ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cyklozájezdy krátké na 5 dní i dlouhé na 16 dní

Cyklozájezdy krátké na 5 dní i dlouhé na 16 dní

Sjíždíme mezi vinicemi

Francie a kolo patří nerozlučně k sobě. Jen málokde najdete tolik perfektně upravených cest a silniček, které vás zavedou do tolika malebných koutů. Navíc je většinou provoz na těchto vedlejších silnicích malý a řidiči jsou k cyklistům velmi ohleduplní. Vy si tak můžete užívat pestrou mozaiku luk, lesů, vinic, horských velikánů či půvabných středověkých vesniček bez neustálých obav o vlastní zdraví, které známe z českých silnic.

Cyklozájezdy na 5–6 dní

Prodloužený víkend ve Francii není bláznovství. Zvlášť, je-li tento víkend prodlouženější než obvykle. A zvlášť, když Francie umí být sice daleko, ale také velmi BLÍZKO.

Oběd na tržnici

Cyklozájezdy na 9 dní

Společným jmenovatelem těchto zájezdů není jen ubytování v hotelech a originální gastronomie (ať už hovoříme o bretaňských námořnických pochoutkách, gaskoňském armagnacu nebo burgundských prvotřídních vínech), ale též 9 dní bezstarostnosti, na které Vás zveme do Francie. Pro „spořiče dovolené“ koncipováno ideálně sobota–neděle.

Cyklozájezdy na 10 dní

Perfektní ukázkou desetidenního zájezdu s Adventurou je Francouzsko-katalánské přímoří na kole. Ubytujeme vás v mobilhomech přívětivého a velmi pohostinného kempu v Canet-Plage, ležícím přímo na pláži Středozemního moře. Odtud budeme společně podnikat (cyklo)výlety po Provence i Katalánsku. Přidáte se?

Provence na kole v pohodě - cesta do St. Maries de la Mer

Cyklozájezdy na 11 dní

Není náhodou, že se zájezd Provence v pohodě těší takové oblibě. Přízeň rodin s dětmi, ale i ostatních cyklistů, kteří na kole jezdí rádi, ale raději málo, si získal z řady důvodů – kvalitním programem, ubytováním pod střechou u moře a vynikající gastronomií v režii našich zkušených kuchařů počínaje a magickým počtem dní zájezdu konče. V současné době máme otevřeno 10 termínů a možná, možná příští rok přibude ještě jeden!

Cyklozájezdy na 12 dní

Ani moc, ani málo. 12 je tak akorát. Za tu dobu na kole stihnete spoustu věcí. Například v klidu dojet z „brány Alp“ až ke Středozemnímu moři nebo dokonce zavítat na „ostrov krásy“ – Korsiku. A ani v jednom případě se nejedná o žádný úprk, nýbrž o kvalitní cykloturistiku v pohodovém tempu, s dostatkem koupání, focení, pikniků i kochání, což jsou činnosti, které k cyklo-zájezdům CK Adventura prostě neodmyslitelně patří.

Cyklozájezdy na 13 dní

Říká se, že třináctka je nešťastné číslo. Klienti, kteří s námi za 13 dní na kole projeli Horní Provence a podhůří francouzských Pyrenejí si to ale rozhodně nemyslí. Po návratu vypadali docela šťastně. Pověry ve Francii na kole s Adventurou prostě neplatí. Že by taky pověra? Pojeďte to vyzkoušet, uvidíte sami.

Koupání na závěr etapy pod Pont du Gard

Cyklozájezdy na 14 dní

„Určitě chci někam odjet aspoň na 14 dní“, slýcháváme často. A s CK Adventura se Vám toto přání může vyplnit zcela beze zbytku. Vytoužená časová investice Vám dovolí poznat ze sedla kola i geograficky vzdálenější francouzské oblasti jakými jsou například Baskicko nebo Biskajský záliv, ale stejně lákavé je využít nabídnutých dní k návštěvě věhlasné Provence. Ta je totiž pověstná nespočetným množstvím významných památek (za všechny jmenujme pověstný Pont du Gard) a nádherné přírody (zmiňme NP Camargue) – podobnou koncentraci krásy, vůně a historie najdeme jen málokde na světě. Proto věřte, že se Vám tato investice zúročí!

Cyklozájezdy na 15 dní

Krásně dlouhá dovolená většinou od soboty do soboty s volnou nedělí na konci jakožto příležitostí si po návratu vše v klidu vybalit, vyprat a hlavně – si odpočinout... navečer si otevřít lahvinku vynikajícího francouzského růžového vína, nakrájet vyhlášený kozí sýr, vyložit si nohy příjemně unavené z vydatné cyklistiky a zavzpomínat na všechny ty úžasné zážitky, které jsme letos s Adventurou ve Francii opět prožili.

Cyklozájezdy na 16 dní

Jen 10 pracovních dní nastavených třemi víkendy tvoří už opravdu pořádnou dovolenou, která Vám poskytne dost času postupně zapomenout na starosti všedních dní a zcela se nechat podmanit důmyslnými kouzly, které Francie bezpochyby nabízí – bezkonkurenční cykloturistika, věhlasné památky, nádherná příroda a lahodné víno. A to všechno ostatní, na co si za těch 16 dní s Adventurou ve Francii jistě přijdete sami.

Tady jsou všechny francouzské dovolené na jednom místě: