Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Aigues Mortes

Aigues Mortes

Jméno města Aigues Mortes Aigues Mortes (ég mort) znamená v překladu Mrtvé vody. Těží se zde sůl už od doby Sv. Ludvíka, krále Francie ve 13. st., kdy bylo také město založeno. Aby se podařilo zalidnit nehostinné bažiny, osvobodil král Ludvík město od všech daní, a to i dovozních, takže obchodní ruch začal čile vzkvétat. Už od svého založení sloužilo město jako přístav pro křižácké lodě odplouvající do Svaté země, a proto bylo také dobře opevněno. Po roce 1450 moře ustoupilo a Aigues Mortes bylo nahrazeno přístavem Marseille. Z opevnění a zejména z věže Tour de Constance jsou krásně vidět nejen kopce soli, ale celý kraj až po pohoří Cévennes.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Provence

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.