ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě nemusí být jen pro ostřílené „mořské vlky“. Pokud vás láká cestování a plavba na mořích, můžete i vy zažít ten neopakovatelný pocit naprosté svobody, který vám může dát jenom loď. Stane se pro vás po dobu vaší dovolené dopravním prostředkem, obytným zázemín a především prostředkem k jedinečným zážitkům. Dovolená na jachtě tvoří pomyslný vrchol dobrodružství dnešní doby. Pokud nemáte dostatek zkušeností, není nic jednoduššího než pomoc zkušeného kapitána.

Naši kapitáni nejsou jen "řidiči-kormidelníci". Budou pro vás průvodcem, mentorem, instruktorem i osobou, na kterou se můžete kdykoli se vším obrátit. Absolvovali již plavby v délce mnoha tisíc námořních mil po celém světě, jsou velice zkušení a pečlivě prověření na moři i na souši. Jsou to velitelé jachet námořní plavby minimálně stupně B a jsou jmenovaní Ministerstvem dopravy ČR.

Lodní programy vám nabízejí bezprostřední kontakt s živly, mořskými živočichy a nedotčenou přímořskou přírodou. Objevíte a poznáte úžasné zátoky, romantické ostrůvky i starobylé přístavy. V podvečer zakotvíte na panenské pláži a budete obdivovat nádherné západy slunce.

Splňte si své sny a vyplujte s námi!

Všechny poznávací zájezdy