ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Reference od našich zákazníků

Reference od našich zákazníků

Velmi si vážíme všech dopisů, které od vás dostáváme. Těší nás, že se vracíte ze zájezdu nadšení a spokojení. Je to pro nás nejvyšší ocenění a zároveň motivace pro další práci. Všechny recenze jsou publikovány se souhlasem od ověřených kilentů.  

ALBÁNIE

Dobrý den, ráda bych se s vámi podělila o radost z poznávacího zájezdu po Albánii, z kterého jsem se včera vrátila. Vyšlo nám počasí, sešla se parta opravdu zajímavých a prima lidí, kteří si sedli, bydleli jsme opravdu na dobrých místech v luxusních hotelech, ale hlavně se o nás staral výborný Enea Rafail, který vše zařídil, vyřešil a nastolil v celé skupině na celou dobu zájezdu neskutečnou pohodu. Žádný spěch, a přesto jsme viděli hodně, žádný shon, a přesto jsme stihli ochutnat jídlo a pití, stále veselo, a přesto jsme se dozvěděli strašně moc informací o této zemi. Proto bych ráda pochválila celý zájezd, ale především průvodce. Díky.

Jolana Vyhnálková, 2018

ALTAJ NA KOLE

Hezký den do Adventury, Chtěl bych vám poděkovat za totální vyčištění hlavy na Altaji na kole – ještě pořád mám před očima krásně drsnou přírodu – stovky motýlů, čísté louky, koně a krávy a na nebi přísně dohlížejíci dravce nad naším nekonečným šlapáním denních kilometrů. A malé těšení na večeři a snídani od námořníka Saši. Přátelské Altajce a hlavně místní pivo, které nás doprovázelo denně při malých pauzách i večerním posezení. Byl to asi nejdrsnější zájezd na kole, co jsem zažil – kombinace počasí (vedro někdy 40 stupňů, déšť  2 dny a noční mráz v horách ) + dlouhé etapy vyšperkované skoro každý den nějakým sedlem + stanování po 20 letech + skromná strava. Mám v nohách asi 650 km a 5 kilo váhy dole a totálně čistou hlavu. Měli jsme skvělou partu a hlavně Ivoše jako vedoucího – byl jsem asi na 10 cyklozájezdech a docela dost jsem jich i organizoval pro naše firemní klienty, tak že vím, o čem to je, a Ivoš je jednoznačně nejlepší guide, jakého jsem kdy zažil. Važte si toho, že ho máte, je to diamant mezi průvodci (zvládal všechny kritické situace, uměl zmrazit svojí azbukou i drsné Rusy a nakonec nám zařídil cestu domů, poté, co to vypadalo, že z Altaje vůbec neodletíme). Děkuji.

David Masopust, 2019

ÁZERBÁJDŽÁN, GRUZIE A ARMÉNIE

V září 2019 jsem se zúčastnila zájezdu do Ázerbájdžánu, Gruzie a Arménie – tří zakavkazských republik, jak jsme se kdysi učili ve škole. Ze zájezdu jsem se vrátila nadšena. V zájezdu je namícháno všechno – města, historické památky, místní jídlo, výjimečná příroda, a hlavně Kavkaz, který je opravdu jedinečný. Když k tomu připočtu bezvadné služby místních řidičů a milé přijetí v guesthousech, kde večeře rovná se hostina, a korunuji to skvělou a obětavou průvodkyní, musím konstatovat, že jsem se svou cestovkou moc spokojena. Děkuji všem, kdo se na přípravě zájezdu podíleli, udělali kus dobré práce. Mockrát děkuji.

Marta Buršíková, 2019

AZORY

Ještě s úžasnou chutí azorského ananasu na jazyku, s kůží prohřátou azorským sluncem, které k nám bylo opravdu štědré, s ozvěnou atlantského příboje v uších vám píšu, milí přátelé, abych vám poděkovala za skvělou příležitost, jak "Zažít život" na té krásné a vlídné zahrádce daleko v Atlantském oceánu, která dostala jméno Azorské ostrovy. Kombinace krásné krajiny, někde divoké a jinde připomínající rozkvetlou botanickou zahradu, vlídnosti a pohody Azořanů, ale hlavně skvělé atmosféry, spousty zajímavých informací, ale i legrácek, což vše více než skvěle obstarávali oba průvodci, Ondra a Petr, to všechno mě stále více utvrzuje v tom, že "všude dobře, tak co doma" a že Adventuře zůstanu věrná i dál... Ať se vám dílo daří!

Alice Vachtová, 2019

Vážený pane řediteli!
Letos na jaře (přesněji od 19. 5. do 3. 6. 2017) jsme se zúčastnili zájezdu CK ADVENTURA na Azory. Objednali jsme si jednak základní zájezd, a nechali jsme si ještě od vás zajistit delší pobyt jak na ostrovech, tak i v Lisabonu včetně extra letenek. Zájezd měl externí průvodce paní Lenku Skrbkovou a učitele a geologa pana Radovana Vlčka. Zájezd proběhl naprosto bez problémů, byl vzorně zajištěn včetně našich požadavků na další pobyt v hotelích a dalších letenek. Oba jmenovaní průvodci se o nás vzorně starali, a zejména zasvěcené odborné „přednášky“ pana Vlčka o geologické historii sopečných ostrovů byly velmi poutavé, paní Skrbková v tomto směru nezůstávala pozadu. Oba průvodci i pro nás udělali daleko více, než byla jejich povinnost, protože nám mimo jiné pomohli zajistit i půjčení automobilu v době mimo základ zájezdu. I jinak byli velmi vstřícní, ochotní a příjemní. Takže naše hodnocení je 100% spokojenost s tímto zájezdem. Děkujeme. Určitě i proto jsme si u CK ADVENTURA zajistili i zájezd na Madeiru v příštím roce a věříme, že bude opět perfektní. S přáním hezkého dne

Michaela a Jan Lisých, 6/2017

AZUROVÉ POBŘEŽÍ NA KOLE V POHODĚ

Dobrý den, chtěl bych zaslat poděkování za naši rodinu. Zúčastnili jsme se druhého zájezdu s vaší společností (vloni to bylo v Palavas) a byli jsme tento rok velmi spokojeni – jak s celkovou koncepcí celého cykloturistického pobytu, tak s vybranými trasami, musím říci, špičkovým výběrem ubytování a pozicí v kempu, skvělým výběrem na večeře, a především absolutně pohodovým, ale profesionálním přístupem vedoucí zájezdu Evy Mojžíšové a Jakuba Řehuly! Řidiči byli velmi ochotní – pochvala. Pokud by se v této sestavě vedení a místo ubytování i příští rok nezměnilo, tak určitě pojedeme opět, a pokud vím, nebyli bychom sami. Děkujeme ještě jednou za krásný zážitek a chtěli bychom vás poprosit přeposlat tento email vedení vaší cestovní kanceláře i vedoucím tohoto zájezdu. Jednalo se o ,,Azurové pobřeží na kole v pohodě", termín 29. 6. – 8. 7. 2018. Děkujeme.

Miťa Lánský, 2018

BAJKAL – PERLA SIBIŘE

Dobrý den. Chtěli bychom touto cestou poděkovat Adventuře za krásné zážitky, prožité na cestách po Bajkalu a jeho okolí. Tento zájezd plně naplnil naše očekávání. Dále bychom chtěli vyjádřit svůj obdiv a uznání paní Daně Sauerové, která prokázala veliké znalosti a organizační schopnosti. Celý zájezd byl velmi dobře připravený a vše na sebe obdivuhodně navazovalo. Taktéž patří náš dík celé Adventuře za přístup a bezvadnou komunikaci se svými klienty. Těšíme se na další chvíle prožité s Adventurou.

Manželé Petr a Helena Štěpánkovi, 2019

Děkuji Adventuře za poznávací zájezd na Bajkal (červenec 2017), především jeho průvodci Martinu Loewovi :). Zájezd měl dokonale zorganizovaný a připravený :).

Jitka Ungermannová, 2017

BARCELONA NA KOLE

Ve středu jsme se vrátili ze zájezdu pořádaného vaší agenturou. Děkujeme za velmi dobrou organizaci zájezdu a zvláště výborného průvodce pana Čestmíra Kříže. Jeho znalosti o Barceloně byly pro nás velmi zajímavé a poučné. Byl příjemný, a pokud nastal nějaký menší problém, vždy ho s klidem vyřešil. Děkujeme.

D. N., 2019

CHILE, ARGENTINA, BRAZÍLIE

Jménem celé devítičlenné skupiny, která uskutečnila cestu Chile–Argentina–Brazilie ve dnech 10.–27. února 2015, bych chtěla poděkovat za vysoce profesionálni a zároveň lidsky vřelé vedení naší skupiny paní Ivou Faltovou. Skvěle se zhostila průvodcovské role. Díky svým zkušenostem z vlastniho cestováni po Jižní Americe, a především díky mimořádnému zájmu o tento kontinent, pro který nás dokázala nadchnout. Postarala se o bezchybný průběh celého zájezdu po logistické stránce a podstatnou měrou se zasloužila i o to, že celé naše putování se odehrálo vzdor fyzické náročnosti v dobré náladě a bez sebemenšího kazu na soudržnosti skupiny. S nadsázkou by se dalo tvrdit, že paní Iva dokázala, aby déšť a mraky mizely v pravý čas, a nám tak bylo dovoleno spatřit navštívené krajiny v jejich plné kráse. Za celou skupinu,

Blanka Kalinová, 2015

CYKLOSTEZKY NEZIDERSKÉHO JEZERA

Opravdu moc hezký zájezd, krásné ubytování, program a skvělí průvodci. Troufám si říct, že celá naše miniskupinka byla nadšená a určitě jsme s vámi nejeli naposledy. Za sebe děkuji za vstřícný přístup.

Vladimíra Dyntarová, 2018

CYKLOTOULKY BORDEAUX

Dobrý den, Chtěl bych tímto vyjádřit poděkování za super zážitky na zájezdu Cyklotoulky krajem Bordeaux, ze kterého jsem se v sobotu vrátil. Služby cestovní kanceláře po Evropě jsem už roky nevyužíval, ale tento zájezd byl opravdu velmi povedený. Hlavní zásluhu na tom má samozřejmě Kačka Kykalová, která ač se ocitla v roli hlavní průvodkyně poprvé, zvládla vše na jedničku. O té zemi ví opravdu hodně, vybrala moc pěkné cyklotrasy a je vidět, že Francie je její srdcová záležitost. Samozřejmě jí sekundovali příjemní řidiči a také Veronika Podzimková. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších podobných cyklozájezdů. S pozdravem

J. Brabec, 2017

FILIPÍNY NA KOLE

Tak už jsme zase zpátky v realitě po návratu z pohádky. Chceme vám moc poděkovat, že vše klaplo bez problémů. Moc bychom chtěli pochválit Michala, který byl po všech stránkách jedinečný. Buďte rádi, že takového průvodce a spolupracovníka máte. Věříme, že ještě něco společně zrealizujeme. S pozdravem

členové PBtiskteamu Příbram, 2017

FINSKO – KRÁSY ZIMNÍHO LAPONSKA

Včera jsme se vrátili z Finska – Krásy zimního Laponska. Posílám nadšenou klientskou reakci, vše fungovalo, jak mělo – jak s dopravou, tak na místě. Přestože to byla krátká akce, zážitků máme, jako bychom tam byli aspoň 14 dnů. Takže díky moc Adventuře za krásnou dovolenou :-). Zdraví

Petr Z., 2022

GASKOŇSKO A PÉRIGORD NA KOLE

Milí Adventuráci, s CK Adventura  jezdím již 12 let, byl jsem i letos na zájezdu Gaskoňsko a Périgord, v termínu  25. 7. – 7. 8., jako vždy dokonale zvládnutém jak po organizační, tak tématické stránce. Chtěl bych ještě jednou moc poděkovat:

 • Veronice (Podzimkové) za šarm a eleganci, s jakou zvládla celý zájezd, s důrazem na profesionální řešení lehce krizové situace s náhradním ubytováním po vyplavení tábora bouřkou v Palavas;
 • Markétce za ochotu, básničky, milé úsměvy v každé situaci a jiskřivý esprit mládí – byla maskot zájezdu;
 • Daniele obdiv za 12 dní kulinářského festivalu, který zájezdu v polních podmínkách připravila. Mimořádný dík pak za zorganizování pohoštění v Palavas po bouřce, které nakonec přerostlo ve kvalitní adventurácký večírek. Nebyla to sice, jak by řekl Zděnda, “ostuda hodná Adventury“, šťávu to ale mělo :);
 • Kubovi za pohotovost, ochotu, vtip a řidičské umění.

Děkuji a těším se na další zájezdy s vámi.

Zdeněk Zemánek, 2018

GASKOŇSKO NA KOLE V POHODĚ

Vážení přátelé, byla jsem na zájezdu č. 1111881102, Gaskoňsko na kole v pohodě ve dnech 25. 8. – 2. 9. Chtěla bych ještě jednou poděkovat průvodkyním Veronice Siňorové a Hance Mílkové za fantastický servis. Paní Iva, která nám vařila, vytvářela v provizorních podmínkách neuvěřitelné kuchařské variace. Takže veliký dík i jí. Pánové řidiči Saša a Boris nám se vším pomáhali, starali se o nás a i jim patří veliký dík. A veliký dík za vše i za recepty.

