Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cassis

Cassis

Toto překrásné přímořské městečko Cassis (kasis) leží v údolí, ze západu ohraničeném masivem Puget a z východu nejvyšším mořským útesem v Evropě Cap Canaille (394 m). Malý, ale věhlasný rybářský přístav nabízí výborné čerstvé ryby, langusty a plody moře. Za ochutnávku stojí i zdejší bílé víno. Další místní atrakcí jsou malé zátoky – les calanques (kalank). Nepronikají do vnitrozemí více než 1-2 km, jsou ohraničeny strmými útesy a nacházejí se v nich malé kamenité pláže, kotviště či malá přístaviště. Nejznámější jsou Calanque de Port-Miou, C. de Port-Pin a C. d´En-Vau a dají se navštívit i na některé z lodí vyjíždějících z přístavu.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Provence


 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.