Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Průvodci

Průvodci

Náš průvodcovský tým usilovně budujeme již po mnoho let. Někteří z našich průvodců se své profesi věnují celoročně, jiní povolání průvodce kombinují se svým občanským zaměstnáním. Většina z nich se podílí rovněž na tvorbě nových zájezdů a úpravách stávajících itinerářů.

Začínající průvodci procházejí náročným konkurzem a pečlivým výběrem. Pro všechny průvodce pak naše cestovní kancelář organizuje a pořádá v průběhu roku řadu školení a seminářů: provozujeme akreditovanou školu pro sportovně turistické průvodce, pořádáme např. tradiční konkurzy a školení pro nové průvodce, doškolovací srazy aktivních průvodců se vzájemnou výměnou zkušeností i speciální tří až čtyřdenní zdravotnické semináře s výukou na modelových situacích. Jedná se tedy o profesionály pro něž jsou cesty nejen povoláním, ale i koníčkem. 

Škola sportů a pobytu v přírodě

Adventura získala od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR akreditaci pro provozování Školy sportů a pobytu v přírodě již roku 2001. Od počátku pořádáme kromě kurzů pro veřejnost i náročné kurzy pro průvodce a instruktory sportovně laděných zájezdů. Lze si zvolit specializaci cykloturistika, turistika, vysokohorská turistika, horolezectví nebo vodní turistika a rafting.
Podrobnosti o kurzech najdete také na www.skolasportu.cz

 

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.