ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Poslední volná místa na evropské poznávací zájezdy

Poslední volná místa na evropské poznávací zájezdy

7. březen 2024

Poslední volná místa na zájezdech
za evropským poznáním
 
 
Vážení přátelé, milí cestovatelé!

Když jsme před dvěma roky v „zajímavé“ pokovidové době přišli s nově oprášenou ideou „evropské exotiky“, sami jsme netušili (a trochu se obávali), jak se bude líbit. Nyní jsme již o něco moudřejší. Naše mikrobusy vedené šikovnými průvodci křižují od jara do podzimu doslova celou Evropu. Na místo se dopravíte pohodlně letadlem, a pak se již věnujete detailnímu poznávání vybraného kraje. Malé skupiny mají i jinou výhodu: umožňují nám vypisovat nové zájezdy i během rozeběhnuté sezony, aniž bychom se obávali o kapacitu potřebnou k odjetí. A tak kromě nabídky opravdu posledních volných míst zde vlastně poprvé uvádíme i zbrusu nový zájezd, který míří na západní pobřeží Skotska. I když pravda, ač od jeho vypsání k odeslání tohoto newsletteru uběhly necelé tři týdny, i tam již zbývá jen posledních pár míst...

S přáním šťastných návratů z vašich cest


Miloš Podpěra
vedoucí týmu poznávacích zájezdů Adventura Travel
 
 
 
Poslední místa nám zbývají i na tradičním programu portugalských destinací, kdy začínáme třídenním pobytem v Lisabonu, navážeme relaxací na ostrově Porto Santo a projdeme se vavřínovým lesem nebo podél levád na Madeiře.

Na severu Evropy pak nabídne Finsko nenáročné pěší výlety v národních parcích v oblasti polárního kruhu, v kombinaci s tradičním saunovým rituálem a návštěvou sobí farmy.
 
 
Říká se, že Andalusie je na jaře nejkrásnější. Tato španělská oblast je nabitá historií a památkami UNESCO. V rámci našeho programu si užijete nejen města a hory, ale dojedete i na nejjižnější výspu Evropy, na Gibraltar.

Na Apeninském poloostrově se můžete projít Stezkami Toskánska a po pobřeží Cinque Terre, nebo zamířit i do nesmrtelného Říma po stopách Římanů. Ochutnat první úrodu vysluněných citrusů i další skvělé pokrmy můžete na Sicílii.
 
 
Poslední volné místo je i na zájezdu za středomořskou atmosférou, výtečným jídlem i vínem, na Afroditin ostrov Kypr.

Na Balkán se s námi můžete vydat po stopách Vinnetoua až k Plitvickým jezerům, nebo procestovat rovnou 4 balkánské země v rámci našeho zájezdu Bosna, Srbsko, Kosovo a Severní Makedonie.
 
 
Kontinentální Řecko je rovněž protkáno historií, mýty a samozřejmě si zde užijete i skvělou gastronomii a koupání, a to hned na dvou zájezdech. Naši nabídku jsme letos obohatili o novinku za kouzlem pevninského Řecka, ale zrovna tak se můžete vydat na Peloponés. V neposlední řadě se nabízí vyrazit z Řecka přes 3 balkánské státy až do Srbska, kde si užijete nejen historii, ale i nenáročnou a příjemnou turistiku v pohoří Rila.
 
 
Na ostrově Korsika si už v červnu vychutnáte skvělé koupání, božské víno a nádherné soutěsky. Ty nabízí i výlet na Krétu, který vás zavede na místa, kudy údajně kráčel i sám Zeus.

Na závěr ještě jedna novinka v našem repertoáru. Sotva jsme dodatkově vypsali zájezd Skotsko – ostrovní skvosty západního pobřeží, už jsou na něm jen poslední volná místa!!!