Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dovolená na Korsice

Dovolená na Korsice

Korsika je ostrovem krásných pláží, průzračného moře a neuvěřitelných přírodních útvarů. Nabízíme vám koktejl cyklistiky, plážování a poznávání. Vychutnáme si nejkrásnější cyklistické trasy a dopřejeme si báječné koupání v moři. Zamíříme do západní a jižní části ostrova do horských sedel a malebnou krajinou budeme sjíždět na kole zpátky k moři. Cestou nás bude provázet všudypřítomná vůně makchie. Napoleon prý jednou prohlásil, že podle ní by poznal svůj rodný ostrov i se zavázanýma očima.

CK Adventura na Korsice nabízí kromě cyklozájezdů i turistickou variantu dovolené, nebo trekingovou GR20 - nejkrásnější hřebenovku v Evropě.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.