ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Naše vize

Naše vize

Kromě jasné vize o tom, jaké cestování pro vás chceme připravovat, máme v záloze i několik dalších dobrých důvodů, proč cestovat právě s námi.

NAŠE VIZE

Autentické poznávání přírodních i kulturních krás otevírá cestu k hlubšímu porozumění skutečnosti.

Svoboda na cestách

Svoboda vede k odpovědnosti, pravé poznání vyžaduje respekt a toleranci. Naše zájezdy jsou proto koncipovány tak, aby byly ohleduplné k místnímu prostředí a obyvatelstvu. Šetrnější způsob cestování s sebou přináší možnost hlubšího splynutí s místními zvyklostmi i životním stylem a pomáhá tak vidět život v širších souvislostech.

Skutečné cestování

Již více než třicet let vracíme význam slovu cestování. Navštěvujeme nejkrásnější světové lokality prostřednictvím aktivní turistiky, cykloturistiky a poznávacích zájezdů. Cílem zájezdů je pomáhat uskutečňovat cestovatelské touhy našich klientů.

Individuální přístup, dlouhodobá zkušenost a odborné znalosti nám umožňují porozumět každému přání. Energie i zapálení našich průvodců pak pomáhají měnit sny ve skutečnost.

PROČ CESTOVAT S NÁMI?

Tradice

S přípravou zájezdů a prací v cestovním ruchu máme dlouholeté zkušenosti – již od r. 1990.

Kvalita

Velice dbáme na vyváženou kvalitu programu a služeb, naše zájezdy jsou originální, profesionální a pečlivě připravené. Tým našich průvodců tvoří profesionálové i nadšení znalci jednotlivých destinací, pro které je průvodcování profesí i koníčkem zároveň.

Široká nabídka

Nabízíme pestrou škálu zájezdů mířících do všech kontinentů a více než 138 zemí celého světa. V jednotlivých destinacích nabízíme buď podrobné programy nebo průřezové cesty ucelenými regiony. Zájezdy je možné vybírat i podle různorodé cestovatelské náročnosti a úrovně služeb. V naší nabídce si tak má možnost vybrat doslova každý.

Osobní přístup

Naprostou většinu poznávacích zájezdů organizujeme pro menší skupiny a díky osobnímu přístupu dokážeme na našich zájezdech vytvořit příjemnou komorní atmosféru.

Odměny pro věrné zákazníky

Máme připravený propracovaný systém slev pro účastníky zájezdů, skupinové ceny pro individuálně připravené zájezdy a věrnostní program se slevou až 8 % z ceny zájezdu.