Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Lago di Garda na kole – sever

Nejkrásnější cyklostezky v okolí jezera
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně2 středně náročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
15. 6. – 20. 6. 20216 dní49250120
Základní cena

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování v hotelu s polopenzí
  • Atraktivní panoramatické trasy
  • Průzračná jezera jižních Dolomit
  • Lanovkou s koly na start etapy

Popis

U světoznámého jezera Lago di Garda (65 m) se prolínají Dolomity se světem slunce a se středomořským klimatem a flórou. Toto jezero odhalíme na kole, lanovkou (i s kolem) i na vlastní kůži při každodenní koupeli. Naším působištěm je severní část jezera v okolí exkluzivního letoviska Riva del Garda. Tato oblast je atraktivní i pro necyklisty množstvím historických památek, restaurací a kaváren, přitahuje horolezce, bikery i sváteční pobřežní kochače. Projedeme cyklostezkou podél řeky Adige i údolím Valle di Ledro. Autobus nám pomůže bez větší námahy proniknout do míst, která byste sami stěží objevili. Na vyhlídkovou trasu z masívu Monte Baldo vyjedeme lanovkou. Vychutnáme si rovinu podél vinohradů, světoznámých jablečných sadů a středověkých hradů v údolí Valle dei Laghi.

Program

1.–2. den

Večerní odjezd z Prahy (21:00) a noční přejezd busem do italského Trentina, na kole po cyklostezce podél řeky Adige přes městečka Rovereto, Mori, Nago k jezeru Lago di Garda a následně do hotelu (45 km).

3. den

Od hotelu po trase podél řeky Sarca do historického Arca a po vedlejších cestách přes rázovitou vesničku Canale ke smaragdovému Lago di Tenno (570 m). Zpět kolem vodopádů Varone nebo náročnějším sjezdem přes Campi s vyhlídkovou pevností Monte Tombio (841 m) do Rivy k jezeru Lago di Garda a do Arca (45-48 km). Náročnější si mohou přidat 11 km při cestě k jezeru trasou přes chatu San Giovanni (1061 m, 60 km).

4. den

Busem podél jezera do Malcesine, lanovkou i s koly na Monte Baldo (1752 m). Z vrcholu zvlněnou vyhlídkovou silničkou zpět k jezeru do města Garda s pěkným historickým centrem, pláží a přístavem (49/61 km).

5. den

Od jezera di Ampola k jezeru Lago di Ledro (860 m) s odbočkou k horské chatě s občerstvením a sjezd po zrušené silnici s tunely k jezeru Lago di Garda a zpět do Arca (48/58 km).

6.–7. den

Okruh údolím Valle dei Laghi kolem jezer Lago di Cavedine, Lago di Toblino a hradu Drena (30 km). Po poledni odjezd do ČR, návrat do Prahy okolo půlnoci.

Podmínky