Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Lago di Garda na kole – sever

Nejkrásnější cyklostezky v okolí jezera
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně2 středně náročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
25. 5. – 30. 5. 20216 dní11 890 Kč10 790 Kč49250110
Základní cena 11 890 Kč
Dětská cena do 15 let10 790 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný1 500 Kč
pojištění PACKET TRIP198 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování v hotelu s polopenzí
  • Atraktivní panoramatické trasy
  • Průzračná jezera jižních Dolomit
  • Lanovkou s koly na start etapy

Popis

U světoznámého jezera Lago di Garda (65 m) se prolínají Dolomity se světem slunce a se středomořským klimatem a flórou. Toto jezero odhalíme na kole, lanovkou (i s kolem) i na vlastní kůži při každodenní koupeli. Naším působištěm je severní část jezera v okolí exkluzivního letoviska Riva del Garda. Tato oblast je atraktivní i pro necyklisty množstvím historických památek, restaurací a kaváren, přitahuje horolezce, bikery i sváteční pobřežní kochače. Projedeme cyklostezkou podél řeky Adige i údolím Valle di Ledro. Autobus nám pomůže bez větší námahy proniknout do míst, která byste sami stěží objevili. Na vyhlídkovou trasu z masívu Monte Baldo vyjedeme lanovkou. Vychutnáme si rovinu podél vinohradů, světoznámých jablečných sadů a středověkých hradů v údolí Valle dei Laghi.

Program

1.–2. den

Večerní odjezd z Prahy (21:00) a noční přejezd busem do italského Trentina, na kole po cyklostezce podél řeky Adige přes městečka Rovereto, Mori, Nago k jezeru Lago di Garda a následně do hotelu (45 km).

3. den

Od hotelu po trase podél řeky Sarca do historického Arca a po vedlejších cestách přes rázovitou vesničku Canale ke smaragdovému Lago di Tenno (570 m). Zpět kolem vodopádů Varone nebo náročnějším sjezdem přes Campi s vyhlídkovou pevností Monte Tombio (841 m) do Rivy k jezeru Lago di Garda a do Arca (45-48 km). Náročnější si mohou přidat 11 km při cestě k jezeru trasou přes chatu San Giovanni (1061 m, 60 km).

4. den

Busem podél jezera do Malcesine, lanovkou i s koly na Monte Baldo (1752 m). Z vrcholu zvlněnou vyhlídkovou silničkou zpět k jezeru do města Garda s pěkným historickým centrem, pláží a přístavem (49/61 km).

5. den

Od jezera di Ampola k jezeru Lago di Ledro (860 m) s odbočkou k horské chatě s občerstvením a sjezd po zrušené silnici s tunely k jezeru Lago di Garda a zpět do Arca (48/58 km).

6.–7. den

Okruh údolím Valle dei Laghi kolem jezer Lago di Cavedine, Lago di Toblino a hradu Drena (30 km). Po poledni odjezd do ČR, návrat do Prahy okolo půlnoci.

Podmínky