Tamara Ottová, 2018

GHANA, BENIN A TOGO

Dobrý den, přátelé, je to týden, co jsem se vrátil z poznávacího zájezdu Ghana, Benin, Togo. Stále ještě vstřebávám zážitky z tohoto úžasného zájezdu pořádaného vaší cestovní kanceláří. Zájezd byl perfektně zorganizován. Neměl chybu ani po stránce dopravy, ani ubytování, stravování a průvodcovských služeb. Chtěl bych touto cestou poděkovat průvodci Romanu Sauerovi za profesionální přístup a spousty informací o navštívených zemích. Poděkování samozřejmě patří taky řidiči Mohamedovi a průvodci Izakovi, že se o nás po celou dobu perfektně starali, a za bezpečné projetí celé trasy. Bylo velice příjemné absolvovat zájezd v malé skupině, která utvořila od prvního okamžiku perfektní kamarádskou partu. Taky spolucestovatelům patří dík za úspěšný zájezd. Jsem rád, že se nenašel žádný "prudič", ale jen cestovatelé na úrovni. Užili jsme si spousty cestovatelských zážitků, ale taky spousty legrace. Také jim chci touto cestou poděkovat. Poděkování patří též cestovní kanceláři Adventura a jejímu týmu, který tento zájezd pořádá. Doporučuji tento zájezd dalším cestovatelům, kteří chtějí tyto země poznat. Budu rád, pokud najdu více zájezdu v malých skupinách. Určitě si zase nějakou cestu s Adventurou vyberu.

Petr Jarošek, 2018

GROSSGLOCKNER

Dobrý den z Liberce a veliké poděkování za zorganizování zájezdu na Grossglockner. Měl jsem vynikající partnerky jak pro výstup, který jsme úspěšně zvládli, tak pro celkovou pohodu našeho minizájezdu. Největší poděkování však patří průvodci Vojtovi Dvořákovi – bez něj bychom tam pochopitelně nevylezli, je úplně SUPER!!! Dali jsme mu to najevo už tam, ale ještě mu to, prosím, tlumočte samostatně. Těším se na další zájezd s vaší CK a zatím přeji hezké letní dny.

Jirka Pazderský, 2017

GRUZIE A ARMÉNIE

Dobrý večer, včera jsme se vrátili z výše uvedeného zájezdu. Chceme poděkovat za skvělé zážitky a výborně připravený program cesty. Zvláště chceme zdůraznit vědomosti a jazykové vybavení našeho průvodce Radka Beneše. Díky němu byl pro nás zájezd obohacující.

V. Šťastný, 2022

Vážený pane řediteli, obvykle nepíši hodnocení zájezdu, ale nyní to považuji za nutné. Zúčastnila jsem se zájezdu pořádaného vaší CK – Gruzie a Arménie ve dnech 12.–27. 7. 2019. Zájezd byl dobře sestavený a na vysoké úrovni, včetně vědomostí našeho průvodce Beka Ninikuri, který má i vynikající organizační schopnosti (uplatnil i v krizových situacích), dobře se vyjadřoval krásnou češtinou, hodně komunikoval, při přejezdech vyprávěl o historii země, jak lidé v zemi žijí, apod. Vše nám překládal. Informace o dalším dnu byly vždy přesné, jasné (jak dlouho pojedeme, jaké bude počasí, co si obléct, kolik peněz, jak bude vše po příjezdu probíhat...). Měl vynikajicí přístup ke klientům. Celou dobu se nám maximálně věnoval. Byl velmi vstřícný a ochotný. Maximální spokojenost s ubytováním i jídlem. Ale nejvíce s Bekem a jeho úžasnou češtinou! Přála bych si, aby byl za to finančně oceněn, nebo alespoň vyznamenán před nastoupenou jednotkou vaší CK.

Účastnice zájezdu, 2019

Přeji dobrý den, v sobotu jsem se vrátila z vašeho zájezdu do Gruzie a Arménie – a protože jsem nevyplnila dotazník, hodnotím zájezd touto cestou. Náplň zájezdu: výborná. Dobrý poměr túr, památek, kultury a přejezdů. Stravování: vynikající, zejména v rodinných penzionech – vše bylo skvělé, čerstvá zelenina, ovoce, skladba vhodná jak pro "masožravce", tak i pro vegetariány. Ubytování: nejslabší bylo v hotelu Edvard ve Tbilisi, rodinné penziony výborné, pokoje se sociálním zařízení udržované a čisté, na dobrých místech. Pan řidič: smekám před jeho uměním, bravurně zvládal jak obtížný horský terén, tak dlouhé přejezdy a zejména dvakrát brutální dopravní piráty – jeho reakce byla okamžitá, bylo zřejmé, že má zkušenosti, je obezřetný a dokáže předvídat situaci; naprostý profesionál. Pan průvodce (Beka Ninikuri): báječný, vynikající, skvělý. Skupina byla různorodá věkem, zájmy, profesemi, a on dokázal naplňovat očekávání každého. Je velmi komunikativní, vstřícný a bravurně řešil jakoukoli potíž. Při dlouhých přejezdech poskytoval průběžně zajímavé informace (přírodní, historické, politické aj.), reagoval na dotazy účastníků. Byla zřejmá jeho obrovská výhoda, že se v oblasti narodil, zná ji v souvislostech, má osobní zkušenosti a nemá znalosti jen načtené z knih. Oceňuji jeho smysl pro humor. Při jednom společenském večeru všechny ohromil znalostí českých a zejména moravských lidovek. Zkrátka výborný průvodce a pohodový člověk. Skvělá volba. Děkuji za skvělou dovolenou a těším se na příští rok. S úctou

M. K., 2019

No samotný zájazd bol naozaj vynikajúci. Trasa i navštívené miesta vyrážali dych a všetko kvitlo, voňalo – na to nikdy nezabudnem. Ubytovanie – ešte som také namal, ale tiež to bolo veľmi dobré až vynikajúce. Ubytovanie v hosteloch je veľmi dobrý nápad a má svoje nezabudnoteľné čaro. Náš gruzínsky sprievodca nemal chyby – dostali sme informácie, ktoré sa normálne nikde nedozviete, vyprovokoval všetkých, aby sa dostali po vlastných, kam bol plán zájazdu – zrejme máte šťastnú ruku na sprievodcov. Ešte som s vašou cestovkou nenarazil na slabého sprievodcu. No a cestovateľský kolektív v tomto zájazde – paráda. Proste oddýchol som si a úprime ďakujem. Budem vo svojích cestovných plánoch rozmýšľať v súvislosti s vašou CK ADVENTURA.

Igor Hudec, 2018

Ráda bych touto cestou poděkovala Báře Gregorové za krásné zážitky, které nám umožnila v Gruzii a Arménii. Vše klapalo a za mě a Moniku Kubertovou bych ráda zdůraznila, že my dvě jsme si to opravdu užily. Obě země jsou krásné a lidé přívětiví a pohostinní. Určitě budu doporučovat. Těším se na příští zájezd s Adventurou.

Mirka Filípková, 2017

Dobrý den, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za krásný zájezd. Průvodkyně Bára Gregorová byla velice příjemná a znalá. Velice oceňuji ubytování v soukromí, člověk se seznámí s opravdovým životem místních obyvatel. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených účastníků.

Olga Svobodová, 2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat za zážitky a poznání, které jsem díky vám utržila na dovolené v Gruzii. Nikdy předtím jsem neabsolvovala poznávací zájezd s CK, takže to byla má premiéra a musím říci, že velmi vydařená. Významnou „římskou šlápotou“ byl Roman Staněk, kterému tímto ještě jednou děkuji, a vám, Adventuře, přeji více takových nadšenců!!! Všem prima dny...

Jana Chlandová, 2013

Dobrý den, CK Adventuro, byla jsem účastnicí zájezdu do Gruzie a Arménie v termínu od 10. do 25. 8. 2012. Touto cestou děkuji za skvělé průvodcovské služby slečně Zuzaně Országové. Její fundované výklady o navštívených místech, předávání osobních zkušeností z pobytu v Gruzii, vytvoření přátelské atmosféry mezi účastníky a další posunuly zájezd mezi nezapomenutelné cestovatelské zážitky. Zároveň děkuji Standovi Šimůnkovi, pracovníkovi CK Adventura, který zájezd v uvedeném termínu absolvoval jako řadový účastník, za nezištnou pomoc a rady zkušeného cestovatele v průběhu celého zájezdu. Osobně si velmi cením také jeho pomoci při vyřízení reklamace mého zavazadla, poničeného tureckou leteckou společností při zpátečním letu do Prahy. Ještě jednou děkuji. S pozdravem

A. Keblová, 2012

GRUZIE – LYŽOVÁNÍ NA KAVKAZE POD KAZBEKEM

Ahoj, Katko a Jardo. Ačkoliv nemám příliš ve zvyku děkovat někomu, komu jsem za jeho služby řádně zaplatil, tak tentokrát změním obyčej. Chtěl bych touto cestou poděkovat vaší cestovce a především Láďovi Peškovi za vynikající sportovní a společenský zážitek na zájezdě „Lyžování pod Kazbekem“. Díky jeho předvídavosti, organizačním schopnostem a neformálním kontaktům se mu podařilo nám zachránit, navzdory velmi nepříznivé předpovědi počasí, opravdu luxusní lyžování, které my s Janou fakt asi ještě nezažili. Přitom naplnil celkový program zájezdu a navíc nám jako nadstandard poskytl několik skvělých neformálních společenských a gurmánských zážitků. Ještě jednou všem vám velké díky za mě a za Janu a myslím, že i za většinu normálních lidí na zájezdě.

František Stejskal, 2022

GRUZIE NA KOLE

Dobrý, a trvale krásný den. Konečně jsem se k tomu dostal. Nejde nepoděkovat. DÍKY za báječnej „vejlet“ – Gruzie na bajku – proběhl teď v červnu. V minulosti jsem cestoval s mnohými agenturami, ale pokud posuzuji váš přístup, režii cesty, dokonalý servis na cestě, celkovou dramaturgii zájezdu, pojetí podniku i personální obsazení – bylo úplně skvělý. Jiřík Král je výborným prototypem klidného a vyrovnaného „guida“, který to zdánlivě kdesi vzadu, tiše, velmi skromně a skrytě, ale důrazně řídí, a přitom nechává tu, někdy i lehce přiopilou bandu, žít svým životem, do kterého ve správný okamžik vstoupí, aby nastal elementární řád, který té cestě dává smyslovou podstatu. Fakt byl a je lidsky i profesně výbornej. A mimo jiné dával tomu i poetiku s knižními vsuvkami, nebo skvělou jazzovou lajnu při společných koncertech. Díky, přátelé.

Milan B., 2018

HAVAJ – VELKÝ POZNÁVACÍ OKRUH

Tímto dopisem chci poděkovat a vyjádřit spokojenost se zájezdem Havaj - velký poznávací okruh. Píši jen tehdy, když chci chválit. A že je co! Zájezd splnil moje očekávání. Projeli jsme čtyři nádherné havajské ostrovy. Program byl tak pestrý a rozmanitý, že jsem se ani chvíli nenudila. Viděli a zažili jsme toho opravdu hodně a vždy byl i čas na odpočinek a koupání na různých plážích oceánu. Nic ale pro zájezd není větší reklamou, než osobnost průvodce. A tak moje poděkování patří Honzovi Kolandovi. Je to profesionál se znalostí prostředí. Program přizpůsoboval jak změnám počasí, tak i naší různorodé skupině. To, že nás seznamoval s tímto magickým místem a upozorňoval v průběhu cesty na zajímavosti, kterých bychom si neznalí prostředí asi nevšimli, beru jako samozřejmost. Že ale celý zájezd odřídil a ještě nám někdy večer připravil hutnou a zdravou večeři, to už je nadstandard. Byl spravedlivý a zodpovědný, věnoval se všem členům skupiny. A že to s námi neměl někdy jednoduché! Pro mne byl zájezd plný překvapujících zážitků, velký relax a možnost potkat pár zajímavých lidí a pohodového průvodce, který bude patřit mezi několik mých oblíbených. A s vaší cestovní kanceláří se ještě určitě někam podívám. Děkuji.

E. P., 2017

Dobrý den, děkuji za výborný poznávací zájezd HAVAJ, kterého jsem se zúčastnila 22. 4. - 9. 5. 2015. Předčil má očekávání. Také bych chtěla poděkovat výbornému průvodci s profesionálním, ale i lidským přístupem. Martin Chadima je jednička mezi průvodci, které jsem poznala na mnoha poznávacích zájezdech.

Ivana Čepková, 2015

IRSKO – ZA POZNÁNÍM A TRADICEMI

Milá CK Adventuro, :-) moc bychom chtěli poděkovat za úžasnou poznávací dovolenou v Irsku (26.7.- 3.8.2019). Největší dík patří naší úžasné průvodkyni Barče Hruboňové, která se o nás perfektně starala, vždy byla usměvavá a vše měla skvěle zorganizované (myslím, že má prsty i v tom, že nám nepršelo...:-D).

Byla to nezapomenutelná dovolená plná zážitků. Děkujeme a přejeme Vám, ať se Vám daří a udržíte si Vaši kvalitu služeb.
Doufám, že se zase brzo uvidíme!

Petra a Tomáš Pospíšilovi, 2019

ISLAND – TATRABUSEM KOLEM CELÉHO OSTROVA

Dobrý den, moc bych Vám chtěla poděkovat, že jste nás poslali na Island s tak skvělými chlapíky, jako je Ondra, Honza, Jirka. Nic lepšího v tak krásné přírodě nás nemohlo potkat. Moc dobře se o nás starali. Ondra svými znalostmi a veselou povahou nás dobře bavil a spolu s Honzou a Jirkou nám i skvěle vařili. Odvezla jsem si hodně zážitků a krásné vzpomínky a určitě jsem nejela s Vámi naposled. Děkuji i Vaší cestovce, že máte tak skvělé zájezdy. Děkuji.

