Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Opatství Sénaque

Opatství Sénaque

Opatství Opatství Sénaque (senánk) je vklíněno do údolí spadajícího z Vaucluského masivu a je obklopeno levandulovými políčky. Je to jeden ze tří nejkrásnějších a nejvýznamnějších cisterciáckých klášterů v Provence a určitě stojí za zhlédnutí. Byl založen roku 1148 a je učebnicovým příkladem skromné cisterciácké architektury. Zajímavé je, jak se tehdejší architekti dokázali vypořádat s osvětlením místností. Okna jsou sice malá, ale tak dokonale umístěná, že prosvětlují téměř celý vnitřní prostor a navíc vytvářejí zvláštní světelnou atmosféru. Prostory mají též dokonalou akustiku a často jsou užívány ke koncertům a nahrávkám klášterních chorálů.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.