Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Ukázkový jídelníček

Ukázkový jídelníček

Jak vypadá stravování na evropských autobusových zájezdech, kde připravuje jídlo náš kuchař.

Snídaně je nejen pro cyklistu nejdůležitější jídlo dne, a proto jí věnujeme mimořádnou pozornost. Základem je dostatek tekutin: čaj, káva, kakao – co komu vyhovuje. K dispozici je pečivo a k tomu máslo, med, marmelády, také výběr kaší, cereálií, kukuřičných lupínků apod. Každé ráno připravíme nějakou pomazánku – sýrovou, rybičkovou, tvarohovou, vajíčkovou, paštikovou …. každý kuchař má své vlastní spektrum receptů. Součástí snídaně je i ovoce nebo zelenina, sýr, salám, někdy jogurt.

Večeře je hodně závislá na destinaci. Zatímco ve Středomoří se maximálně snažíme vařit z místních čerstvých potravin (maso, zelenina, ryby, …) a naši kuchaři mají k dispozici auto pro každodenní nakupování, na zájezdech směřujících na sever je to složitější. Zde kuchaři nemají zásobovací auto a musí se vypořádat také s omezenými možnostmi dokupování. Každopádně i v tomto případě se snažíme pro vás udělat maximum.

Dietní omezení: Dle našich možností se snažíme vyjít vstříc i v případě dietních specifik, např. bezlepkové diety, vegetariánům apod., nicméně stoprocentní splnění vašich požadavků zaručit nemůžeme. Vaše dietní omezení uvádějte do cestovní smlouvy.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.