Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dovolená ve Francii

Dovolená ve Francii

Do Francie každoročně míří statisíce turistů, ale jak? Přiletí na den či dva do Paříže nebo rychlostí blesku projedou celou zemi tak, že ani nevědí, jestli jsou ještě ve Francii nebo už ve Švýcarsku či Itálii. Adventura však nabízí zcela jiný způsob poznávání krás této jedinečné země.

Vydejte se s námi na dovolenou do Francie, ale na kole! Adventura díky svým mnohaletým zkušenostem s cyklozájezd do této i jiných zemí je skutečným expertem na jedinečná místa a krásné vyjížďky. Uvidíte Francii tak, jak ještě nikdy předtím a nejspíš ani s nikým jiným.

Paleta cyklozájezd je vskutku nepřeberná: můžete vyrazit na náročnou túru s dlouhými přejezdy a velkým počtem projetých míst, ale můžete si naplánovat i pohodový cyklovýlet s partou přátel po vybraných restauracích s krajovými specialitami a vinných sklípcích. Nebo co takhle s rodinou na cyklovýlet k moři? Děti přece také jezdí rády na kole a leckdy se nedají ani svými rodiči co do denních cyklistických výkonů zahanbit.

Francie je v každém ročním období jiná a jinak krásná. Díky mírnému podnebí můžete zvlášť na jihu země jezdit na kole téměř celý rok. Vyrazit tedy můžete právě tehdy, až se vám to bude hodit. Dáváte přednost parnému létu a koupání v moři? Nebo si raději vychutnáte mírný podzim se skvělými víny a menším počtem turistů? Nebo rádi vyrážíte na jeře, kdy se příroda probouzí, ale zvlášť na jihu Francie je přeci jen tou dobou již podstatně tepleji než u nás? Adventura je připraven na všechny variant rád vám splní všechna vaše cyklistická přání.

Vyberte si z nepřeberného množství cyklozájezd s Adventurou do krásné Francie. Cyklistika a turistika jsou naše dvě vášně.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.