ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Poznávací zájezdy s Adventurou 2024

Poznávací zájezdy s Adventurou 2024

23. listopad 2023

Poznávací dovolená 2024
 
 
Vážení přátelé, cestovatelé!

S nadšením vám přinášíme další pozvánku do světa plného dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. V právě uplynulém roce jste nám prokázali obrovskou důvěru, a proto jsme pro vás do nové sezony připravili ještě širší nabídku poznávacích a turisticko-poznávacích zájezdů, které vás zavedou do nejzajímavějších koutů naší planety. Od historických skvostů po přírodní divy, od klasických destinací po exotické novinky – vše pečlivě vybráno a zorganizováno s ohledem na váš komfort i bezpečnost.

Připojte se k nám a objevte krásy světa, jež čekají jen na vás. Přečtěte si více o našich zájezdech a najděte ten pravý, který obohatí váš život o nové zážitky.

„Proč cestovat daleko, když i blízko je krásně?“ říkáte si možná. Ale my v Adventuře věříme, že každé nové místo, které navštívíte, vám přinese nový pohled na svět a inspiraci pro život. Přidejte se k některému z našich putování a staňte se součástí naší velké cestovatelské rodiny!


S přáním šťastných návratů

Miloš Podpěra
vedoucí týmu poznávacích zájezdů Adventura Travel
 
 
 
Asie
Připojte se k objevným cestám po indickém subkontinentu, kde se snoubí tisícileté tradice a historie s ruchem současnosti, a využijte tropické ráje Indického oceánu k zaslouženému relaxu. Prozkoumejte skryté poklady jihovýchodní Asie, od tajemných khmerských chrámů ukrytých v džungli po vietnamská královská města a příjemné pláže. Objevte starobylé čínské paláce i futuristické mrakodrapy, nebo navštivte zemi vycházejícího slunce – stále oblíbenější Japonsko. V blízké Střední Asii na vás kromě našich stálic (poznávací Uzbekistán či aktivnější Kyrgyzstán a Kazachstán) čeká i turisticko-poznávací novinka – samostatný Kazachstán. Odhalte s námi Asii v celé její nádherné rozmanitosti!
 
 
Afrika
Jedem do Afriky! Jedeme do... Do Zimbabwe sice nejedeme ;-), ale Maroko a Tunisko, kde se prolínají arabská exotika a středomořský šarm, mají také svoje kouzlo. Vydat se s námi můžete i do Keni, Tanzanie a na Zanzibar, kde divoká příroda a safari čekají za každým rohem. Prozkoumat s námi můžete i Jižní Afriku – od kapských vinic přes Dračí hory až po národní park Kruger, a objevit tak její kontrasty. Nečekaně skvělé safari ovšem můžete zažít i v Namibii. Pojeďte s námi do Afriky!
 
 
Latinská Amerika
Prozkoumejte s námi kulturu a přírodní divy Latinské Ameriky! Pokud zvolíte Mexiko, jistě vás uchvátí majestátními pyramidami a živými tradicemi, pokud se vydáte na Kubu, objevíte ostrov plný kontrastů a nezapomenutelných zážitků. Kostarika odhalí poklady deštných pralesů a v Panamě a Kolumbii ochutnáte exotický život měst, Ekvádor a Galapágy vás okouzlí unikátní faunou, Peru a Bolívie odkryjí tajemství Inků. A Chile je kontinent sám o sobě, naše cesta vede od patagonských ledovců až do srdce drsné pouště. Objevte všechny barvy a vůně Latinské Ameriky!
 
 
Atlantik
Možná už jste slyšeli o atlantických "ostrovech věčného jara", ale i severské ostrovy mají svou drsnou krásu. Naše různorodé trasy vás zavedou do divoké přírody Skandinávie, na šťavnaté Britské ostrovy, kvetoucí Madeiru a Azory, případně až skoro k Africe, na Kanárské ostrovy. Na Kapverdách na vás čekají nejen slunce a pláže, ale i fascinující turistické trasy. A s naším unikátním Tatrabusem prozkoumáte Island jako nikdo jiný!
 
 
Evropa
Kouzlo naší staré dobré Evropy se rozkládá od ledových špic a fjordů Skandinávie až po slunné břehy Středomoří. Jak jsme si už zvykli v "exotice", i zde vás letecky a v malých skupinách rozešleme do téměř všech světových stran, ať již do Pobaltí či Portugalska, na ostrovy Åland či Kyklad, nebo na Balkán či Korsiku. Objevte nové trasy i místa a zakuste jedinečné lokální atmosféry našeho domovského kontinentu!
 
 
Vánoce s Adventurou
Opět jsme pro vás připravili speciální vánoční akci, kdy všechny klienty přihlášené na zájezd v daném období (viz dále) slosujeme, 10 šťastných obdrží cestovatelský dárek a 11. vylosovaný pak vyhraje zpět svou zaplacenou zálohu na zájezd.

Do slosování "vložíme" všechny klienty, kteří se přihlásí na zájezd Adventury v termínu od 1. 11. do 22. 12. 2023. Samotné losování výherců proběhne v pátek 5. 1. 2023 a bude provedeno elektronicky.