Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Naše vize

Naše vize

Kromě jasné vize o tom, jaké cestování pro vás chceme připravovat, máme v záloze i několik dalších dobrých důvodů, proč cestovat právě s námi.

NAŠE VIZE

Zažít život

Autentické poznávání přírodních i kulturních krás otevírá cestu k hlubšímu porozumění skutečnosti.

Svoboda na cestách

Svoboda vede k odpovědnosti, pravé poznání vyžaduje respekt a toleranci. Naše zájezdy jsou proto koncipovány tak, aby byly ohleduplné k místnímu prostředí a obyvatelstvu. Šetrnější způsob cestování s sebou přináší možnost hlubšího splynutí s místními zvyklostmi i životním stylem a pomáhá tak vidět život v širších souvislostech.

Skutečné cestování

Přes dvacet let vracíme význam slovu cestování. Navštěvujeme nejkrásnější světové lokality prostřednictvím aktivní turistiky, cykloturistiky a poznávacích zájezdů. Cílem zájezdů je pomáhat uskutečňovat cestovatelské touhy našich klientů.

Individuální přístup, dlouhodobá zkušenost a odborné znalosti nám umožňují porozumět každému přání. Energie i zapálení našich průvodců pak pomáhají měnit sny ve skutečnost.

ODMĚNY PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY

Máme připravený propracovaný systém slev pro účastníky zájezdů, skupinové ceny pro individuálně připravené zájezdy  a věrnostní program se slevou až 8% z ceny zájezdu.

TRADICE

S přípravou zájezdů a prací v cestovním ruchu máme dlouholeté zkušenosti - již více než 28 let od r. 1990

KVALITA

Velice dbáme na vyváženou kvalitu programu a služeb, naše zájezdy jsou originální, profesionální a pečlivě připravené. Tým kvalifikovaných průvodců tvoří profesionálové i nadšení znalci jednotlivých destinací, pro které je průvodcování profesí i koníčkem zároveň.

ŠIROKÁ NABÍDKA

Nabízíme pestrou škálu zájezdů mířících do 6 kontinentů a více než 130 zemí. V jednotlivých destinacích nabízíme buď podrobné programy nebo průřezové cesty ucelenými regiony. Zájezdy je možné vybírat i podle různorodé cestovatelské náročnosti a úrovně služeb. V naší nabídce si tak má možnost vybrat doslova každý.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Naprostou většinu poznávacích zájezdů organizujeme pro menší skupiny a díky osobnímu přístupu dokážeme na našich zájezdech vytvořit příjemnou komorní atmosféru.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.