Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Naše vize

Naše vize

Kromě jasné vize o tom, jaké cestování pro vás chceme připravovat, máme v záloze i několik dalších dobrých důvodů, proč cestovat právě s námi.

NAŠE VIZE

Zažít život

Autentické poznávání přírodních i kulturních krás otevírá cestu k hlubšímu porozumění skutečnosti.

Svoboda na cestách

Svoboda vede k odpovědnosti, pravé poznání vyžaduje respekt a toleranci. Naše zájezdy jsou proto koncipovány tak, aby byly ohleduplné k místnímu prostředí a obyvatelstvu. Šetrnější způsob cestování s sebou přináší možnost hlubšího splynutí s místními zvyklostmi i životním stylem a pomáhá tak vidět život v širších souvislostech.

Skutečné cestování

Přes dvacet let vracíme význam slovu cestování. Navštěvujeme nejkrásnější světové lokality prostřednictvím aktivní turistiky, cykloturistiky a poznávacích zájezdů. Cílem zájezdů je pomáhat uskutečňovat cestovatelské touhy našich klientů.

Individuální přístup, dlouhodobá zkušenost a odborné znalosti nám umožňují porozumět každému přání. Energie i zapálení našich průvodců pak pomáhají měnit sny ve skutečnost.

ODMĚNY PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY

Máme připravený propracovaný systém slev pro účastníky zájezdů, skupinové ceny pro individuálně připravené zájezdy  a věrnostní program se slevou až 10% z ceny zájezdu.

TRADICE

S přípravou zájezdů a prací v cestovním ruchu máme dlouholeté zkušenosti - již více než 24 let od r. 1990

KVALITA

Velice dbáme na vyváženou kvalitu programu a služeb, naše zájezdy jsou originální, profesionální a pečlivě připravené. Tým kvalifikovaných průvodců tvoří profesionálové i nadšení znalci jednotlivých destinací, pro které je průvodcování profesí i koníčkem zároveň.

ŠIROKÁ NABÍDKA

Nabízíme pestrou škálu zájezdů mířících do 6 kontinentů a více než 80 zemí. V jednotlivých destinacích nabízíme buď podrobné programy nebo průřezové cesty ucelenými regiony. Zájezdy je možné vybírat i podle různorodé cestovatelské náročnosti a úrovně služeb. V naší nabídce si tak má možnost vybrat doslova každý.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Naprostou většinu poznávacích zájezdů organizujeme pro menší skupiny a díky osobnímu přístupu dokážeme na našich zájezdech vytvořit příjemnou komorní atmosféru.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.