Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Národní park Camargue

Národní park Camargue

V deltě Rhony se nachází jeden z prvních přírodních parků Francie. Byl vyhlášen r. 1927 na ploše 85 000 ha za účelem ochrany bažinaté krajiny a slanomilných rostlin. Jedná se o jednu z největších ptačích rezervací Evropy, kde žije největší populace plameňáka růžového na Starém kontinentě. Dalšími obyvateli Camargue, na které zde často narazíte, jsou bílí koně (jedná se o samostatné plemeno) a černí býci využívaní pro místní nekrvavou koridu. Na severu oblasti se pěstuje rýže a za ochutnání stojí i zdejší lehké vin de sable, „písečné víno“.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Provence

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.