Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Monte Sant´Angelo

Monte Sant´Angelo

Monte Sant´Angelo je nejvýše položená obec na poloostrově Gargano, které leží ve výšce 843 m. n. m, a také významné poutní místo nejen Itálie, ale celé křesťanské Evropy. Podle pověsti se tu v roce 493 zjevil archanděl Michael, který tlumočil boží příkaz, aby se jeskyně kultu boha Mithry přeměnila na křesťanský chrám. Dodnes se v Monte Sant'Angelo konají michalské slavnosti, jichž se každoročně 8. května účastní tisíce lidí v tradičních krojích, kteří putují po stezce Via Sacra ke skalní jeskyni s údajným otiskem nohy Archanděla. Za vidění stojí rovněž chrám sv. Petra, kostel Santa Maria Maggiore a středověký normandský hrad, založený v roce 1494 rodem Aragonců.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Gargano

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.