Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Opatství Sénaque

Opatství Sénaque

Opatství Opatství Sénaque (senánk) je vklíněno do údolí spadajícího z Vaucluského masivu a je obklopeno levandulovými políčky. Je to jeden ze tří nejkrásnějších a nejvýznamnějších cisterciáckých klášterů v Provence a určitě stojí za zhlédnutí. Byl založen roku 1148 a je učebnicovým příkladem skromné cisterciácké architektury. Zajímavé je, jak se tehdejší architekti dokázali vypořádat s osvětlením místností. Okna jsou sice malá, ale tak dokonale umístěná, že prosvětlují téměř celý vnitřní prostor a navíc vytvářejí zvláštní světelnou atmosféru. Prostory mají též dokonalou akustiku a často jsou užívány ke koncertům a nahrávkám klášterních chorálů.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.