Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Online putování s Helenou Křenkovou

Online putování s Helenou Křenkovou

Naše externí průvodkyně a produkční zájezdů do Laponska Helena Křenková pro vás připravila celkem čtyři videa o Laponsku, která jsou zpracována formou "promítání", tedy komentováním fotografií a map.

Poslední díl ze série virtuálních promítání o Laponsku.
Ve Finsku se vypravíme do lesů a za romantikou srubů, ale i upravenými tratěmi, ve Švédsku a Norsku do vyšších hor mezi štíty a ledovce. Uvidíte jak probíhá putování na turistických (backcountry) běžkách se saněmi, kdy se v relativním pohodlí můžete cítit jako skuteční polárníci a jak se liší krajina a náročnost terénu jednotlivých zemí a oblastí i některá úskalí. Zasníme se, jaké to je sedět v sauně a za oknem pozorovat polární záři nebo putovat se zápřahem či rybařit u dírky. Nezapomeneme ani na skútry

Pokud se vám série videí líbila, podpořte prosím natáčení formou "virtuální vstupenky" na účet přednášející průvodkyně: 1021959629/6100. Doporučená výše příspěvku za celou sérii je 100 Kč na pokrytí nákladů souvisejících s natáčením. Videa budou volně přístupná do pondělí 1.6, poté již jen přes platební bránu.

Za vaši podporu moc děkujeme a doufáme, že vás naše virtuální cestování potěší a na chvíli vás přenese na krásná místa naší planety.