Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě nemusí být jen pro ostřílené „mořské vlky“. Pokud vás láká cestování a plavba na mořích, můžete i vy zažít ten neopakovatelný pocit naprosté svobody, který vám může dát jenom loď. Stane se pro vás po dobu vaší dovolené dopravním prostředkem, obytným zázemín a především prostředkem k jedinečným zážitkům. Dovolená na jachtě tvoří pomyslný vrchol dobrodružství dnešní doby. Pokud nemáte dostatek zkušeností, není nic jednoduššího než pomoc zkušeného kapitána.

Naši kapitáni nejsou jen "řidiči-kormidelníci". Budou pro vás průvodcem, mentorem, instruktorem i osobou, na kterou se můžete kdykoli se vším obrátit. Absolvovali již plavby v délce mnoha tisíc námořních mil po celém světě, jsou velice zkušení a pečlivě prověření na moři i na souši. Jsou to velitelé jachet námořní plavby minimálně stupně B a jsou jmenovaní Ministerstvem dopravy ČR.

Lodní programy vám nabízejí bezprostřední kontakt s živly, mořskými živočichy a nedotčenou přímořskou přírodou. Objevíte a poznáte úžasné zátoky, romantické ostrůvky i starobylé přístavy. V podvečer zakotvíte na panenské pláži a budete obdivovat nádherné západy slunce.

Splňte si své sny a vyplujte s námi!

Všechny poznávací zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.