Jitka Rídlová, 2019

Prožili jsme úžasné severské safari tatrabusem kolem celého Islandu. Byl to zážitek na celý život. Neutrácejte za předměty, ale investujte do dobrodružství. Vzpomínky Vám nikdo neukradne, neztrácí na hodnotě, spíše naopak. Setkáte se se skvělými lidmi, kteří jsou na stejné vlně. Děkujeme velice Ondrovi, Honzovi a Jirkovi, průvodci a řidičům za pozitivní každý den, za pohodu bez stresu, za spoustu informací a za výbornou kuchyni. Na to se nedá zapomenout a tímto je zároveň zdravíme. Děkujeme velice Adventuře za super poskládaný zájezd. Nejsme s Vámi poprvé a na příští rok už máme u Vás opět vybranou poznávačku. Všem vzkazujeme, nebojte se a jděte s Adventurou do toho.

Jana a Zuliko Vychytilovi, 2019

Dobrý den,
z pozice účastníků zájezdu „Tatrabusem kolem Islandu (15. - 28. 6. 2019)“ si dovoluji touto cestou za sebe i Šárku Duškovou poděkovat a ocenit vedení a zajištění celé akce díky perfektnímu týmu, který tvořil Ondra Brambus + Honza Brda + Jirka Austerlitz. Jejich neustálé úsměvy na tváři, neskutečné kuchařské umění a bezproblémové řešení všeho možného udělali zájezd nedocenitelným, nezapomenutelným a odvezli jsme si neskutečné zážitky – mohli jsme si Island skutečně prožít a zažít!
Také oceňujeme dodatečné výlety v programu zájezdu, díky čemuž jsme měli možnost nahlédnout i do vnitrozemí tohoto ostrova – nocování v Hveravelliru, či výlet kamkoliv do vnitrozemí by mělo být součástí každého zájezd s tatrabusem, aby účastnící poznali možnosti tohoto stroje.
Takže…
10 důvodů, proč vyrazit na Island:

 1. splnit si svůj sen
 2. potkat velké množství pohodových lidí
 3. bez problému se domluvit - stačí umět něco málo anglicky, např. coffee to go, big beer, resp. získat motivaci pro zdokonalení se v angličtině
 4. není potřeba řešit peníze, stačí mít onu kouzelnou plastovou kartičku se správným nápisem a nejlépe neomezeným rozpočtem i limitem
 5. člověk prožije každý den úplně celý naplno, celých 24 hodin se něco děje, spaní najednou není potřeba (pěkně do půlnoci případné i třeba do 02:00 hodin zůstat v termálním bazénku a pak třeba si zajít na párty a nakonec se nechat zmasírovat stanem a hurá na snídani)
 6. je možné zažít nemožné – např. zjistíte, že 1islandský kilometr je ještě delší jak 1 beskydský kilometr
 7. není potřeba se česat – čepici je možné nosit celou dovolenou, ať už na spaní, tak přes den…
 8. uvidíte neskutečné množství lupiny
 9. místní voda chutná jinak – jinak moc dobře;)
 10. věřte mi, tuto zemi chcete vidět!


10 důvodů, proč vyrazit právě s Adventurou:

 1. naučíte se dokonale vyslovit nejdůležitější islandské slovíčko – EYJAFJALLAJÖKULL
 2. je to záruka, že dovolenou skutečně prožiješ - o zážitky nebude nouze – např. můžeš podojit si mango, nakrmit soyu či 24 hodin denně poslouchat zpět různých pipiňáků
 3. mají přeci tatrabus
 4. bude o vše dobře postaráno
 5. mají super průvodce, pohodové a usměvavé řidiče i kuchaře
 6. hlady trpět rozhodně nebudete – i když např. nejíte cibuli či zásadně nejíte polívky na Islandu, tak si bříška pořádně napucnete
 7. vždy je možnost volby
 8. každý problém má řešení …stačí ho najít;)
 9. protože chce něco prožít!
 10. protože jsme s ní byly vždy spokojeni!


Děkujeme za další neskutečný zážitek s Vámi a určitě zase brzy na viděnou! Přeci jenom ty moskytiéry chceme jednou i použít, když to neklaplo na Islandu u jezera Mývatn;

Martina a Šárka, 2019

ISLAND – TATRABUSEM I PĚŠKY NAPŘÍČ DIVOČINOU

Dobrý den
Nedá mi to a musím sdílet dojmy ze zájezdu , který jsme s Vámi ted jeli - Island . I přes nelehkou situaci, kterou musíte v této době mít, tak Vám chci za nás oba , Petra a Kateřinu moooc poděkovat, jak skvělé lidi máte !!! Island byl boží !!! Maruška jako nejpozitivnější z teamu a oba kluci Honza a Roman také ! V Romanovi se nezapře profesionalita a chut se kterou to dělá ! Starali se o nás všichni na výbornou ! Byli jsme s Vámi už poněkolikáté a vždy super, loni Bajkal – Zina a Vitalij = opět lidé na svém místě a Kateřina z Tibetu byla také odvařená J.

Držíme palce, at to zvládnete ustát a rádi s Vámi zase někam vyrazíme :)
Mějte se prima

Petr a Kateřina Grisovi, 2020

Milá Adventuro,

rádi bychom touto cestou poděkovali za úžasný zájezd na Island Tatrabusem i pěšky napříč divočinou.
Speciální poděkování patří Romanu Sauerovi, Honzovi Brdovi a Marušce Protivové za jejich naprosto dokonalé průvodcovské, řidičské a kuchařské umění 😊.

Všechny moc zdravíme a držíme palce v této nelehké době!
Ještě jednou velké DÍKY!!!! Bylo to SUPER 😊!!!

Andrea a David Bořkovi, 2020

Dobrý den, jmenuji se Lucie a byla jsem účastníkem zájezdu na Island Tatrabusem i pěšky napříč divočinou v termínu 25.7. az 9.8. 2019. Tímto bych chtěla poděkovat jmenovitě Romanovi (a jeho synovi Patrikovi) a Petrovi za to jak se o nás výborně starali po celou dobu zájezdu. Za mě osobně jsem byla velice spokojena se vším. Od výběru míst které jsme navštívili a kde jsme přespávali, přes kuchařský um Romana, spoustou informací o Islandu během jízd tatrabusem (a nejen během jízd) až po pohodovou atmosféru během celého zájezdu. Třešničkou na dortu bylo počasí, které nám vyšlo až neuvěřitelně krásné. Dále bych chtěla poděkovat všem v CK, díky kterým je možné na takovou dovolenou vyrazit. Opravdu velké DÍKY. S pozdravem a přáním hezkého dne, Vaše velice spokojená zákaznice.

Lucie S., 2019

Naprosto faktastický průvodce Láďa Pešek. Bylo poznat, že má Insland "pod kůží", operativně vyřešil změnu treku a protáhl ho na 4 dny, což jsem všichni kvitovali s povděkem, protože se zátěží a s převýšením by po prvním dni, jak bylo působně plánováno, jsme byli dost "vyšťavení" a to není o výkonech, ale o dovolené. Měl perfektně zajištěn program pro ostatní účastníky, kteří trek neabsolovovali, i pro ty, kteří něšli poslední přechod. Byla jsem s Vámi již několikrát, nedám na Vaši cestovní kancelář dopustit, ale toto byla excelence. Druhý fantastický zážitek - Ondra Svoboda - měla jsem pocit, že tento mladý muž se mi jen zdá. Perfektní, bezpečný řidič, ale co ten uměl vykouzlit v kuchyni - smekám. Dodnes vzpomínáme na takové maličkosti, jako uvařená vajíčka v divočině na páře, jeho jehněčí, po čtyřdenním treku úžasná polévka, která nám dodala sílu k dalším zážitkům. Oba pánové velmi empatičtí, úžasná atmosféra zájezdu, kterou vytvořili. Také bych chtěla zmínit Hanku Peškovou, která sice byla účastnicí zájezdu, ale jezdí pro Vás a já doufám, že ji ještě někdy jako průvodkyni potkám a už teď vím, že to bude na jistotu a bude pohoda. Věřím, že z tohoto zážitku (nádherná místa, výborní lidé) bude čerpat minimálně do zimy. Moc Všechny v ADVENTUŘE zdravím a ještě jednou Vám veliký dík!!!!!

Alice Martinů, 2019

Dobrý den, před týdnem jsem se vrátil ze zájezdu Island - Tatrabusem i pěšky napříč divočinou a chci poděkovat Adventuře za velmi dobře připravený zájezd a za úžasné dva týdny strávené na Islandu. Zvláštní dík patří Ondrovi Brambusovi a Honzovi Brdovi za péči, výborné řidičské umění, skvělou kuchyni a spoustu zábavy po celou cestu. Dík :-) S pozdravem

Martin Závora, 2019

Vážení, již před týdnem jsme se vrátili ze zájezdu Island Tatrabusem a stále ještě mluvíme jen a jen o Islandu. Stále jsme plni dojmů, předčilo to všechna naše očekávání – ať už neskutečná a rozmanitá příroda, kterou jsme mohli pozorovat často téměř v „procesu vzniku“, adrenalinové cestování Tatrou po zdánlivě nesjízdných lávových terénech, průvodce Ondra Brambus a řidič Honza Brda byli sehraný tým, neustále vyzařující nakažlivý pocit pohody, navíc dokázali i v těchto polních podmínkách skutečně kouzlit v kuchyni a připravovat skvělé kulinární zážitky, dokonce i to počasí nám přálo. Namožená kolena budou brzo zapomenuta, ale zážitky budou nezapomenutelné, dokonce si myslíme, že už je asi nic nepřekoná. Nástup do důchodu jsme nemohli oslavit lépe! Děkujeme Adventuře, že nám umožnila tento zážitek a přejeme Vám mnoho dalších spokojených zákazníků.

J. Krzemieňová, 2019

Vážená Adventuro,
rok 2018 se rychle blíží ke svému konci a já rekapituluji. Jednoznačně musím přiznat, že největším letošním zážitkem byl zájezd na Island. Stále prohlížím fotografie a vše vidím znovu a znovu – barvy, tvary, nekonečno pouští, sopky, vodopády...
Byla jsem nejstarší účastnicí zájezdu (70), a přesto jsem vše zvládla. Za to patří dík vedoucímu zájezdu Janu Kolandovi, kterého si navždy budu pamatovat jako českého Supermana.
Děkuji proto vaší cestovní agentuře za splnění svého snu a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Mgr. Eva Vyskočilová, 2018

Dobrý den, Moniko, chtěla bych Vám za celou naší rodinu moc poděkovat za parádní výlet na Island. Návrat do reality byl tedy jak rána palicí :-). Počasí jste nám objednali luxusní a stejně tak péče Honzy a Tomáše byla naprosto skvělá. Viděli jsme možná i nemožná místa a určitě budeme na Island hodně dlouho vzpománat a věřím, že služeb Vaší cestovky využijeme i v budoucnu. Ještě jednou moc díky a přeji hodně zdaru celé Adventuře.

Linda Majerová, 2018

Dobrý den, v sobotu jsme se úspěšně vrátili ze zájezdu z Islandu Tatrabusem a přestože jsem to psal již klukům do anketního lístku poslední večer na Islandu, nedalo mi to a píšu přímo i vám do kanceláře. Tento zájezd zcela předčil naše očekávání. Byl to od kluků šoférů Ondry Svobody a Tomáše Bučka a taky průvodce Ondry Brambuse koncert spolupráce, vtipu a odpovědnosti po celých těch 14 dní. Kulinářské zážitky připravované celkem v polních podmínkách byly neskutečné, parta se povedla, a tak myslím, že na tento zájezd budeme s manželkou ještě dlouho vzpomínat, jaké to bylo na Islandu fantastické. Laťka byla vašimi kluky nastavena hodně vysoko a přeju vám všem v Adventuře, abyste ji tak udrželi i nadále. Díky vám všem. Spokojený cestovatel

Petr Běhounek, 9/2017

Dobrý den, zúčastnili jsme se zájezdu "S tatrabusem po Islandu" v termínu 19. 8 - 31. 8 2017. Tímto chceme poděkovat za špičkový servis Honzovi Kolandovi a Jiřímu Sedlářovi.

