Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cyklostezky Neziderského jezera

Maďarsko i Rakousko
dovolená s dětmidovolená na kolehotely, penziony, chatypolopenze1 nenáročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
27. 9. – 30. 9. 20184 dny-4%6 038 Kč6 290 Kč od 4 694 Kč11870812

státní svátek, pouze 1 den dovolené!

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

květen, červen

Obdobný program umíme připravit i bez kol, pro školní a jiné kolektivy.

Popis

Výlet je určen především těm, kdo si chtějí vychutnat nejen krásu přírody, ale i atmosféru vesniček vinařské oblasti na rozhraní Rakouska a Maďarska. Svět živočichů a rostlin je jedinečný vlivem unikátních klimatických podmínek v okolí 35 km dlouhého nížinného stepního jezera. Budeme pozorovat ptáky (hnízdí jich zde více než 300 druhů), ochutnáme víno a především skvělý burčák! Základní denní cykloetapy obnášejí 25–50 km, pro nejmenší lze vymyslet trasy kratší, ale pro zájemce je možné vymyslet i náročnější! V Hegykö jsou skvělé termální lázně, v nichž po celém dni na kole báječně zotavíme tělo i duši. Večer pak navštívíme pokaždé jinou z okolních maďarských hospůdek, objednáme si sklenku vynikajícího vína a nějakou specialitu...

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
 • Ubytování v apartmánových domech u termálních lázní, polopenze
 • Zámek Fertöd - maďarské Versailles
 • Neomezený vstup do termálů v ceně zájezdu
 • Ideální pro rekreační cyklisty a rodiny s dětmi

Program

 • 1. den

  Odjezd ráno, odpoledne ubytování v městečku Hegykö v Maďarsku; cyklovýlet po okolí, návštěva překrásných zahrad letního sídla rodiny Esterházy – zámku Fertöd, návšteva soukromého muzea nádražních svítidel – Fertőszéplak; večer společná večeře v místní hospůdce.

 • 2. den

  Východní břeh Neziderského jezera, cyklistika v proslulém ptačím ráji NP Seewinkel, rozhledny, městečka Podersdorf, Illmitz s větrným mlýnem a působivým majákem; piknik na molu u jezera (50–60 km).

 • 3. den

  Západní břeh jezera, mezi vinicemi přes městečka Mörbisch, St. Margarethen (přírodní divadlo v lomu, farní kostel, kostnice); Oslip (muzeum moderních skulptur v přírodě) a Rust (do 45 km).

 • 4. den

  Vinicemi a převážně lesem na kole z Hegykö přes muzeum mašinek v Nagycenku (Széchenyiho zámek s hřebčínem), po cestě možnost návštěvy vinného sklepa a nakonec oběd nebo prohlídka historického centra města Šopron (30 km), odpoledne odjezd, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 3x penzion (2lůž. pokoje v apartmánových domech), polopenze, neomezený vstup do termálních lázní, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Ubytování:

Apartmánový dům má dvě samostatné ložnice a společný obývák, kuchyňský kout a společné sociální zařízení. Trojlůžkové pokoje je možné zajistit jako pokoje s přistýlkou.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování:

Snídaně jsou zajištěny v rámci ubytování, večeře pak budou zajištěny každý den v jiné restauraci formou společných obložených mís nebo výběrem z menu speciálně sestaveném pro naši skupinu.

Povrch a profil:

asfalt, variantně šotolina, rovinatý, místy zvlněný profil

Poznámka:

2. a 3. den popojedeme z místa ubytování asi 20km autobusem, odkud vyrazíme na cyklistický program. Obvyklý návrat autobusu do Hegykö je kolem 16. hodiny, aby bylo možno stihnout koupel v termálech. Samozřejmě je možný individuální návrat na kolech.

Nástupní místa:
Praha, Jihlava, Brno
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_autobusem_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.
GALERIE: DOPRAVA, CYKLOVLEK

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.