ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě nemusí být jen pro ostřílené „mořské vlky“. Pokud vás láká cestování a plavba na mořích, můžete i vy zažít ten neopakovatelný pocit naprosté svobody, který vám může dát jenom loď. Stane se pro vás po dobu vaší dovolené dopravním prostředkem, obytným zázemín a především prostředkem k jedinečným zážitkům. Dovolená na jachtě tvoří pomyslný vrchol dobrodružství dnešní doby. Pokud nemáte dostatek zkušeností, není nic jednoduššího než pomoc zkušeného kapitána.

Naši kapitáni nejsou jen "řidiči-kormidelníci". Budou pro vás průvodcem, mentorem, instruktorem i osobou, na kterou se můžete kdykoli se vším obrátit. Absolvovali již plavby v délce mnoha tisíc námořních mil po celém světě, jsou velice zkušení a pečlivě prověření na moři i na souši. Jsou to velitelé jachet námořní plavby minimálně stupně B a jsou jmenovaní Ministerstvem dopravy ČR.

Lodní programy vám nabízejí bezprostřední kontakt s živly, mořskými živočichy a nedotčenou přímořskou přírodou. Objevíte a poznáte úžasné zátoky, romantické ostrůvky i starobylé přístavy. V podvečer zakotvíte na panenské pláži a budete obdivovat nádherné západy slunce.

Splňte si své sny a vyplujte s námi!

Všechny poznávací zájezdy