ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pochvala z Kuby 2018

Pochvala z Kuby 2018

Milá Adventuro, vážený pane Novotný, zažili jsme život na KUBĚ. 

Toto formou bychom Vám chtěli poděkovat za super dovolenou Vánoce a Silvestr na kole na Kubě v termínu 21.12.2017 - 04.01.2018. S přítelkyní Mirkou jsme se shodli, že to byla nejlepší a nejkrásnější dovolená v našem životě a stěží jí nějaká jiná dovolená překoná. Prostě dovolená snů ve všech směrech.

Určitě velké poděkování organizátorům a tvůrcům této cyklo-akce. Prostě cyklistická lahůdka s relaxem na úžasných plážích v období Vánoc na krásném ostrově. Co více si můžeme přát ?

Velké díky naší průvodkyni Ivě Faltové. Jedním slovem - SKVĚLÁ. Velice přátelská a milá, vždy ochotná a neúnavná. Plná elánu a energie, kterou předávala dále do naší skupiny. Skvěle komunikativní ve všech situacích. Bylo super se na ní moci spoléhat při komunikaci ve španělštině a v cizím prostředí. Být to ve škole, tak jí dáme známku: 1*

Kuba je nádherná země. Chudá, ale krásná. Zelený ostrov, plný palem, úžasné přírody a scenérií. Velice příjemní lidé, kteří mnohdy žijí v dost chudých poměrech. Bylo super cestou vidět a poznávat, jak tam žijí a pracují lidé. Trasy na kolo byly skvělé. Vybraná místa byla velice krásná. Viděli jsme toho dost a zároveň velmi málo. Vždyť jsme viděli v podstatě jenom západní část Kuby. Ale těch 15 dnů bylo opravdu dostatečně naplněno.

Možná bychom zvážili pobyt v Trinidadu. Bavili jsme se o tom s ostatními účastníky zájezdu (bylo to tak půl na půl). Přejezd z oblasti Viňáles přes Havanu do Trinidadu a potom následně zpět do Havany byl dost časově náročný. Ale jinak nic proti ničemu. Bereme, že Trinidad je nádherné historické město a památka UNESCO.

Počasí bylo nádherné a skvělé na cyklistiku. Ani jednou nám nepršelo, bylo teplo a příjemně. Perfektně vybraný termín.

Řidiče našeho skvělého vozidla můžu opět jen chválit. Vždy ochotní a přátelští. Opravdu odvedli skvělou práci. Tahali se s našimi zavazadly, koly atd. Pomáhali nám v cizím prostředí. Samozřejmě jezdili velmi spolehlivě a dobře v někdy hrozném provozu a na špatných cestách, které ke Kubě patří. Pronajaté vozidlo bylo super. Pro naše potřeby plně dostačující.

Skvělá parta lidí. Bylo nás celkem 16 a opravdu všichni byli super a na všechny budeme vždy vzpomínat. Je krásné poznávat takové lidí a za to patří díky i Vám.

Určitě budeme takovýto zájezd doporučovat všem známým a neznámým. A i vaši společnost, jako solidní firmu, která umí organizovat takovéto skvělé zájezdy.

S úctou a pozdravem


Karel Vykoukal a Mirka Ludvíková