Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě nemusí být jen pro ostřílené „mořské vlky“. Pokud vás láká cestování a plavba na mořích, můžete i vy zažít ten neopakovatelný pocit naprosté svobody, který vám může dát jenom loď. Loď se pro vás v ten okamžik stane dopravním prostředkem, místem pro bydlení a také prostředkem k jedinečným zážitkům. Dovolená na jachtě tvoří pomyslný vrchol dobrodružství dnešní doby. Pokud nemáte dostatek zkušeností, není nic jednoduššího, než pomoc zkušeného kapitána.

Naši kapitáni nejsou jen "řidiči", budou pro vás průvodcem, mentorem, instruktorem a osobou, na kterou se můžete kdykoli se vším obrátit. Mají napluto mnoho tisíc námořních mil po celém světě, jsou velice zkušení a pečlivě prověření, jak na moři, tak na souši. Jsou to velitelé jachet námořní platby minimálně stupně B a jsou jmenovaní Ministerstvem dopravy ČR. 

Jedině na lodi se můžete dostat do bezprostředního kontaktu s živly, mořskými zvířaty a přírodou. Objevíte a poznáte úžasné zátoky, romantické ostrůvky i starobylé přístavy. V podvečer zakotvíte na panenské pláži a budete obdivovat nádherné západy slunce.

Splňte si své sny a vyplujte s námi!

Všechny poznávací zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.