ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

S kolem do světa co nejblíže přírodě

Pobyt v divoké panenské přírodě je v dnešní době synonymem luxusní dovolené. Na světě už zbylo tak málo míst, kde si člověk může vychutnat noc pod hvězdnatou oblohou, vykoupat se v ledové řece, poslouchat při usínání zvuky divočiny, prostě se na chvíli vrátit zpátky ke kořenům našeho samotného bytí.

Trasy zájezdů v této kapitole vedou z velké části po málo frekventovaných horských cestách, které jsou spíše než pro kola určené pro koně, jaky, pastevce, offroadové džípy nebo velbloudy. Často záměrně míříme na místa, která jsou geograficky velmi izolovaná a dostat se k nim vyžaduje určitou míru námahy a odolnosti. Vždy však máme k dispozici doprovodné vozidlo na převoz bagáže či indisponovaných účastníků. I v těch nejopuštěnějších oblastech vám zajistíme kvalitní stravování zpravidla z místních zdrojů a zejména vám po celou dobu bude asistovat náš zkušený průvodce, který i v horách umí zařídit nemožné.

Na vás pak bude si dovolenou co možná nejintenzivněji užít, ověřit si, že stále ještě umíme přežít bez výdobytků civilizace a zejména nasbírat co nejvíce zážitků, abychom z nich mohli čerpat energii ještě několik dalších měsíců.