Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Lehké kanoe – dovolená na vodě

Pokud nevyhledáváte pouze adrenalinová vodácká dobrodružství a chcete strávit klidnou, pohodově aktivní dovolenou, sáhněte po jakékoli „letní řece“. Poznávejte svět z paluby kanoe – sami, v páru, s rodinou nebo s přáteli. Proud zanese vaši loď do nádherné přírody, malebných městeček a vesnic mimo hlavní turistické trasy, kudy navíc často doslova kráčela historie. Sluncem prohřátá voda, písčité i oblázkové pláže nebo skály nad řekou – zkrátka klidná plavba s mnoha zastávkami na koupání, slunění a vodní hry. Občas přijde i výzva v podobě zpěněných peřejí, ale neobávejte se – průvodci se o vás postarají, naučí vás základům pádlování i řízení kanoe. Chcete-li plout s menšími dětmi, musí děti umět plavat a hodně záleží na vaší vodácké dovednosti – neváhejte to případně konzultovat s prodejní kanceláří.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.