ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ukázkový jídelníček

Ukázkový jídelníček

Jak vypadá stravování na evropských autobusových zájezdech, kde připravuje jídlo náš kuchař.

Snídaně je nejen pro cyklistu nejdůležitější jídlo dne, a proto jí věnujeme mimořádnou pozornost. Základem je dostatek tekutin: čaj, káva, kakao – co komu vyhovuje. K dispozici je pečivo a k tomu máslo, med, marmelády, také výběr kaší, cereálií, kukuřičných lupínků apod. Každé ráno připravíme nějakou pomazánku – sýrovou, rybičkovou, tvarohovou, vajíčkovou, paštikovou …. každý kuchař má své vlastní spektrum receptů. Součástí snídaně je i ovoce nebo zelenina, sýr, salám, někdy jogurt.

Večeře je hodně závislá na destinaci. Zatímco ve Středomoří se maximálně snažíme vařit z místních čerstvých potravin (maso, zelenina, ryby, …) a naši kuchaři mají k dispozici auto pro každodenní nakupování, na zájezdech směřujících na sever je to složitější. Zde kuchaři nemají zásobovací auto a musí se vypořádat také s omezenými možnostmi dokupování. Každopádně i v tomto případě se snažíme pro vás udělat maximum.

Dietní omezení: Dle našich možností se snažíme vyjít vstříc i v případě dietních specifik, např. bezlepkové diety, vegetariánům apod., nicméně stoprocentní splnění vašich požadavků zaručit nemůžeme. Vaše dietní omezení uvádějte do cestovní smlouvy.