Jiří a Miroslava Procházkovi, 2017

 Dobrý den všem, v sobotu jsem se vrátila ze zájezdu z Islandu. Dnes jsem přišla do práce, ale mé myšlenky jsou stále v Duhových horách, u ledovce, v termálních jezírkách ...... . Rozhodla jsem se vám napsat a moc poděkovat za krásnou dovolenou. Díky patří vedení agentury, díky patří garantovi, který mi podával podrobné informace, měl pochopení pro mé rozmary a hbitě odpovídal na všetečné otázky. Největší poděkování však patří trojici Ondra B., Ondra S., Tomáš B., tak báječný servis, který byl v době zájezdu nemá obdoby. Vyváženost této "svaté trojice" je k pohledání. Výborná strava, dobrodružná jízda, vtipný výklad a stále dobrá nálada doprovázela tuto cestu. Díky a věřím, že se naše cesty ještě zkříží. :-D:-D;-) Děkuji

Renáta Klíčová, 2017

Dobrý den, byla jsem s vaší CK na Islandu, v termínu 5.-19.8. s posádkou ve složení Ondra Brambus, Tomáš Bučko a Honza Brda. Musím zapět chválu na celý zájezd, chlapci se o nás výborně starali, celou dobu byla výborná nálada, výborné jídlo, výborná organizace. Myslím, že všichni jsme si to moc užili, a i přes ne úplně ideální počasí to byl zážitek! Díky,

Petra Kasalická, 2017

Dobrý den přátelé, chci vám poděkovat za (opět) krásných 14 dní na Islandu, byla jsem s Adventurou už vloni (pod střechou s Honzou Kolandou), letos jsem zkusila trekovou variantu s Ondrou Brambusem. Že je Island nádherná země, o tom žádná. Co mě ale obzvlášť těší a fascinuje na vaší "cestovatelské filozofii" je to, že stejně jako zajímavost destinace je důležitá i osobnost průvodce. Mnoho mých známých ohrnuje nos (protože vás neznají) a říkají -na Island s cestovkou? Pche, jedině sami, svoboda, dobrodružství a blabla.. Já říkám -sama? Nuda, neuvidím to nej (a když, tak to bude velký organizační problém a hromada peněz) a neužiju si různých zajímavých a sympaticky ulítlých individuí! A navíc, nikdo vás nevodí za ručičku a nikde neklušete v davu za barevným deštníkem! Dodnes se musím smát, když si vzpomenu na loňský Island a orientačně-bloudící samostatný pochod přes půlku Reykjavíku s mapičkou z nějakého reklamního letáku. Dorazili jsme všichni a včas a Reykjavík jsme viděli opravdu důkladně! Přeju vám všem krásný den a ať se vám dílo daří! S pozdravem

Alice Vachtová, 2017

Vážení, dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za výborně připravený zájezd na Island. Naši expediční cestu Tatrabusem jsme absolvovali ve dnech 2. 8. - 17. 8. 2016 a musím říci, že přes prvotní rozčarování (ve stanu jsme naposled bydleli před mnoha a mnoha lety) jsme byli s výpravou do této severské země ve výsledku nadšeni. Obrovský díl na této naší pozitivní skutečnosti měla osádka kabiny Tatry ve složení: Roman, Petr a Ondra, kteří se o nás perfektně starali a zajišťovali nám vše potřebné. Děkujeme a budeme se těšit někdy zase příště

F. CH., 2016

ISLAND – TATRABUSEM ZA KRÁSAMI VNITROZEMÍ

Hezký den do Adventury, ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu CK Adventura za právě skončený zájezd na Island. Tuto destinaci jsem měla na svém to-do listu už spoustu let a sázka na Adventuru a Tatrabus se ukázala být skvělou volbou.
Program zájezdu mnohonásobně předčil má očekávání - čekala jsem zajímavou podívanou na přírodní krásy Islandu, překvapila mě však jejich neuvěřitelná rozmanitost a nepřeberné množství: hory, doly, řeky, moře, gejzíry, bublající bahna, ledovcová i termální jezera, vodopády, lesíky, pseudokrátery, lávová pole, mrazem "nasekané" horniny, úrodná políčka, vyprahlé pustiny... seznam by mohl pokračovat ještě na několik řádků. I zdánlivě nudné x-hodinové přejezdy měsíční krajinou islandského vnitrozemí nabízely neskutečné pohledy do okolí, takže jsem místo zavřených očiček, ke kterým jsme byli vybízeni, neúnavně otírala zamlžené okýnko a tiše záviděla osazenstvu kabiny jejich výhled přes čelní sklo. :)
Čímž se dostávám ke druhému velkému poděkování, a to za tříčlenný tým, který se o nás na cestě Islandem staral: průvodce Honza Kolanda, řidič Jirka Sedlář a průvodce v zácviku Michal Hrubý. Michal má dle mého názoru velký průvodcovský potenciál, skvěle svým ostříleným kolegům sekundoval a myslím, že zejména od Honzy okoukal pár triků, jak zvládnout skvadru turistů různého věku s různým postojem k programu i celému zájezdu. :)
Jirkovi patří velký dík za bezpečné cestování po někdy ne příliš bezpečných cestách. Je znát, že toho má s Tatrabusem naježděno spoustu, a ví, co všechno si s ním může dovolit. I v okamžiku, kdy se nám pod koly utrhl kus nezpevněné silnice a Tatrabus se s námi naklonil do ne zrovna přirozené polohy, neměla jsem o nás strach - naopak mi to přišlo jako příjemné adrenalinové zpestření, které nám pánové přichystali schválně, abychom si vyzkoušeli možnosti Tatrabusu na vlastní kůži. :) Kromě bravurního řízení Jirka úžasně vypomáhal Honzovi při starosti o naše žaludky, trpělivě a s úsměvem řešil i problémy typu vypadávající kliky u dveří do pokoje a celkově působil jako klidná síla celého zájezdu.
A co napsat o Honzovi? Pokud bych ho měla popsat jen jedním slovem, použila bych slovo "neuvěřitelný". Člověk o podobných lidech slýchá, ví, že existujou, ale potkat se s nimi osobně je zážitek na celý život. :) Pravda je, že na předodjezdové informační schůzce ve mě Honza moc důvěru nevzbudil, pamatuju si, že jsem odcházela s pocitem, že takový freestyle nemůže dobře dopadnout a že bych možná měla svou účast na zájezdu zrušit. Teď jsem ráda, že jsem to neudělala. Honza je svým založením pohodář, dobrodruh a řekla bych, že má i vysoce rozvinutou závislost na adrenalinu, zároveň má však vynikající organizační schopnosti a jako průvodce měl celý zájezd pevně v rukou. Některé dny nám připravil volnější program, kdy jsme si mohli aktivity přizpůsobit vlastním preferencím, jindy vládl železnou rukou a debaty o programu nepřipouštěl - což se ovšem vždy ukázalo jako správný krok, protože nás zavedl na místa, kam bychom se individuálně určitě nevydali, nebo jsme si vyzkoušeli něco, co by nás ani nenapadlo zkoušet (v mém případě třeba rybaření). Honza je výborný motivátor a svým nadšením pro krásy Islandu dokázal i mě, kavárenského povaleče, motivovat k turistickým výkonům vysoko nad rámec mých standardů. Vedle toho je také požitkář libující si v krásách termálního koupání takže jsme se skoro každý večer měli příležitost v nějakém termálu pořádně vyráchat. Vysoce ocenit je potřeba také Honzovy kulinářské dovednosti - toto byl můj třetí zájezd, na kterém průvodce nebo kuchař vařili, a Honza bezkonkurenčně vítězí na celé čáře - jídlo bylo zajímavé, pestré, někdy trochu netradiční, ale vždycky chutné, v dostatečném množství a v nejkratším možném čase - navíc přizpůsobeno speciálním stravovacím potřebám některých účastníků. Aby toho nebylo málo, Honza je i báječný vypravěč a svými cestovatelskými zážitky nás bavil, ať už jsme byli kdekoliv. A díky němu máme i my co vyprávět - třeba o vaření vajíček v termálním potoce nebo neskutečné podívané v podobě výměny pneumatiky na Tatrabusu. Honzovi tedy moc děkuji za špičkovou dovolenou plnou skvělých zážitků. :)
Na závěr ještě jednou děkuji celému týmu CK Adventura, který stojí za organizací tohoto zájezdu, moc jsem si ho užila. :) Spokojená klientka

Věra Kubinová, 2019

Zúčastnil jsem se s Vaší CK v termínu 22. 8. – 3. 9. 2019 zájezdu "Island - za krásami vnitrozemí". Island je sám o sobě krásný, není třeba se rozepisovat. S CK Adventura to byl velice příjemný a nezapomenutelný zážitek. Nabitý program byl splněn na 110 % a to i díky Tatrabusu (skvělý počin). Za pohodový, klidný a bezstresový průběh zájezdu patří velký dík Honzovi Kolandovi, průvodci, kuchaři a řidiči v jedné osobě a Jirkovi Sedlářovi, řidiči vždy vstřícnému a ochotnému pomoci, kde bylo potřeba. Jejich profesionální přístup (výbornou kuchyní nás přímo rozmazlovali) změnil i nepohodu v zážitek, na který budu v dobrém vzpomínat.

Josef Liďák, 2019

Dobrý den,
v úterý jsme se navrátili ze zájezdu během kterého jsme Tatrabusem brázdili Island a musím velmi pochválit oba naše vedoucí chlapce Honzu a Jirku:-D:-D. Jejich péči o nás nebylo co vytknout, snad jedině to, že tak zmlsali toho mého, že mi dá nemalou práci ho opět dostat do pozice "sní vše co uvařím". Tak ještě jednou MÓÓC DĚKUJEME a pevně doufáme, že s Adventurou zase někdy brzo někam vyrazíme.

Ivana Hluštíková + Stanislav Linda, 2019

Dobrý den, Ráda bych vám poděkovala za zájezd na Island v termínu 22.8.-3.9.2019. Je to úžasné místo a zájezd byl perfektně zorganizovaný. Chtěla bych touto cestou moc pochválit Honzu Kolandu a Jirku Sedláře, kteří se o nás po celou dobu dokonale starali :)

K.Š., 2019

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování a hluboký obdiv Adventuře, za to, co dělá, ale hlavně jmenovitě třem lidem: průvodci Ondrovi Brambusovi a řidičům Honzovi Brdovi a Jirkovi Austerlitzovi, kteří náš zájezd proměnili v neskutečný životní zážitek. O Islandu jsem snila dvacet let a původně se tam celou dobu chtěla vydat po vlastní ose. Shodou okolností jsem se ale dostala k vaší zajímavé nabídce procestovat vnitrozemí Tatrabusem. Do nitra ostrova bych se sama dostávala jen s velkými obtížemi. Dlouho jsem váhala - bylo to poprvé, co jsem pro své cesty využila nabídku cestovní kanceláře, ale rozhodně toho nelituji. Právě naopak. Pečlivě sestavený program nám umožnil vidět i v těch několika málo dnech maximum, navíc z pohodlí vytápěné kabiny Tatrabusu. Přečíst celou pochvalu

Marie Protivová, 2018

Zdravím pracovníky Adventury, chtěla bych touto cestou poděkovat, za výše zmíněný zájezd. Speciální poděkování bych ráda vzkázala Vašim spolupracovníkům na místě. Průvodce Ondra Brambus a řidiči Jiřík Austerlitz a Honzík Brda byli naprosto úžasní a starali se o nás naprosto příkladným způsobem. Popravdě musím vyjádřit svůj obdiv jak to fyzicky zvládají. Jejich pracovní den začínal před sedmou ráno a končil v pozdních večerních hodinách a přitom dokázali být celou dobu usměvaví a vtipkovali od rána do večera. Proto mě velmi překvapilo, že mezi jednotlivými zájezdy nemají ani jeden jediný den na "vydechnutí". Myslím si, že by si zasloužili být rozmazlováni alespoň tak, jako oni rozmazlovali nás, což dělali po celou dobu zájezdu. Musím Vaší agentuře blahopřát, že mají na svojí straně takové spolupracovníky, jelikož právě oni zapřičinili, že tato dovolená pro mě bude nezapomenutelnou. Tento zájezd Adventury byl první, kterého jsem se zúčastnila a díky těmto třem si dovedu představit, že nebyl poslední.

Jana Zavoralová, 2018

Ahoj Ondro, děkuji za tvůj milý mail a především za tvoje působení během celého zájezdu. Skutečně jsi mě přesvědčil, že "you are born to be a guide", jak hlásá nápis na tvojí hrudi. Velice oceňuji kombinaci sdělování zajímavých informací o navštěvované zemi a odborných informací o geografii a geologii s inteligentním humorem. Ze začátku jsem měl sice chvilku problém rozklíčovat, kde končí seriózní informace a kde začíná fikce, ale tento problém rychle vymizel.

Luděk Erban, 2018

Dobrý den, zúčastnili jsme se zájezdu "S tatrabusem po Islandu" v termínu 19.8 - 31.8.2017. Tímto chceme poděkovat za špičkový servis Honzovi Kolandovi a Jiřímu Sedlářovi.

Jiří a Miroslava Procházkovi, 2017

Vážený pane řediteli Petře, vážená cestovní kanceláři, poprvé v životě jsme se rozhodli využít cestovní kanceláře k cestování (i když Adventuru jako klasickou cestovní kancelář nepovažujeme). Upřímně jsme se toho obávali, protože být 14 dní s 20 lidmi 24 hodin s organizovaným časem jsme naposledy zažívali na skautských táborech jako děti :-). Ale obavy byly liché. 19. 7. 2016 jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po Islandu Tatrabusem. Dovolte nám, abychom vám touto cestou poděkovali za neuvěřitelný zážitek. Samozřejmě pozitivní :-). Rádi bychom vyzvedli profesionalitu průvodce Honzy Kolandy, řidiče Saši Šehiče a Moniky Klaudyové. Celých 14 dní o nás pečovali s laskavostí a empatií ke všem zúčastněným. Tatrabus by nebyl, podle nás, Tatrabusem bez srdcového řidiče, který nedovolí, aby o Tatrabusu padlo jen malinko kritické slovo (ani nebylo potřeba). Setkání lidí, kteří se nikdy neviděli a jsou vystaveni mnohdy i nepřízni počasí, může vyvolávat různé nepříjemné emoce. V případě, že by provázení nebylo kvalitní, emoce by mohli celý zájezd zničit. V tom vnímáme velké nasazení celého týmu. Nestalo se, aby průvodce na někoho zapomněl, komu by se nevěnoval, nepovzbuzoval a s trpělivostí dokola neodpovídal na naše dotazy. A to si jistě umíte představit, že dotazů bylo opravdu hodně a stále dokola. S radostí budeme Adventuru doporučovat a možná i znovu využijeme některou z vašich nabídek. Přejeme všem – hlavně Honzovi, Sašovi a Monice mnoho spokojených klientů. Vám pane řediteli přejeme bezvadné lidi v týmu, které jsme měli možnost poznat.

