vyhlašujeme již 13. ročník velké letní fotosoutěže, která poběží od července do září 2017.

Zobrazit detail

Kuba - perla Karibiku

13. červenec 2017

Vyberte si z pestré nabídky zájezdů na Kubu od CK Adventura a vydejte se s námi na ostrov, který je právem nazýván perlou Karibiku. Navštívíme většinu z pozoruhodných míst, která Kuba nabízí. Seznámíme se s nádhernou koloniální architekturou i pestrou přírodou. Zároveň si i odpočineme, vykoupeme se na písečných plážích Karibského moře a se sklenkou vyhlášeného kubánského koktejlu prožijeme nezapomenutelné večery v rytmu podmanivé salsy. Pojeďte s námi a nasajte sladkou vůni kubánských doutníků a rumu, který je jedním z nejlepších na světě!

Zobrazit detail

Vysokohorská turistika s Adventurou!

12. červenec 2017

Trávíte rádi svůj volný čas aktivním způsobem, MÁTE RÁDI HORY A VYSOKOHORSKOU TURISTIKU? Pak právě pro vás máme tipy na zájezdy na prodloužený víkend, kde budeme obdivovat krásu sluncem zalitých hor, ledovcových plání a ostrých skalních štítů. Vezmeme do ruky cepín, upneme si mačky a při východu slunce začneme stoupat na některou z alpských tří- či čtyřtisícovek.

Zobrazit detail

Pojeďte s námi do jižní Afriky za poznáním a dobrodružstvím

11. červenec 2017

Láká Vás dovolená v jižní Africe? Chcete pozorovat a fotit divoká zvířata, nahlédnout do života domorodých kmenů a zažít Afriku, na kterou se nezapomíná? Pak si vyberte z naší pestré nabídky zájezdů mířících na jih afrického kontinentu a vydejte se s námi poznat krásu a bohatství této části světa. 

Zobrazit detail

Poznejte s námi země s nezaměnitelným středoamerickým koloritem

10. červenec 2017

Chcete poznat vstřícné a sympatické země s nezaměnitelným středoamerickým koloritem? Do zemí střední Ameriky jezdíme již od roku 1992 a máme pro Vás pestrou nabídku zájezdů. Pojeďte s námi poznat krásnou tropickou přírodu Kostariky, koloniální památky Nicaraguy nebo památky nejvýznamnějších indiánských kultur v Mexiku a dalších středoamerických státech. Užijete si i odpočinek na písečných plážích, koupání a šnorchlování v Karibském moři.

Zobrazit detail

Vydejte se s námi na treking do Nepálu

9. červenec 2017

Chcete si splnit svůj sen a máte chuť vydat se na cestu do Nepálu?  Pak právě pro Vás máme nabídku některých z našich zájezdů. Uvidíte nejvyšší vrcholy světa na vlastní oči a dostanete se na místa, kde lidé stále dodržují staré rituály a žijí v souladu s přírodou.

Zobrazit detail

Ostrovní dobrodružství

7. červenec 2017

Chcete zažít klidnou dovolenou? Tak se s námi vydejte na některý z ostrovů Atlantického či Indického oceánu. V době, kdy nám počasí v Evropě obvykle moc nepřeje, představují tyto ostrovy ideální cíl pro vaši dovolenou.  Naleznete zde kulturní rozmanitost, divokou přírodu, unikátní faunu a floru a samozřejmě čarokrásné bílé pláže, prostě ráj na zemi...

Zobrazit detail

ETAPOVĚ PO FRANCII NA KOLE

6. červenec 2017

Chcete poznat nejkrásnější trasy ze sedla kola a zažít krásnou dovolenou? Tak využijte našich zkušeností a přidejte se k nám! 

Zobrazit detail

Vydejte se s námi do vzdálených exotických zemí světa

6. červenec 2017

Chcete si splnit svůj sen a plánujete dovolenou do vzdálenějších míst světa?  Pak právě pro Vás jsou určeny tyto tipy na poznávací exotickou dovolenou. Poznejte s námi Havaj – tropický ráj uprostřed Pacifiku, krásy hor Patagonie, barevnou Brazílii nebo krásy Nového Zélandu. Zájezdy absolvujeme v menších skupinkách, tak neváhejte a vyberte si svoji dovolenou snů... 

Zobrazit detail

POHODOVĚ PO SEVERNÍ EVROPĚ NA KOLE

5. červenec 2017

Severozápadní Evropa skýtá mnoho možnosti pro nečekané zážitky. Cyklistiku zde podporují ze všech stran, cyklostezky jsou vzorně udržované, a pokud někdy jedete po silnici, řidiči vás překvapí svou ohleduplností. Trasy vedou převážně v rovině, tudíž se nemusíme bát kopců, jen někdy může trochu foukat. Pro děti se tu najde spousta atrakcí a kempy jsou na děti připravené a takové trampolíny jako ve Švédsku se jen tak nevidí.

Zobrazit detail

V pátek 7. 7. 2017 bude prodejní kancelář uzavřena

4. červenec 2017

Upozorňujeme, že v pátek 7. 7. 2017 bude naše prodejní kancelář v Praze uzavřena. Svoje návštěvy si, prosím, naplánujte na jiný den, děkujeme za pochopení.

 

Zobrazit detail

Hledáme kolegu na pozici ON-LINE MARKETING A SPRÁVA WEBU

12. červen 2017

Naše oddělení propagace a marketingu čeká obměna. Nabízíme volnou pozici pro kolegu nebo kolegyni, kterým je náš způsob cestování blízký a chtěli by se podílet na jejich propagaci. 

Zobrazit detail

CK China Tours hledá nové spolupracovníky

11. červen 2017

Hledáme kolegu či kolegyni pro naše kolegyně a kolegy v ChinaTours na pozici letenkáře  ✈️

Zobrazit detail

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.