Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Průvodci

Průvodci

Náš průvodcovský tým usilovně budujeme již po mnoho let. Někteří z našich průvodců se své profesi věnují celoročně, jiní povolání průvodce kombinují se svým občanským zaměstnáním. Většina z nich se podílí rovněž na tvorbě nových zájezdů a úpravách stávajících itinerářů.

Začínající průvodci procházejí náročným konkurzem a pečlivým výběrem. Pro všechny průvodce pak naše cestovní kancelář organizuje a pořádá v průběhu roku řadu školení a seminářů: provozujeme akreditovanou školu pro sportovně turistické průvodce, pořádáme např. tradiční konkurzy a školení pro nové průvodce, doškolovací srazy aktivních průvodců se vzájemnou výměnou zkušeností i speciální tří až čtyřdenní zdravotnické semináře s výukou na modelových situacích. Jedná se tedy o profesionály pro něž jsou cesty nejen povoláním, ale i koníčkem. 

Škola sportů a pobytu v přírodě

Adventura získala od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR akreditaci pro provozování Školy sportů a pobytu v přírodě již roku 2001. Od počátku pořádáme kromě kurzů pro veřejnost i náročné kurzy pro průvodce a instruktory sportovně laděných zájezdů. Lze si zvolit specializaci cykloturistika, turistika, vysokohorská turistika, horolezectví nebo vodní turistika a rafting.
Podrobnosti o kurzech najdete také na www.skolasportu.cz

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.