Petr a Lucie Kašovi, 7/2016

Milá Adventuro, minulý týden jsme se vrátili z Islandu, který průvodcoval Honza. Právě jemu (i podpoře z centrály) patří velké díky. Nejen za to, že se vzorně zhostil své role průvodce, ale hlavně za PERFEKTNÍ vyřešení “průseru” našeho synka, který zanechal svoji krosnu (úplně se vším, i se spacákem) před chatou (asi aby se ještě pokochala výhledem). Honza s podporou centrály naprosto neuvěřitelně vyřešil a zajistil přesun chudinky krosny z divočiny zpět do Prahy. Již ji větráme doma. :) Moc, moc, moc děkujeme. S pozdravem,

Jarmila a Jiří Vašákovi, 2016

IZRAEL – VELKÁ CESTA

Dobrý den, v pondělí jsme se vrátili ze zájezdu. Rád bych vám poděkoval za skvělý zážitek. Vše fungovalo a vše proběhlo tak jak mělo.Zvlášť bych chtěl ještě jednou poděkovat naší průvodkyni za to, jak vše zvládla. Ještě jednou děkuji, Adventura stále zůstává naší CK první volby.

Petr Gabat, 2018

Zapomněl jsem pochválit zájezd do Izraele a Jordánska.... byl moc povedený.... průvodci byli bezvadní ... jak vaše Dáša Caklová, tak Avi z partnerské izraelské cestovky. Těšíme se na Kubu...

R.P., 2018

JIŽNÍ MAROKO NA KOLE

Vážená Katko, milá Adventuro, nedá mi to, abych se s Vámi nepodělila o pár superlativů, dokud jsou čerstvé. Včera večer jsme se vrátili z cyklozájezdu po jižním Maroku organizovaným Adventurou a bylo to jedním slovem skvělé. Moc jsme si to celé užili, přestože jsme byli v napjatém očekávání, byla to naše první zkušenost s organizovaným zájezdem přes CK od roku 1999. Krom skvělé destinace je pořeba zmínit hlavně dva vaše spolupracovníky, kteří mají na našem nadšení zásadní podíl. Markéta Parmová, která skvěle vyřešila naši hektickou situaci při odletu ( od zajištění odbavení mimo stanovený čas po zaparkovaní našeho vozu u letiště ) a Temis Amiridis, který nám byl skvělým organizátorem a průvodcem, takže to všechno tak nějak klapalo a my měli vždy všechno a ještě víc, než jsme předpokládali.Ještě jednou díky vašemu týmu, budeme se těšit na další zážitky s vámi. 

Renata Datinská, 2018

Dobrý den v Adventuře

Ještě jednou děkuji za zprostředkování dalšího "výletu za hranice všedních dnů", za maximální vstřícnost s jeho zajištěním a zařazením do skupiny na poslední chvíli. Nebyl úplně odpočinkový, ale to k tomu patřilo a aby to bylo pestřejší se na mně tentokrát ale každý den lepila smůla. Se vším jsem se ale nějak vypořádal a v pořádku vrátil, samozřejmě plný dojmů a zážitků. Průvodce Vašek byl VYNIKAJÍCÍ. Snad nejlepší, co jsem s cestovkami doposud zažil. Mějte se pěkně, pozdravujte Václava a ať se Vám daří. A budu se těšit zas na nějaká dobrodružství, samozřejmě nejraději s Vaši CK. Byl to můj čtvrtý výlet s Adventurou a žádný nezklamal. Takže budu se zájmem i nadále sledovat Vaše nabídky.

F. L., 2019

KARIBIK, GUATEMALA, BELIZE A HONDURAS

Dobrý den, včera večer jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Karibik, Guatemala, Belize a Honduras. Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za velice dobrou organizaci, služby a celkovou pohodu tohoto zájezdu. Velký podíl na tom má i skvělá průvodkyně Ivetka Bořánková, která, jako naše průvodkyně, byla naprosto skvělá. Její znalosti o všech zemích, organizační schopnosti, stálý úsměv na tváři a dobrá nálada nám všem zpříjemnila dovolenou a patří jí za to náš velký dík. Naše další poděkování patři i Radkovi Dvořákovi, který byl garantem našeho zájezdu a velmi nám pomohl při těžkostech při odletu. Po této skvělé dovolené rozhodně budeme Vaši cestovní kancelář doporučovat všem přátelům a rádi se s Vámi podíváme po dalších zemí. Přejeme Vám mnoho dalších úspěšných zájezdů.

Jana a Vladimír Jančí, 2014

KORSIKA KŘÍŽEM KRÁŽEM NA KOLE

Dobrý den, chtěl jsem jen za naši rodinu dodatečně vyjádřit maximální spokojenost s nedávno absolvovaným zájezdem. Ať již s programem, tak zejména s celým týmem Adventury, který nás doprovázel – od řidičů Vávy a Kuby, kterým nebyla zatěžko žádná alternativa, jak a kde vyložit/naložit kola, aby každý mohl dle svých sil absolvovat poměrně náročný program a rádi pomohli, kdekoliv bylo potřeba, přes kuchařskou hvězdu Zdendu až k Hance a Veronice, které vše s úsměvem a nadhledem koučovaly, informovaly a ještě u toho stihly rozdávat dobrou náladu – prostě sestava snů Ještě jednou děkujeme a těšíme se příští rok!

Roman, Alena a Kačka Zvolských, 2019

KRÁSY VÝCHODNÍHO GRÓNSKA

Dobrý den, dneska jsme se vrátili ze zájezdu Za krásami východního Grónska a ráda bych Vám ještě "zatepla" poděkovala za naprosto úžasný pobyt. Jsem člověk, který si zjišťuje informace o destinaci s předstihem, takže jsem si myslela, že jsem relativně připravená a že vím, co plus mínus očekávat, ale realita mi naprosto vyrazila dech. Východní Grónsko je naprosto úchvatná oblast a nedá se moc popsat, musí se prostě zažít (příroda, lidé, prostě genius loci). Co lze ale na zájezdu bezpochybně vypíchnout je jeho celá koncepce, která se samozřejmě přizpůsobuje aktuálním podmínkám. Vše bylo parádně připravené, "poskládané", resp. gradující... V osobě Martina jsme získali člověka - parťáka, který nám danou oblast přiblížil naprosto nevšední cestou, včetně čtení grónských pohádek na dobrou noc :-). Moc díky všem za tuhle super synchronizaci a Vám osobně, kromě předešlého, i za nadstandardní konzultaci při plánování výletu po Reykjanesu. Moooc díky a mějte se krásně.

Linda, 2019

Dobrý den, včera jsme se vrátili z Grónska, tak jsem jen chtěla poděkovat za perfektní servis včetně Vašich předodletových informací. Byli jsme moc spokojeni, bylo to perfektní. Jezdíme s Vámi už roky, ale vůbec jsem netušila, že Adventura objednává i počasí! Mějte se hezky a klidný zbytek léta zdraví

Láníková Zdeňka, 2019

Vážená paní inženýrko, vrátil jsem se z druhé skupiny Krásy východního Grónska. Děkuji Vám a celému kolektivu za perfektní přípravu a propracovanost zájezdu. V průběhu nevzniklo nic, co by zavdalo sebemenší možnosti cokoliv připomínkovat. Organizace programu na místě průvodcem Martinem Kleinwächterem byla skvělá. Během prvních minut člověk pozná, že jde o zdatného a komunikativního průvodce. Jeho způsob vedení je přirozený, takže ani nevnímáte, že by věci řídil, určoval, nařizoval, ale přirozeně skupinu provází k bezproblémovému průběhu. Program tras sestavil poměrně odvážně a s důvěrou. To cením nejvíc. Program byl navíc časově i místně optimalizovaný. Jsem vděčný za možnost se tohoto zájezdu účastnit. O Grónsku jsem snil mnoho let a tímto se mi sen splnil. Děkuji Vám. Ještě poznámku k Lucii Zounkové, protože tu jsem do anketního lístku zapomněl uvést v hodnocení průvodců. Byla naprosto skvělá. Pomohla mi (nám) efektivně strávit pobyt v Reykjavíku, takže jsem měl nové zážitky, i když v Reykjavíku jsem nebyl poprvé. Zároveň nám dala prostor se i osamostatnit/odpojit, takže jsem ze stráveného času v Reykjavíku mohl doslova vytřískat maximum. Srdečně zdraví a vše dobré přeje,

A.P., 2019

KUBA

Ahoj adventuro :) Vrátili jsme se z Kuby a myslíme si, že naše rozhodnutí jet tam s vámi bylo to nejlepší. Ostatní cestovky svou trasu omezují na západní část ostrova, ale výcho dje něco úplně jiného! Kdybychom jeli sami, museli bychom absolvovat dlouhé a nudné přesuny autem. Při nich bychom si neodpočinuli a bylo by to na nervy. Navíc bychom se připravili o průvodcovství Martina Kleinwachtera! A to by byla škoda! Díky němu jsme Kubu poznali tak, jak jen to za dva týdny bylo možné. Nejen díky tomu, kam nás vzal, co nám ukázal, ale i co nám k tomu řekl. Jeho znalosti přírody, historie, umění i tomu znalosti života na Kubě jsou hluboké a dávají úplně jiný vhled do života té země, než kdybychom ji tradičně turisticky projeli. Prostě díky němu je tahle cesta ta nejlepší možnost, jak Kubu za 14 dní poznat. Za to mu patří velký dík. Kromě toho, jeho schopnost kočírovat lidi s klidem a humorem je fakt prima! Takže díky a někdy příště! Ať se vám hezky daří,

Irena Žabková, 2012

KUBA NA KOLE

Milá Adventuro, vážený pane Novotný, zažili jsme život na KUBĚ. Toto formou bychom Vám chtěli poděkovat za super dovolenou Vánoce a Silvestr na kole na Kubě v termínu 21.12.2017 - 04.01.2018. S přítelkyní Mirkou jsme se shodli, že to byla nejlepší a nejkrásnější dovolená v našem životě a stěží jí nějaká jiná dovolená překoná. Prostě dovolená snů ve všech směrech. Určitě velké poděkování organizátorům a tvůrcům této cyklo-akce. Prostě cyklistická lahůdka s relaxem na úžasných plážích v období Vánoc na krásném ostrově. Co více si můžeme přát? Přečíst celou pochvalu

Karel Vykoukal a Mirka Ludvíková, 2018

Vážení a milí v Adventuře, děkujeme Vám za nezapomenutelné zážitky, které jsme prožily na Vašem cyklo zájezdu Kuba na kole. Doufaly jsme, že se nám to bude líbit a že budeme spokojené, ale skutečnost předčila naše očekávání. Navštívily jsme spoustu měst a míst, kam bychom se jinak nedostaly a měly možnost poznat tu “pravou” Kubu. Chtěly bychom tímto hlavně poděkovat i naší průvodkyni Evě Sterecové za její vysoce profesionální i lidský přístup k nám všem. Eva tam pro nás byla 24 hodin denně, nikdy neřekla ne, to nevím, to nejde... I díky ní budeme na Kubu v dobrém vzpomínat. Díky Evo za vše!
CK Adventuře přejeme, ať se jí daří a mnoho dalších spokojených zákazníků.

Jana a Marcela, 2018

KUBA NA KOLE V POHODĚ

Ahoj Kači a Jardo, fakt bych chtěla strašně moc poděkovat za vánoční Kubu na kole.
Je úplně výborný nápad, že se jede jen západní část Kuby, takže nejsou žádné velké přejezdy. Ubytko v Havaně je moc milé a strávit první den prohlídkou Havany je na aklimatizaci ideální. Ivka vymyslela, že se projedeme městem v cabrioletech, což nadchlo úplně každého. Teda ono Ivka měla pořád nějaké dokonalé nápady :-) Před prohlídkou výrobny rumu jsme zašli do baru a byla tam tak úžasná kapela, že jsme byli všichni úplně oněmnělí a jen jsme zírali s otevřenou pusou a husí kůží. Den jsme strávili procházením barů, pojídáním langust a popíjením mojita. Fakt úžasné prochutnání Havany. Etapy byly nachystané moc hezky, jezdili jsme zajímavou krajinou, cestou nás míjely koňské kočáry, volské povozy, sem tam nějaký americký bourák, ale provoz téměř žádný. Obtížnosti byla fakn, že to ujede každý a zase se nikdo nenudí, kdo je jezdivec. Rozhodně jsme ani po cestě netrpěli hladem nebo žízní vždycky se dala sehnat pizza, houska s hamburgesou, nějaký džusíky nebo pivko i za místních pár CUPů....někdy zase byly cestou hospůdky, kde bylo i normální jídlo za ty turstické peníze....někdy toho bylo více, někdy méně....ale rozhodně jsem byla překvapená, osobně jsem měla představu, že tam toho moc není...ale opak je pravdou...samozejmě množství pouličních žrádelniček není takové jako v Asii, ale rozhodně cyklista žádným nedostatkem nestrádá.


Blanka Šperlingová, 2018

LYŽOVÁNÍ V AMADÉ

Zdravím :),
jelikož nebylo mnoho prostoru na poděkování při příjezdu do Prahy ze zájezdu Lyžování v Amadé, chtěly bychom alespoň touto cestou zájezd zhodnotit. Byl to parádní zájezd. Děvčata Katka a Markétka byla skvělými průvodkyněmi, kluci řidiči gentlemani a profíci a kuchařinka předvedla luxusní menu. Celkově byl program dobře vymyšlený ( projekce, bazén…)
Tak tedy všem moc děkujeme a zase někdy příště


Jitka Kálalová, 2019

MADEIRA

Dobrý den,

z celého srdce bych Vám chtěla poděkovat za velmi krásnou a příjemnou dovolenou, kterou jsem si pod hlavičkou Vaší agentury velmi užila. Musím vyzdvihnout velmi profesionální, ale zároveň lidský, až přátelský přístup jak Prokopa tak Daniely. Setkala se i skvělá parta účastníků, jejíž skvělé fungování Prokop svým milým a kamarádským přístupem podporoval. Že nám přálo krásné počasí jste samozřejmě ovlivnit nemohli, ale to celotýdenní slunce už bylo jen pověstnou třešinkou na dortu. Celá dovolená předčila mé očekávání. Děkuji Vám za to!

