Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Monte Sant´Angelo

Monte Sant´Angelo

Monte Sant´Angelo je nejvýše položená obec na poloostrově Gargano, které leží ve výšce 843 m. n. m, a také významné poutní místo nejen Itálie, ale celé křesťanské Evropy. Podle pověsti se tu v roce 493 zjevil archanděl Michael, který tlumočil boží příkaz, aby se jeskyně kultu boha Mithry přeměnila na křesťanský chrám. Dodnes se v Monte Sant'Angelo konají michalské slavnosti, jichž se každoročně 8. května účastní tisíce lidí v tradičních krojích, kteří putují po stezce Via Sacra ke skalní jeskyni s údajným otiskem nohy Archanděla. Za vidění stojí rovněž chrám sv. Petra, kostel Santa Maria Maggiore a středověký normandský hrad, založený v roce 1494 rodem Aragonců.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Gargano

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.