Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Marocké dobrodružství 2009

Marocké dobrodružství 2009

Náš Tatrabus má za sebou zahřívací sezonu v Africe. Na jaře 2009 jsme svezli první dvě skupiny do Maroka. Začali jsme průzkumnou výpravou, mapovala horská pásma a jih Maroka, tedy oblast busem nedostupnou, kterou jsme dosud neznali. Psanou reportáž z této akce najdete zde.

Dvoudílnou videoreportáž natočil Vašek Balšánek, druhý řidič a průvodce, který se zde zaučoval a poznával, potom odjel s Tatrabusem oba komerční zájezdy. Průzkum vedl a za volantem byl převážnou dobu Jiří Berman.

Oba díly mají celkový čas 11min.

 

Zcela nové „tatrabusové" zkušenosti načerpané z minulosti, ale hlavně z letoška jsme využili k přípravě tří programově rozdílných zájezdů na jaro 2010:

  • Maroko - Velký poznávací okruh Tatrabusem
  • Maroko - Hory, kaňony a pouště
  • Jižní Maroko

Ale rozhodně se nechceme omezovat jen na Maroko. V únoru 2010 jede další průzkumná výprava zmapovat trasu Maroko – Západní Sahara – Mauritánie – Mali – Senegal. Hhned na ni navazuje už regulérní katalogový zájezd Západní Afrika - Senegal, Mali, Mauritánie, Maroko.

V létě si náš Tatrabus musí odpracovat svůj díl práce na Islandu a na podzim opět přepluje Středozemní moře, aby vozil naše klienty po Tunisku a Libyi. I tyto dvě země velice dobře známe z našich předchozích výprav.

Chcete-li se stát účastníky těchto skutečně mimořádných dobrodružství, máte tedy z čeho vybírat. Naše rada pro vážné zájemce: spěchejte, letošní zájezdy se obsadily nečekaně rychle a příští rok to pravděpodobně bude podobné!

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.