ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Online putování s Helenou Křenkovou

Online putování s Helenou Křenkovou

Naše externí průvodkyně a produkční zájezdů do Laponska Helena Křenková pro vás připravila celkem čtyři videa o Laponsku, která jsou zpracována formou "promítání", tedy komentováním fotografií a map. První tři díly jsou převážně švédské, poslední zimní míří do Norska, Švédska i Finska.

Série vznikla jako náhrada za zrušené přednášky kvůli koronaviru vznikla online promítání. Pokud se vám série videí líbí, podpořte prosím natáčení formou virtuální vstupenky na účet: 1021959629/6100. Doporučená výše příspěvku za celou sérii je 100 Kč na pokrytí nákladů souvisejících s natáčením. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte virtuální promítání.

Pokud se vám série videí líbila, podpořte prosím natáčení formou "virtuální vstupenky" na účet přednášející průvodkyně: 1021959629/6100. Doporučená výše příspěvku za celou sérii je 100 Kč na pokrytí nákladů souvisejících s natáčením. Videa budou volně přístupná do pondělí 1.6, poté již jen přes platební bránu.

Za vaši podporu moc děkujeme a doufáme, že vás naše virtuální cestování potěší a na chvíli vás přenese na krásná místa naší planety.