Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Slovinským Posávím z Rimských Toplic na kole

Panenská příroda Kozjanska a Laška
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
6. 8. – 11. 8. 20216 dní11 850 Kč10 380 Kč49244110

AKTUÁLNĚ PLNO

Základní cena 11 850 Kč
Dětská cena do 15 let10 380 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný1 800 Kč
pojištění PACKET TRIP198 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování v hotelu**** s neomezenou relaxací a polopenzí
  • Kopcovité i údolní trasy
  • Pivní fontána v Žalci

Popis

Půvabný kraj mezi řekami Sáva a Savinja si vás získá nedotčenou přírodou i silničkami mezi horskými vesnicemi. Historie na vás dýchne z tajemných příběhů v klášteře Jurklošter, na hradech Sevnica a Podčertek, či v jeskyni Peklo. Trasy vedou kolem termálních lázní Laško, Olimia a Rogaška Slatina, kde si připijeme 8000 let starou minerálkou Donat Mg. K relaxaci a klidu zvou lázně Rimske Toplice, jejichž blahodárné působení na tělo i mysl oceňovali již Římané, členové královských rodin a důstojníci jugoslávské armády.

Program

1.–2. den

Večerní odjezd (Praha 23:00) a noční přesun. Ze Žalce po cyklostezce lemující řeku Savinju přes Celje a lázeňské Laško se známým pivovarem do Rimskych Toplic (30 km).

3. den

Údolím bystřiny Gračnica k jednomu z nejstarších kartuziánských klášterů – Jurklošter, dále stoupáním na Planinu s výhledy a sjezd do údolí řeky Sávy, podél ní přes Sevnici (středověký hrad, rodiště M. Trumpové) do Radeče (60 km s možností zkrácení). Večer návštěva regionálního muzea s pohoštěním.

4. den

Busem do historického města Žalec, na kolech okruh „Údolím zeleného zlata“ mezi chmelnicemi a vesničkami a kolem jezera Šmartno (50 km). Nebo okruh s návštěvou krasové jeskyně Peklo (17 km). Ochutnávka piv z unikátní fontány piv v Žalci. Návrat busem.

5. den

Na kolech či autobusem výjezd na Planinu pri Sevnici (26 km), odsud panenskou krajinou Kozjanského parku do lázní Rogaška Slatina. Přes klášter a čokoládovnu Olimje a malebným údolím řeky Sotla, která tvoří hranici s Chorvatskem (44 km).

6. den

Údolní okruh podél řek Savinja a Sáva (22 km). Nebo dopolední relaxace v lázních Rimské Toplice. Po poledni odjezd do ČR, návrat do Prahy okolo půlnoci.

Podmínky