Zuzana Janečková, 2022

Dobrý den,

letos jsme s vaší CK jeli na dovolenou poprvé, vybrali jsme si vás na doporučení p. Martina Loewa. Naše dovolená byla perfektní, velmi se nám líbil program zájezdu zaměřený na přírodu a turistiku. Příroda Madeiry je překrásná, navštívili jsme nezapomenutelná místa. Koncept dovolené (skupina 8 lidí s vlastním průvodcem a autem k dispozici) je bezvadný, díky tomu jsme měli program nabitý a bez prostojů a za pouhý týden jsme stihli shlédnout všechny pecky ostrova. Moc musím pochválit i našeho průvodce p. Prokopa Jouzu, který se nám každý den věnoval od rána až do večera opravdu na sto procent a program přizpůsoboval naši skupině na míru. Díky tomu byla naše dovolená naprosto jedinečným zážitkem.

Děkujeme moc, a všude vás budeme doporučovat.
Přeji krásný den a všechny zákazníky spokojené stejně, jak jsme my.

Ludmila Hledíková, 2022

Dobrý den, dostávám se k psaní sice už trochu pozdě, ale přece. S manželem jsme se zúčastnili poprvé dovolené s vaší ck. A byl to pro nás velmi příjemný zážitek po všech stránkách. Hlavně bychom chtěli i touto cestou poděkovat za naprosto nadstandardní přístup k nám všem účastníkům, průvodcům Ivě Tulpové a Ondrovi Brambusovi. Byli nám k dispozici po celou dobu a nic pro ně nebylo nemožné. Strávili s námi rozhodně více času než je u průvodců obvyklé a než mají "v popisu práce". Tato dovolená byla sice první s Adventurou, ale rozhodně ne naše první s cestovní kanceláří, takže můžeme srovnávat. Setkání s Ivou a Ondrou zcela jistě ovlivní náš další výběr dovolené. Je určitě přáním každého účastníka poznávacího zájezdu se setkat s takovými průvodci, jako byli Iva s Ondrou, pro které je jejich práce koníčkem a spokojenost klientů není povinnost, ale samozřejmost. Díky za setkání s nimi a věřím, že ještě dlouho budou pracovat v ck Adventura, a že budeme mít ještě příležitost s nimi nějakou tu poznávačku dát.

Honza a Renata G., 2018

Dobrý den, před pár dny jsem se vrátila ze zájezdu Madeira, trochu jsem se zaklimatizovala a teď už nastal ten pravý čas vám poslat tento email. Ráda bych Vám, vaší cestovní kanceláři a hlavně průvodcům Ondřejovi a Ivče poděkovala za příjemný týden. Zájezd nejen že splnil, ale mohu napsat, předčil mé očekávání. Jistě tomu napomohla skladba klientů, ale asi nejvíce práce zmiňovaných průvodců. Jejich projev, znalosti, komunikativnost a smysl pro humor byl neopakovatelný. Přeji všem mnoho úspěchů a těším se zase někdy. :-D

Renata Klíčová, 2018


Dobrý den, rádi bychom poděkovali za úžasný zájezd na Madeiru. Vydařilo se vše. Oba průvodci - Šárka a Ondra - byli naprosto skvělí, velice obětaví, výlety velmi vydařené, organizace perfektní. Byli jsme naprosto nadšeni. Prosím, abyste byli tak hodní a poděkovali vedení Vaší CK za zájezd, ze kterého máme jen pozitivní dojmy a řadíme ho mezi nejlepší, na kterých jsme kdy byli. Nádherné zážitky předčily naše očekávání, bylo to opravdu bezvadné. Přejeme pěkné dny, nápadité zájezdy a spokojené klienty.

manželé Volfovi, 2016

MEXIKO – VELKÁ POZNÁVACÍ CESTA

Vaším zájezdem jsem byla nadšená Moc se mi líbila organizace zájezdu a máte skvělou průvodkyni Ivetu Bořánkovou.

D. Jelínková, 2018

MYANMAR NA KOLE

Dobrý den paní Lhotová, chceme Vám všichni poděkovat za krásnou dovolenou v Barmě a všechny fakultativní služby,které jste nám zařídila. Opravdu jsme viděli všechno,co jsme chtěli stihnout,bezva byl jak místní průvodce Win,tak Prokop a i všichni účastníci zájezdu. Trasa na kole vedla krásnou přírodou,ocenili jsme i její náročnost-největší na začátku a lehčí ke konci,kdy už toho stehna měla dost:-) Za návštěvu stála určitě domorodá vesnice s potetovanými ženami a šamanem. 

Michaela, Pavel ,Hana a Jan, 2018

NAMIBIE – VELKÝ OKRUH

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z výletu do Namibie. Považuji ho za ve všech směrech vydařený, a to i zejména díky Sheile Singh,  která (vedle spousty poskytovaných informací) vytvářela pohodu a pocit, že jsem mezi starými kamarády. Její bezprostřední a individuální přístup k různým účastníkům zájezdu velice oceňuji. Volba řidiče Luie (+ průvodce, příležitostného kuchaře a gastronomického poradce) byla velice šťastná volba. Poloňské Transsibiřské magistrále s Vámi mám opět spoustu krásných zážitků a fotek. Moc děkuji Sheile a všem z vás, kteří se na organizaci podíleli. Zcela jistě budu uvažovat o Vaší nabídce na příští rok - s příhlédnutím ke svému vyššímu věku a nevalné kondici. Fandím Vám, a doporučuji zejména mladším kolegům a kamarádům.

F.Č., 2018

NAPŘÍČ PAMÍREM Z TÁDŽIKISTÁNU DO KYRGYZSTÁNU

Dobrý den Adventuro, potřebuji s odstupem poděkovat za úžasné zážitky spojené s cestováním po Pamíru letos v srpnu a září. Bára Kolouchová nám byla skvělou průvodkyní i přes zdravotní indispozici, se kterou bojovala počas celého zájezdu. S partnerem jsme měli to štěstí, že cestovala v jednom džípu s námi, a tak jsme se během dlouhých dobrodružných přejezdů dozvěděli spoustu zajímavostí. Ubytování u místních je velmi dobrý nápad, třeba večer v pamírském domě s poznáním jejich místní kapely a tradičních tanců byl nezapomenutelný, stejně jako spaní v jurtě! Příroda Fanských hor a Pamíru je nádherná, výhledy na afghánský Hindúkuš dechberoucí, výstup pod Pik Engels příjemně náročný, dodnes vzpomínám na noční oblohu s milionem hvězd ve vesnici Bulunkul. Počasí jste nám objednali fakt na 1*. Navíc jsme se sešli skvělá parta cestovatelů, se kterými jsme si navzájem předávali zkušenosti a zážitky z cest. Výlet s CK byl mojí první zkušeností a tu druhou si vyzkouším hned příští rok, zase s CK Adventura, tentokrát na Island. Těším se moc..

Vlaďka Švecová, 2018

NÁRODNÍ PARKY CHILE

Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme s Vaší cestovní kanceláří absolvovali.Jednalo se o zájezd Národní parky Chile a byli jsme opravdu nadšení. V minulosti jsme spolupracovali s několika cestovními kancelářemi, ale ty by se od Vás měly učit. Jednak bezvadný způsob komunikace, služby pro klienty, bohatý program zájezdu, atd… Nemalou měrou se na našem nadšení podílí váš průvodce Jirka Holub. Je to sympaťák s obrovskými znalostmi, bezvadným slovním projevem a hlavně s profesionálním přístupem ke klientům. Původně jsme si oba mysleli, že tento exotický zájezd bude v našem životě poslední, že budeme jezdit už pouze po Evropě nebo na naši chalupu :-), ale právě vaše cestovní kancelář a váš průvodce - jste nám zase vrátili chuť cestovat a poznávat daleké kraje. Takže ještě jednou díky a jen tak dál.

Vlaďka a Pavel z Pardubic, 2017

NEJKRÁSNĚJŠÍ FJORDY NORSKA

Chtěl bych poděkovat Vaší cestovní kanceláři za velmi pěkný zájezd do Norska ve dnech 1. - 9. 7. 2017. Zájezd byl velmi dobře připraven a zajištěn. Bezchybná byla i činnost paní průvodkyně Moniky Frolíkové a nesmím zapomenout také na profesionální výkony pánů řidíčů. Počasí nám také vyšlo, co víc si přát... Ještě jednou děkuji za zájezd na který budeme rádi vzpomínat. S pozdravem

J. Bimka, 2017

NOVÝ ZÉLAND

Přeji pěkný den do Adventury. Vrátila jsem se z úchvatného zájezdu po N. Zélandu. Všechno, v četně počasí, bylo perfektní, samozřejmě nejvíce Jirka Leipert a jeho itinerář. Viděli jsme opravdu moc a vše v poklidu. Chtěla bych mu za to velice moc poděkovat. Taktéž jsem opomenula na letišti odevzdat " anketní lístek" a tak sděluji: vše za 1. Díky a srdečně zdravím do Adventury.

Z. K., 2014

PERU ZEMĚ ZLATA A SLUNCE

Vážení z Adventury, dovolte, abych vám blahopřála k takovým průvodcům jako je Danča Stehlíková. Absolvovala jsem se syny zájezd do přenádherného Peru a Bolívie, který se díky Daniele proměnil v opravdu nezapomenutelný celoživotní zážitek umocněný jejím neustálým úsměvem, pohodou, skvělým přístupem a zájmem nejen o Peru, ale i spokojenost všech účastníků zájezdu. Vaše koncepce zájezdu dovoluje každému účastníkovi poznat opravdu to nejlepší a jedinečné z tohoto kusu Latinské Ameriky. Děkuji vám. Rozhodně jsem s vámi nejela naposledy. S přátelským pozdravem

Iva Jurečková, 2014

PETROHRAD, KARÉLIE A SOLOVECKÉ OSTROVY

Přejeme Vám dobrý den, dovolte nám, abychom poděkovali za velice pěkný zájezd. Proběhl ve dnech 15.–26. 07. 2017 pod názvem Petrohrad, Karélie a Solovecké ostrovy. Výběr programu byl velmi zajímavý, ale i poučný, mnoho informací, které dokreslily naše znalosti. Chceme velice poděkovat taky paní Jindře Applové, která se o nás velice hezky starala a zároveň byla naším průvodcem, jí patří velké uznání, neboť vždy byla ochotná, vstřícná a udělala více než bylo její povinností. S CK Adventura jsme byli již podruhé a nemáme žádné negativní připomínky, ba naopak s takovým přístupem jsme se ještě nesetkali. Doufáme, že se ještě s Vaší CK podíváme do vzdálených míst, které bychom chtěli navštívit. S pozdravem a přáním pohodových dní se loučí

Jiří a Vladimíra Francírkovi, 7/2017

PROVENCE LEVANDULOVÁ NA KOLE

Dobrý den, za sebe a pana Janíčka tímto hodnotím zájezd „Provence levandulová na kole“ v termínu 16.–25. 6. 2017 jedním slovem SUPER. Jedničku s hvězdičkou pro pány řidiče (obdiv k jejich zkušenostem a zručnostem). Jedničku s hvězdičkou Veronice a Hance (obdiv k jejich organizaci, krásné čtení o Provence v autobuse, pečování o nás po celou dobu zájezdu). Jedničku s hvězdičkou pro Ivu-kuchařku (lepší jídla nejsou ani v hotelích se 4 hvězdičkami). Vrátili jsme se domů nadšení a pozitivně naladění. Už si vybíráme kam s Vámi pojedeme příště. :)))))))))))) Ještě jednou díky všem.

L. Zuskinová, 2017

Chci poděkovat CK Adventuta a Vašim lidem, kteří se s námi zúčastnili zájezdu do Provence levandulové na kole ve dnech 16. - 25. 6. Všechno bylo skvělé, pojetí zájezdu, organizace, strava, ubytování, snaha vyhovět našim požadavkům. Opravdu není na co si stěžovat a moc se mi líbil, řekla bych nadstandartní přístup zástupkyň Hanka - Veronika. Hezky vyprávějí, hodně vědí a cestou nám čtou příběhy, které souvisejí s místy, jimiž projíždíme. To mi přišlo úplně dojemné. A ještě k tomu skvěle jezdí na kole. Moc zdravím všechny za nás za oba účastníky zájezdu:-).

