Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Lehké kanoe – dovolená na vodě

Pokud nevyhledáváte pouze adrenalinová vodácká dobrodružství a chcete strávit klidnou, pohodově aktivní dovolenou, sáhněte po jakékoli „letní řece“. Poznávejte svět z paluby kanoe – sami, v páru, s rodinou nebo s přáteli. Proud zanese vaši loď do nádherné přírody, malebných městeček a vesnic mimo hlavní turistické trasy, kudy navíc často doslova kráčela historie. Sluncem prohřátá voda, písčité i oblázkové pláže nebo skály nad řekou – zkrátka klidná plavba s mnoha zastávkami na koupání, slunění a vodní hry. Občas přijde i výzva v podobě zpěněných peřejí, ale neobávejte se – průvodci se o vás postarají, naučí vás základům pádlování i řízení kanoe. Chcete-li plout s menšími dětmi, musí děti umět plavat a hodně záleží na vaší vodácké dovednosti – neváhejte to případně konzultovat s prodejní kanceláří.

Ceny zahrnují potřebné vodácké vybavení a veškeré služby, u evropských zájezdů jsou i včetně speciálního pojištění na vodu. Také pro exotické zájezdy vám nabízíme speciální pojištění od pojišťovny UNIQA, bližší informace naleznete ZDE .

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.