Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Kuba na kole v pohodě

Viñales, Havana a Trinidad
dovolená na kole★★ jsem ochoten cestovat skromněji1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
1. 2. – 15. 2. 202015 dní-2%51 842 Kč52 900 Kč21760001

POSLEDNÍ 2 MÍSTA!!!

Základní cena -2%51 842 Kč52 900 KčFirst-minute sleva do 1.10.2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný6 500 Kč
kubánské vízum900 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Cyklotoulky nalehko s podporou autobusu
  • Hotely nebo ubytování v soukromí
  • Čtyři dny v pohádkové krajině údolí Viñales 
  • Koloniální Havana  a životem kypící Trinidad 
  • Koupání na vyhlášených plážích, tanec, hudba...a kolo
  • Aktivní dovolená v poklidném tempu

Popis

Zažijme Kubu karibsky uvolněně, avšak aktivně a plnohodnotně! Budeme mít dostatek času poznat všechna skrytá zákoutí Viñales - malebné, šťavnatě zelené nejkrásnější oblasti Kuby, smočit svá těla v průzračných teplých vodách Karibiku, obdivovat autentickou krásu bývalých koloniálních měst. Nebudeme nikam spěchat, přizpůsobíme se tempu Kubánců a necháme si dostatek času i na návštěvu proslulých barů, na tanec či ochutnávku místních specialit. Návštěva tabákové výrobny je na Kubě samozřejmostí. Cyklistický program probíhá kompaktně bez dlouhých autobusových přejezdů, některé etapy lze zkrátit, úplně vynechat nebo se svézt doprovodným busem.

Program

1. den

Letecky Praha – Havana.

2. den

Prohlídka Havany : hlavní město Karibiku nabité jedinečnou elektrizující atmosférou, koloniální paláce a pevnosti, Muzeum rumu, všudypřítomné pomníky kubánských revolucí, večerní proslulá promenáda Malecón, Floridita – oblíbený bar Ernesta Hemingwaye a kolébka nápoje daiquiri.

3. den

Přesun starými kubánskými bouráky (40 km) do provincie Artemisa do městečka San Antonio de los Baños, nazývaného hlavní město kubánského humoru; sestavení kol, krátký cyklovýlet do okolí (10 km) a fakultativně návštěva Muzea humoru.

4. den

Na kole do biosférické rezervace Sierra del Rosario  s pozoruhodnou bohémskou ekovesničkou Las Terrazas; koupání v osvěžujících kaskádách San Juan, ubytování v neobvyklých chatkách na muřích nožkách (61 km/350 m).

5.–6. den

Krajem cukrové třtiny a královských palem odlehlou silničkou lemující severní pobřeží do oblasti La Mulata a ubytování na dvě noci (66 km/900 m); další den na kole k moři a lodičkou na snový karibský ostrůvek Cayo Levisa – celodenní koupání (15 km).

7.–10. den

Čtyři dny v úžasné krajině údolí Viñales  a pohoří Guaniguanico – cyklovýlety pohádkovou krajinou kuželového krasu (světové centrum pěstování tabáku a výroby nejlepších doutníků): bizarní Mural de la Prehistoria, unikátní vápencové mogoty a malebný venkov, na kole na poloostrov Cayo Jutías; koupání v průzračných teplých vodách Mexického zálivu; návštěva tabákové farmy (290 km/3500 m/4 dny).

11.–13. den

Přesun z oblasti Viñales do Trinidadu  a ubytování na tři noci v tomto proslulém koloniálním městě s množstvím památek, muzeí, jedinečnou atmosférou a nádhernou polohou na úpatí hor; koupání na pláži Ancón s bílým pískem; na kole do bývalého centra pěstování cukrové třtiny ve Valle de los Indigenos  a návštěva proslulého koloniálního cukrovaru včetně cukrové plantáže Manaca Iznaga (30 km).

14.–15. den

Poslední nákupy, zabalení kol a přesun na letiště do Havany, odlet a následující den přílet do Prahy.

Podmínky