I. V., 2017

Dobrý den, Chtěla jsem ohodnotit Váš zájezd Provence levandulová. Tomuto zájezdu nemůžu nic vytknout. Krásný a čistý kemp, čisté ubytováni.Vybrali jste skvěle. Řidiči Pavel i Váva bezvadní,ochotní - prostě na jedničku. Průvodkyně Hanka i Veronika se o nás velmi dobře staraly, i těm dáváme jedničku.Musím říci ,že i péče při přejíždění autobusem na trasu ,čtení z knih a vytvoření báječné "francouzské atmosféry" ,no prostě super. Ani neumím ohodnotit známkou bezvadné,chutné jídlo paní Ivy.Vše bylo opravdu skvělé,vzhledem k tomu ,že můj manžel má bezlepkovou dietu ,ani to nemělo chybu. Jezdím opakovaně s Vaší CK nebo s Tripem a myslím, že se Vám tento zájezd velmi povedl. Moc děkujeme za úžasnou dovolenou a krásné chvíle strávené s Vaši CK. S pozdravem

Marie a Miloš Krotilovi, 2017

Tento zájezd byl pro nás náhradním programem za neuskutečněnou Horní Provence. Byla to ovšem kvalitní náhrada. Důležité je pro nás prostředí této části Francie, kterou jsme už s Adventurou několikrát navštívili a bonusem navíc byla organizace a program celého zájezdu. My jsme si sice program dělali v podstatě sami, ale mohli jsme například využít nabídky na výjezd na Mt. Ventoux z jiné strany než jsme „byli zvyklí“. Velkým přínosem byla výborná znalost a orientace v daném prostředí vedoucí zájezdu Hanky. Veronika zase, mimo jiné, svým čtením o Provence zvýraznila atmosféru klidu a pohody této oblasti. Pokud jde o vaření, byli jsme zvědaví jak se s tím vypořádá někdo jiný než Zdenda a byli jsme příjemně překvapeni. Vše bylo ve vysoké kvalitě a dostatečném množství. Jediným problémkem stravování byly časy večeře. Ve 20 hodin už je dost pozdě na večeři, ale chápeme, že se to vzhledem k organizaci zájezdu jinak udělat nedalo. Jedinou „vadou“ tak byla z našeho pohledu délka zájezdu. Dáváme jednoznačně přednost delším akcím, ale trend a zájem dalších zákazníků je bohužel opačný… Těšíme se na další zájezd s Adventurou, na který pojedeme v září do Alsaska. Zdraví

Jiřina a Zdeněk Tučanovi, 2017

PROVENCE NA KOLE V POHODĚ

Vážená Adventuro! Plni dojmů z parádního zájezdu Provence na kole v pohodě (15.6.-
 24.6.18) bychom tímto chtěli poděkovat týmu Katka Kykalová + CykloRadka + Ivka kuchařka + Karel záchranář+řidiči za předvedení perfektních výkonů během poznávání Provence. Zodpovědná příprava a díky znalostem prostředí i jazyka maximum informací, které se nám dostávaly od milé Katky doplňované vstřícnou a šikovnou Radkou. Ta nám názorně předvedla, jak postupovat při pletení levandulové kuželky. Poklona patří i super
kuchařce Ivce, která nám denně téměř v polních podmínkách s mistrovským umem přibližovala zázraky francouzské kuchyně. Záchranář Kája měl příležitost dostát svému, když rozchodil porouchané kolo, takže se na něm dalo dojet do cíle! Samozřejmě poděkování patří i řidičům. Jejich zásluhou jsme pohodlně zvládli všechny naplánované trasy včetně spolehlivého návratu domů. A tak vzájemné úsilí celého týmu s novými
 přáteli i dobrým počasím přispělo k našim nejlepším zážitkům ze zájezdů, jaké jsme kdy absolvovali a pouze můžeme litovat, že jsme s Adventurou začali objevovat až teď! Nicméně doufám, že si z pestré nabídky vaší cestovky vybereme i někdy příště! S přáním jen tak dál i pro nás srdečně zdravíme do Adventury! Ať se vám daří!

Marie Šrámková, 2018

Ráda bych vám tímto poděkovala za krásnou dovolenou strávenou v Provence s vašimi kolegy Petrem, Aničkou a řidiči Vávou a Jirkou. Celý pobyt byl perfektně organizačně zvládnut, vše bylo na jedničku. Oceňuji zvláště nadšení všech zúčastněných, včetně Marušky zajišťující stravu, která byla velice bohatá a dobrá. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a dovolenou strávila s vaší CK. A budu dále předávat své doporučení dál. Přeji vám úspěšnou sezónu a spoustu spokojených klientů.

Jana Moravcová, 2017

PROVENCE MÁJOVÁ

Dovoluji si touto cestou vyjádřit obrovský dík za skvělé služby vaší cestovní kanceláře . Byli jsme na zájezdu Provence májová v termínu od 29. 4. 2017 do 7. 5. 2017. Od skvělých průvodkyň Mirky a Ivety , které vždy s ochotou a naprostým přehledem dané oblasti a dějin se nám snažily rozšířit obzory. Mirka nám pak byla skvělou průvodkyní a znalkyní místních vesniček a jí patří velký dík za spoustu cyklistických zážitku ale i skvělého posezení u kávy nebo vínka. Skvělí řidiči / Váva a Petr / nám zajištovali luxus během cest i naprostý servis v dopravě kol. Nesmím zapomenou na výbornou kuchyni Ivanky a Zdeňka - tu zvláště chválila mužská část naší výpravy. Přiznávám se, že nejsem milovník psaní - ale nelze práci vaší cestovní kanceláře přejít mlčením. Ještě jednou moc děkuji a na další dovolenou organizovanou cestovní kanceláří jinak než s vámi nejedeme!

Alice Švingerová, 2017

V neděli jsem se vrátil z cyklovýletu z Provence. Je mně 66 roků, sportovec nejsem, na kole moc nejezdím. Jak se blížil termín odjezdu, tak se zvyšovala moje nervozita z cyklovýletu. A strach jsem měl pořádný. Měl jsem velké štěstí, že vedoucí byla Veronika Podzimková. Zájezd řídila s přehledem, měla přirozenou autoritu, veselou formou zvládla všechny situace. Uměla změnit plán podle počasí, zážitek bylo její čtení o Francii, mně vždy poradila, jakou trasu zvolit. A tak se stalo, že jsem celý zájezd absolvoval v pohodě, že mám krásné vzpomínky na všechna navštívená místa. Děkuji cestovce a p. Podzimkové za krásné dny. Veroniko, děkuji. Ať se Vám takto podaří všechny zájezdy!

Zahradníček, 2017

Dobrý den. V neděli 21.5. v poledne jsme se vrátili ze zájezdu Pohodová májová Provence. Chtěli bychom touto cestou ještě jednou velice poděkovat celému týmu , který se o nás staral s nevšední péčí, která není zcela běžná. Jmenovitě obě průvodkyně Iveta i Veronika podávaly neobtěžující a vyčerpávající všeobecné informace i popis jednotlivých navštívených míst a cyklotras. Řidiči Václav i Tomáš odváděli profesionální práci s úsměvem a pohodou. Samostatnou kapitolou byla vynikající strava, kterou kuchařka Iva zvládala v polních podmínkách na jedničku. Máme v našem věku celou řadu zkušeností na různých cyklozájezdech i s konkurenčními cestovkami, ale tento zájezd je jednoznačně na prvním místě. Musí být radost i pro Vás mít ve svých řadách takovéto spolupracovníky. Prosím vyřiďte všem ještě jednou naše poděkování. S pozdravem

Jiří a Hana Holanovi, 2017

PŘECHOD KVETOUCÍ MADEIRY

Krásný, dobrý den do Adventury!
Ještě stále se vnitřně dojímám nad zážitky z přechodu kvetoucí Madeiry. Dovolte mi, tímto poděkovat za zprostředkování krásného dobrodružství a to velké DÍKY patří především našemu průvodci.

Ondřej Brambus splnil a troufám si i říci předčil mé očekávání … co vše můžou průvodcovské služby zahrnovat :) Má vše a mnohem víc než jsem na jiných výpravách zažila : ) Vtip, maximální ochota a vstřícnost, pohodová atmosféra, znalosti terénu a svoji přítomností přispěl k perfektnímu dojmu z celé dovolené ) Má velký přehled, umí poradit, boty opravit a těm slabším nosit stany, karimatky : ) neskutečné!
Přeji Ondřejovi a Vám pohodové klienty a věřím, že si budu vybírat zájezdu nikoliv podle destinace, ale podle průvodce. Tak kam příště s Ondrou? Děkuji a přeji pěkný den!

P. P., 2019

Dobrý den do Adventury,
přechod kvetoucí Madeiry (4.-13.10.2019) s úžasnym, milým a neustále usměvavým průvodcem Ondřejem Brambusem se stal pro mě nezapomenutelným zážitkem na celý život.
Dech beroucí scenérie Madeiry byly umocněny zdolánim terénu na "vlastní kůži". Profesionalita, ochota, vstřícnost, humor a znalost Ondřeje byla naprosto fascinující. Za mě velká spokojenost. Obrigado Ondro.
Hodně štěstí a spoustu spokojených klientů.

Petra(Gábi), 2019

SALZA

Děkuji za Vaší ochotu a skvěle připravený zájezd. Předčil moje očekávání, moc jsem si to užil i díky instruktorům, kteří nás učili a v průběhu sjezdu řeky se nám neustále věnovali a vysvětlovali vše potřebné. Budu sledovat Vaši nabídku a určitě se znovu rád zúčastním podobných "dobrodružství". Hezký den

Jan Kopecký, 2016

SEDLA SAVOJSKÝCH ALP NA KOLE

Dobrý den, zapomněl jsem v autě cestou domů vyplnit standardní hodnocení zájezdu, tak něco napíši aspoň touto cestou: Akce se moc povedla. Tím, že to bylo takto v komorním počtu a všichni jsme si sedli, to bylo ještě možná lepší než velký zájezd. Především bylo všechno rychlejší a operativnější. Průvodci/řidiči byli fajn, vstřícní, na výjezdech jedni z nás. Všechno fungovalo - doprava, ubytování, jídlo, informace. Když jsem si sám vyjel na kole Col du Galibier a byl najednou uprostřed toho všechno, měl jsem mrazení v zádech :-) Určitě bych si něco podobně koncipovaného a intenzivnějšího rád zopakoval.

V.V., 2019

SEYCHELY – TURISTIKA A KOUPÁNÍ V RÁJI

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat průvodvci Pavlu Kučovi za jeho snahu, empatie i osobní přístup ke všem klientům. Jeho přístup mi velmi usnadnil a zpříjemnil pobyt na uvedené dovolené. Ještě tedy jednou moc děkuji Vašemu průvodci za tento bezvadný přístup a nechť přijme od nás vřelé poděkovní..

M. Č., 2019

Vážená CK, z mého pohledu byl zájezd na Seychely naprosto úžasný! Byli jsme s vnukem i naším kamarádem moc spokojeni ;-) Vše klapalo včetně letů, transferů, trajektů, půjčování kol a nádherné bylo též ubytování, které jsem ani tak kvalitní nečekala...Některé treky jsem na rozdíl od vnuka vzhledem k bolavému koleni vynechala a užívala místo toho nádherného plavání v teplém a čistém moři v blízkosti hotelů, den strávený na kolech a plážích ostrova Le Digue i lodní výlet na 3 ostrovy byl naprosto skvělý. Takže bych Vám ráda tímto moc poděkovala za tento zájezd i za velmi ochotného a vstřícného průvodce Pavla, který nás provedl všemi aktivitami na ostrovech a zprostředkoval též zajímavá setkání s domorodci, což vždy v každé pro mne nové zemi vítám.

Hanka Čekanová, 2019

SICÍLIE NA KOLE

Velké poděkování za dovolenou Sicílie na kole. Celý pobyt byl příjemný, viděli a zažili jsme hodně zajímavého. Skvělý tým Adventury, maximální ochota a vstřícnost, občas až neuvěřitelná přizpůsobivost všem účastníkům a stále dobrá nálada. Většina tras parádních a s velkou variabilitou obtížnosti. Jistě jsou náměty na zlepšení, Temis ví.... :-) A perfektní servis a zázemí - jak jsme u Adventury zvyklí :-) Díky moc za stroprocentně užitou dovolenou!

Katka Jartimová, 2017

SLOVINSKÝM KRASEM K JADRANU NA KOLE

Ahoj Kačí, chci poděkovat za super dovo ve Slovinsku na kole. Dotazník snad nahradí tahle volně napsaná zpětná vazba. Bylo to moc prima. Cyklistický program parádní včetně možnosti různých variabilit a dokonce i průzkůmných výletů do Itálie, haha :) Cesty jasné a briefingy srozumitelné (tedy pro ty, kdo dávali pozor). Ideální byly připravené trasy v mapy.cz. Přehledné, hezky vše v jedné složce. Časově šlo vše krásné stíhat, takže opravdu nebyl stres a byl čas na pivo točeno a ledenu kavu, atd., což člověk na dovče chce :) Jídlo za mě úplně v pohodě, i to rizoto :) Snídaně opulentní, jen ti svačináři byli teda úlet, hihi :) Ale s tím nic neuděláš a vlastně mi to bylo i jedno, protože nechodím pozdě, takže jsem vždy něco urvala .... Dopravu jsem nakonec využila jen tam a zpět, takže taky ok, jen tedy v tom buse je těsno a vedro, ale to taky nějak nekritizuji, beru to jako fakt. Zase to vykompenzuje nakládací a řidičské umění Váva týmu, takže já vlasntě nevím, co víc napsat. Vytknout nemohu nic pochválit jsem chtěla vše a to se snad povedlo. Takže zda to splnilo očekávání? Ano, spíše i předčilo a děkuju ti, tebe jsem jako průvodce zažila prvně a i tobě musím dát 1 s hvězdičkou.

