ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dovolená na kole s Adventurou 2024

Dovolená na kole s Adventurou 2024

23. listopad 2023

Dovolená na kole 2024
 
 
Vážení přátelé, cyklisté!

Venku již začal opravdový podzim, za oknem je nevlídno a sychravo a na kolo vyráží opravdu jen ti nejodvážnější z nás. Nastal čas vzpomínání, prohlížení fotek a vyprávění o zážitcích letošního roku. A samozřejmě plánování těch dalších. A pokud ve vašich plánech bude figurovat Adventura, budeme jedině rádi.

Zatímco exotická cyklistika je celoroční, ta evropská začíná o Velikonocích ve francouzsko-katalánském přímoří a končí v říjnu v Apulii. Celou naši nabídku není samozřejmě možné obsáhnout na pár řádcích, ale najdete ji přehledně uspořádanou na Dovolená na kole. Dovolte mi však níže vypíchnout novinky či jiné akce, které by v příštím roce neměly uniknout vaší pozornosti.

Přeji vám klidný cyklistický podzim a těším se na viděnou na některém z našich zájezdů, třeba v Baskicku.Katka Jablonská Lhotová
vedoucí Aktivního oddělení CK Adventura
 
 
 
Cyklotoulky letní Evropou
Naše letní cyklotoulky vás zavedou do evropských lokalit nabitých kulturními, historickými i přírodními klenoty, ale i do míst méně známých, ale překvapivě atraktivních. Ubytováni budeme po celou dobu buď na jednom místě, nebo se po pár dnech přesuneme zase o kus dále. Bydlíme většinou ve stylových penzionech nebo v mobilhomech. Z celé škály vypichuji seversky atraktivní Jižní Švédsko a Bornholm na kole, Cyklotoulky Savojskem, kde se podíváme hned do tří alpských zemí, klasiku v oblasti Normandie a Gaskoňska a zájezdy s vinným podtextem, jako je Champagne či letošní novinka Loira na kole.
 
 
Cyklopobyty u moře o prázdninách
Oblíbili jste si naše cyklopobyty u moře? A že už jste s námi všude byli? Právě v této kategorii naleznete nejvíce novinek. Zájezdy do francouzského Palavas les Flots jsme letos obohatili o zcela nový program, který naleznete pod názvem Francouzské Středomoří na kole. Novinkou je také sestava krásných výletů kolem monumentálního kaňonu řeky Verdon spojená s pobytem u nádherného jezera Sainte-Croix. Mezi dětmi i rodiči jsou velmi oblíbené cyklistické programy v Dánsku či v letos obnoveném Holandsku. A samozřejmě ani v roce 2024 nesmí chybět naše letní pohodové klasiky pro celou rodinu – Korsika, Provence, Toskánsko a Canet-Plage na francouzsko-španělském pomezí (sem můžete mimochodem zavítat i na Velikonoce).
 
 
Cyklistické akce mimo hlavní sezonu
Příští mimosezonní nabídce dominuje Itálie. Na přelom září a října jsme připravili novinku do Apulie. Můžete využít přímého letecké spojení do Bari a objevit s námi krásy zapadlého koutu Evropy v podpatku italské boty. Leteckou variantu můžete zvolit i na našem oblíbeném jarním či podzimním cyklopobytu na Sardinii, či na cyklisticky intenzivnějším putování po východním pobřeží Sardinie. Sestavu italských klenotů doplňuje květnové Gargano a zářijové Toskánsko. A pokud vás vaše srdce táhne spíše na západ než na jih, využijte jednoho ze dvou termínů do Bretaně a zažijte unikátní cyklistickou pouť na Mont-Saint-Michel. Také jsme do naší nabídky přidali květnový maďarský Balaton, jenž skvěle doplňuje zářijové Neziderské jezero.
 
 
Za krásami Evropy pro vášnivé cyklisty
Patříte k turistům, jimž nevadí trocha nepohodlí, chcete si dovolenou užít opravdu celým tělem i duší a přivézt si nezapomenutelné zážitky? Právě vám jsou určené naše putovní zájezdy. Příští rok se znovu můžete podívat do Slovinska (tentokrát ve dvou termínech). Na začátek léta jsme přichystali novinku do Skotska (ostrov Skye, Ben Nevis a nádherná skotská jezera) a uprostřed prázdnin se vrátíme do francouzského Baskicka. Využít můžete letecké dopravy a naše výborná polopenze je samozřejmostí. Celou sérii putovních zájezdů také realizujeme na Balkáně – příští sezonu se vracíme do Albánie a národních parků Černé Hory, na rumunskou Bukovinu či velmi oblíbenou průřezovku Národní parky balkánského trojmezí.
 
 
Exotické okénko 20 mimoevropských titulů ve 30 termínech
Nabídku zájezdů S kolem do světa jsme letos obohatili o Madagaskar. Na vaše přání jsme přidali druhý termín Brazílie. Na podzim můžete jako každý rok vyrazit na Šrí Lanku, do Kambodže, Vietnamu, Dominikánské republiky či JAR. V létě na vás čekají krásy Gruzie, Kyrgyzstánu a indického Ladákhu. A protože víme, že rádi jezdíte ve skupinách s partou kamarádů, prosíme, nezapomínejte nám tuto informaci dát včas. A protože vy víte, že Adventura nikdy nespí, tak i tentokrát se už něco vaří pod pokličkou. Ale to zase až příště…
 
 
Vánoce s Adventurou
Opět jsme pro vás připravili speciální vánoční akci, kdy všechny klienty přihlášené na zájezd v daném období (viz dále) slosujeme, 10 šťastných obdrží cestovatelský dárek a 11. vylosovaný pak vyhraje zpět svou zaplacenou zálohu na zájezd.

Do slosování "vložíme" všechny klienty, kteří se přihlásí na zájezd Adventury v termínu od 1. 11. do 22. 12. 2023. Samotné losování výherců proběhne v pátek 5. 1. 2023 a bude provedeno elektronicky.