ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Tahiti a Francouzská Polynésie na katamaránu

Termíny zájezdu

TermínPočet dníObj. číslo
3. 3. – 23. 3. 202521 dní54050510

Cena za osobu ve dvoulůžkové kajutě- sleva first minute + letenka odhadem cca 55 000 Kč (záleží na včasném nákupu ) Pozn. Vlastní plavba proběhne v termínu 5. – 19.3. 2025. Vyplouváme z ostrova Raiatea. Pokud si od nás necháte zakoupit i letenky, navrhnete vám navíc i možnost stopoveru v San Franciscu.

Možnost nabízíme možnost prodloužit pobyt na Tahiti včetně ostrova Moorea o 3 dny za cenu 13 000 Kč. Cena zahrnuje ubytování, auto a trajekt Papeete – Moorea. Potom návrat 24.3.

29. 2. – 18. 3. 202419 dní54050412

Cena za osobu ve dvoulůžkové kajutě - sleva first minutes + letenka odhadem cca 58 700 Kč (záleží na včasném nákupu). Pozn. Vlastní plavba proběhne v termínu 2. – 16.3. 2024. Vyplouváme z ostrova Raiatea. Pokud si od nás necháte zakoupit i letenky, navrhnete vám navíc i možnost stopoveru v San Franciscu.

Možnost nabízíme možnost prodloužit pobyt na Tahiti včetně ostrova Moorea o 3 dny za cenu 11 500 Kč. Cena zahrnuje ubytování, auto a trajekt Papeete – Moorea. Potom návrat 21.3.

Na co se můžete těšit?

  • Plavba na katamaránu
  • Nedotčený ráj - prstence korálových útesů kolem ostrovů, atoly, nádherné pláže
  • Nejkrásnější laguna v tichomoří - Bora Bora
  • Dobrodružné výlety do nitra ostrovů
  • Chytání ryb, plavání s rejnoky, potápění a šnorchlování

Popis

Jachta, respektive katamarán či plachetnice to není jen "loď", ale jakýsi fenomén dnešní doby. Jachting představuje aktivní způsob jak zažít moře a cizí země. Navíc jde v době covidu o velmi bezpečný způsob cestování.

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou částečně korálového a částečně sopečného původu. Prstence korálových útesů vytvářejí kolem ostrovů jakousi bariéru. V tyrkysově zbarvených lagunách bezpečně zakotvíme.

Polynésie představuje dodnes téměř nedotčený ráj s mnoha atoly, lagunami a krásnými korálovými plážemi, kde nebude nikdo kromě nás. Budeme se koupat, šnorchlovat a podnikat dobrodružné výpravy do nitra ostrovů. Pohodlný katamarán za dostupnou cenu poskytne komfort, relaxaci a pohodu. Zájemci o potápění budou mít několik příležitostí k ponorům. Budeme plavat s rejnoky, chytat čerstvé ryby a se sklenkou vína pozorovat západy slunce. Vyzkoušíme i skvělou místní kuchyni.

Loď nám dává svobodu a volnost. Během 14denní plavby poznáme hned šest ostrovů: legendární ostrov Bora Bora s proslulou lagunou. Ostrov Raiatea s úžasnými přírodními scenériemi. Tak trochu zapomenutý ostrov Huahine, který si dodnes drží autentický polynéský ráz. A ještě ostrov Taha´a, jemuž se také přezdívá „Vanilla Island“, kde se produkují perly výjimečné kvality. A nakonec nádherné korálové atoly Maupi a Tupai.

Program

1.–2. den

Přílet na Tahiti. Místní přelet na ostrov Raiatea. Nalodění a krátká plavba lagunou na ostrov Tahaa.

3.–4. den

Plavba na ostrov Huahine. Rybářská vesnice Fare s rybí restaurací. Plavba lagunou na jih k nádherné pláži v zátoce Avea Bay. Skvělé šnorchlování na korálovém útesu, procházka podél pustého pobřeží.

5.–6. den

Přeplavba na ostrov Raiatea, zátoka Faaroa Bay. Možnost plavby kajakem po mangrovové řece Faaaroa River. Návštěva nejstaršího posvátného maorského chrámu „Marate Taputapuatea“. Odpoledne plavba lagunou na kotviště u ostrůvku Nao Nao Motu.

7.–10. den

Plavba na ostrov Bora Bora, kotvení na laguně s nádhernými pohledy na hlavní ostrov. Budeme prozkoumávat tuto „nejhezčí lagunu Tichomoří“, šnorchlovat nebo plavat se želvami a s neškodnými lagunovými žraloky a rejnoky. Možnost potápění, na kole kolem ostrova, výstup na jeden z vrcholů… Večeře v proslulé restauraci Bloody Mary.

11.–13. den

Plavba na atol Maupiti – atol je přístupný jen za mírnějšího větru a klidného moře. Průzkum ostrova, šnorchlování, potápění, výstup na vyhlídkový vrchol, na kole kolem ostrova,.. večeře v restauraci. Návrat na Bora Bora, odpočinek. Večeře v restauraci.

14.–15. den

Plavba na ostrov Tahaa, kotvení v zátoce Hurepiti. Vanilla tour – botanická exkurze nejenom za vanilkou, návštěva perlové farmy. Polynéský večer s tanci, ohňovou show a typickým polynéským jídlem. Ostrůvek Mahatea se skvělým šnorchlováním v korálové řece.

16.–18. den

Návrat do Mariny na Raiatea a předání lodi. Odlet na Tahiti a do Prahy

Podmínky

ZOBRAZIT FOTOGALERII PODMÍNEK ZÁJEZDU