D., B., 2020

ŠPICBERKY – POZVÁNKA DO ARKTIDY

Dobrý den pane řediteli chtěla bych Vám a zřejmě i dalším pracovníkům Vaší CK poděkovat za zorganizování nádherného zájezdu na Špicberky – pozvánka do Arktidy. Díky zkušenému průvodci Honzovi Šťovíčkovi jsme za poměrně krátkou dobu 5 dnů poznali vše, co tato lokalita kolem Longyearbyenu v tomto ročním období nabízí. Zejména drsná arktická příroda uchvátila nejen mě, ale i ostatních 9 členů zájezdu. Přetlumočte mu, prosím, poděkování většiny klientů za perfektně odvedenou práci. Cestovala jsem léta s jinými CK, zejména do Alp a Dolomit, a tak mohu učinit srovnání, které vyznívá jednoznačně ve Váš prospěch. S Vaší CK jsem jela poprvé, byla jsem velice spokojena a budu doporučovat přátelům a známým!!! Ještě jednou děkuji. S pozdravem

H. V., 2017

TOSKÁNSKO NA KOLE V POHODĚ

Dobrý deň,
Srdečne zdravím do Česka. Vzhľadom na to, že som nemala možnosť vyhodnotiť zájazd v papierovej podobe, Rada to urobím elektronicky ☺
1. Miesto pobytu Toskánsko, Marina di Bibbona – pekný a čistý kemp, ochotný personál, bazén, blízko na pláž – hodnotenie 1
2. Vedúci zájazdu – Roman a Marián, sympatickí, ochotní, dochvíľni, vždy poskytnuté informácie o trase a zastávkach na trase – hodnotenie 1*
3. Stravovanie a kuchyňa – množstvo a druh jedál na vysokej úrovni, šikovná, ochotná a milá kuchárka Táňa – hodnotenie 1*
4. Program zájazdu – bohatý (škoda, že deň nemal viac ako 24 hodín a v mestečkách sme nemohli ostať dlhšie) – hodnotenie 1
5. Cesta – vodiči pozorní a trpezliví, v zápchach aj pri nakladaní do vleku – hodnotenie 1*
6. Počasie ☺ - hodnotenie 1*** Celkove bol zájazd dobre zorganizovaný, na vysokej profesionálnej úrovni.

S pozdravom

Monika Boržíková, Košice, 2019

Pěkný den, mám potřebu ještě jednou moc poděkovat Filipovi, Kamile i Tomášovi za vstřícné a milé prostředí, které nám společně vytvořili v Toskánsku na kole v pohodě. Myslím, že jejich přirozená laskavost a ochota zpříjemnila všem zúčastněným i tak velmi hezky sestavený program. Přeji všem co nejvíce takových průvodců a hezké léto.

Jitka Marešová, 2019

Dobrý den, s Vaší agenturou jsme na doporučení známého byli poprvé a byli jsme velmi spokojeni, jak s programem zájezdu,ubytováním, tak s průvodci Filipem a Kamilou, vše bylo připravené a dobře zvládnuté, vše probíhalo v klidu a v pohodě. Užili jsme i spoustu legrace. Dík patří i p.kuchaři, za připravované dobré a chutné snídaně i večeře.

M. M., 2019

TRANSSIBIŘSKOU MAGISTRÁLOU AŽ NA DÁLNÝ VÝCHOD

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala panu Arseniji Baljajevovi a všem jeho spolupracovníkům, kteří se podíleli na přípravě a organizaci zájezdu “Transsibiřskou magistrálou až na Dálný východ” ve dnech 7.-24.6.2019. O této cestě jsem dlouho snila, Vaše agentura mi umožnila tento sen uskutečnit! Velmi jsem ocenila i přípravu tj. informativní schůzku před cestou, kdy jsem dostala užitečné rady. Cesta naplnila zcela mé očekávání a to i díky průvodci panu Ladislavu Peškovi, jemu také patří můj dík. Přeji Vaší agentuře hodně úspěchů. Srdečně zdravím

Irena Čermáková, 2019

TRANSSIBIŘSKOU MAGISTRÁLOU DO MONGOLSKA A PEKINGU

Dobrý deň pán Šimúnek!
Aj keď sme pred odchodom z Číny vyplnili hodnotiace dotazníky zájazdu na Transibírsku magistrálu, ktoré nám rozdal náš sprievodca pán Radek Beneš, chceme vyjadriť niekoľko svojich dojmov a pocitov, z tejto cesty. Keď sme sa rozhodovali kúpiť zájazd od CK ADVENTURA, okrem programu, bol pre nás dôležitý aj kvalitný sprievodca. Jeho meno sme sa dozvedeli, ale žiadne referencie v elektronických médiách sme nenašli, čo v nás vzbudzovalo obavy, či sa naplnia naše očakávania. Tieto sa rozplynuli po krátkej dobe.
Radek, ako sme nášho sprievodcu od prvého dňa všetci oslovovali, nebol iba sprievodca, ale aj človek, s výbornými organizačnými schopnosťami. Urobil vždy maximum, aby nám ukázal mentalitu, kultúru, prírodu, históriu a gastronómiu krajín a miest, ktoré sme navštívili. Svojim zodpovedným a obetavým konaním vytvoril pre nás komfortné, bezpečné cestovanie a ľudským prístupom spojil ľudí na príjemnú skupinu účastníkov zájazdu, v Česko – Slovenskom zložení. Ukázal nám, že niektoré prekážky sa dajú s ľahkosťou prekonať osobitým šarmom, ktorý je pre Radka typickým.
Srdečná vďaka patrí vám, všetkým pracovníkom CK ADVENTURA, za organizáciu zájazdu a osobitná vďaka patrí Radkovi, navonok skromnému, no múdremu a inteligentnému človeku, s veľkým srdcom. Vďaka nemu, budeme na túto cestu ešte dlho v dobrom spomínať. Umožnili ste nám poznať človeka, ktorý svojou prácou robí tú najlepšiu reklamu pre CK ADVENTURA. V budúcnosti si radi zopakujeme pod jeho vedením spoznávanie nových destinácii.
So srdečným pozdravom a prianím všetkého dobrého zo Slovenska,

Milan a Anka Putalovci, Hela Backárová, 2019

TREKING ÚDOLÍM ŠERPŮ AŽ K EVERESTU

Dobrý den paní Semmlerová,17.4.2019 jsme se vrátili ze zájezdu k Everestu a mohu jen chválit! Neskutečně jsme si to užili, parta byla dobrá, počasí nám také přálo, český průvodce Prokop skvělý, nepálský průvodce Tikka také, organizačně to bylo perfektně zvládnuté. Kamarádka Jitka mne na zájezd "zlanařila" až v lednu na přednášce a v žádném případě nelituji, resp. doufám, že třeba podnikneme ještě nějakou další akci. Mějte se krásně a díky za skvělé zážitky.

M. N., 2019

Dobrý den, Tak uvedenou akci mám za sebou a i díky Prokopovi byla akce úžasná a super.

Přemysl Ondra, 2019

VÁNOCE A SILVESTR NA KOLE NA FILIPÍNÁCH

Krásný den do Adventury, ráda bych moc poděkovala za perfektně připravený zájezd a hlavně za absolutně fantastickou, pohodovou, milou a se vším si radu vědící Markétku. Hlídejte si ji jako oko v hlavě, protože takových lidiček, jako je ona je opravdu jako šafránu. Markétko ještě jednou velikánské DÍKY :) :) Přes Vánoce a svátky jsme byli poprvé takto mimo domov, děti a rodinu a musím přiznat, že jsem odjížděla s tak trochu špatným svědomím. Velmi rychle jsem ale podlehla krásné zemi, milým lidem a hlavně perfektně složené skupině stejných bláznů. Ó jak je očišťující sem tam změnit zaběhnuté stereotypy.... Děkuji ještě jednou za možnost poznat aspoň kousek této země ze sedla kola, za možnost změnit zaběhnuté zvyky, za možnost totálně vymazat HDD v mé hlavě a hlavně za skvělou partu. Doufám, že se nám podaří udržet kontakt i do budoucna a nezůstanou jen filipínské vzpomínky. Celému realizačnímu týmu Adventury držím palce, ať máte v sobě i nadále tolik kreativity a nápaditosti jako doposud a pro další roky hodně spokojených klientů.

Vaše spokojená klientka Jana se svým spokojeným manželem Radkem, 2014

VÁNOCE A SILVESTR NA KUBĚ

Heslo vaší CK je "Zažít život" .
Pro mě byla tato cesta s vynikajícím a Kubu milujícím Martinem po všech stránkách úžasná, stručně řečeno "Prožít Kubu" se vším všudy.
Ještě jednou díky všem za její přípravu a realizaci a zase někdy na cestu s vámi se těším.

2019

VELKÝ OKRUH JIŽNÍ AMERIKOU

Dobrý den, touto cestou bych Vám rád poděkoval za skvěle organizovaný zájezd "Velký okruh Jižní Amerikou" uskutečněný 7. 2. - 8. 3. 2015. Byli jsme nadšeni nejen krásou Jižní Ameriky, ale i skvělou organizací a snahou o maximální poznání v našich časových možnostech. Asi nejvetší zásluhu na hladkém průběhu má na svědomí jeden z nejlepších průvodců jakého jsme doposud poznali na svých cestách a tím je bez nadsázky Martin Mykiska. Můžeme říci ,že s Martinem bychom jeli kamkoli. Jeho nadšení se přeneslo i na nás a musíme se přiznat ,že jsme se do Jižní Ameriky zamilovali. Ještě jednou díky moc.

Roman Beneš, 2015

VŠECHNY BARVY SARDINIE

Dobrý den, včera jsme se vrátili s manželkou ze zájezdu na Sardinii a chceme Vám sdělit, že lepší zájezd jsme ještě nezažili a to především díky naší průvodkyni, paní doktorce Evě, která nás po celou dobu provázela. Profesionální přístup paní Evy, její fundovanost, ochota a péče o účastníky zájezdu nás naprosto ohromila. Jsme nadšeni jejím chováním a jednáním a chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat za krásnou dovolenou. S pozdravem

Petr & Lenka, 2017

Dobrý deń, chcem sa poďakovať za krásny zájazd, program bol výborne zostavený, hlavne by som chcela pochváliť sprievodkyńu Evu Sterecovú - bola vynikajúca organizačne aj prístupom, všetko výborne zvládla. S pozdravom

Olga Boldišová, 2017

VZPOMÍNKA NA KEŇU, TANZANII A ZANZIBAR

Dobrý den, dovolte, abych touto cestou připomněla poznávací zájezd s vaší CK. Včera to bylo přesně 20 let, kdy jsem si splnila svůj životní sen. 3. března 1997 jsem odlétala do mé milované Afriky. Bylo to do Keni, Tanzanie a na Zanzibar. Tehdy mi bylo 52 let..Byl to úžasný zájezd s bezvadnou partou lidí včetně našeho průvodce Karla. Do Afriky jsem se pak musela ještě párkrát vrátit. Teď už jen vzpomínám a stýská se mi po Keni. Afrika je jako droga. Zdravím vás všechny

Milada Sigtottova, 2017

ZÁKLADNÍ KURZ SKALNÍHO LEZENÍ

Dobrý den, moc rád bych vyjádřil svou plnou spokojenost s mnou absolvovaným kurzem skalního lezení pod vedením Víti Nováka. Víkend na skalách a zaškolení do základů jištění a technik lezení... nevěděl jsem přesně, co očekávat - ale bylo to skvělé :) a k lezení se určitě budu vracet.

D. Pačinek, 2019

ZA KRÁSAMI VIETNAMSKÉHO VENKOVA

Milá Adventuro,
rádi bychom Vašemu týmu moc poděkovali za velmi rychlé a operativní vyřízení našeho zájezdu; přihlašovali jsme se dost na poslední chvíli. A dovolená to byla opravdu krásná, jsme rádi, že jsme si zvolili právě tento zájezd.

Takže moc děkujeme a srdečně zdravíme Dvořánkovi

Dvořákovi, 2022

ZATMĚNÍ SLUNCE V USA 2017

Dobrý den, děkuji za výborně připravený program zájezdu. Průvodcem naší skupiny byl pan Honza Kužel. Během cest po USA se o nás nejen vzorně staral, ale po většinu času nám vyprávěl o historii, kultuře, zvycích, jak si co zařídit atd. Dobře se poslouchaly jeho zážitky se známými lidmi, se kterými se setkal atd. Oceňuji i jeho řidičské schopnosti. Několik cest vedlo do vysokých nadmořských výšek. I situaci v obrovské dopravní zácpě po rozjezdu aut z pozorování zatmění slunce zvládl v klidu skvěle. Cesta nám trvala místo plánovaných tří hodin asi o 12 hodin déle s nutným asi hodinovým přespáním v koloně v autě na cestě v opuštěné polopoušti. Do hotelu jsme se dostali asi ve 4 ráno. Mnoho informací jsme se dozvěděli i o jiných zemích, které zná (asi všechny). Díky jeho vyprávění mám chuť poznávat nejen tuto zemi více.

Marie Novotná, 2017

V úterý jsme se v pořádku vrátili ze zájezdu do USA na pozorování zatmění Slunce a další radovánky. Rád bych poděkoval Vám, panu Kindlovi a celému týmu Adventury za organizaci a péči, kterou jste přípravě a vedení zájezdu věnovali. Výsledkem byla v mém případě spousta krásných krajin, věcí a zajímavostí, které jsem ve zdraví a v bezpečí viděl, a spokojený návrat domů. Mám k Vám ještě prosbu: rád bych Vaším prostřednictvím poděkoval zejména našim průvodcům, jmenovitě řidiči a průvodci našeho auta panu Rudolfu Kadlecovi za obětavou snahu i při náročných přejezdech vyhovět co nejvíce našim přáním a ukázat nám maximum možného. Můj dík patří i panu Janu Kuželovi za suverénní postup řešení jakýchkoliv drobných problémů, takže průvodcovský tým mohl pracovat skutečně efektivně. Vážím si i jejich práce, kterou odvedli jako řidiči při skutečně dlouhých vzdálenostech, které jsme museli zdolávat. Mrzí mě, že jsem svou vinou v rámci odbavovacího procesu na letišti v Denveru na závěr zájezdu nestačil oběma pánům poděkovat osobně. Proto Vás prosím, abyste jim mé poděkování a mé "na shledanou" laskavě vyřídil aspoň tímto způsobem. S díky a s pozdravem

V. Č., 2017