ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Marocké dobrodružství 2009

Marocké dobrodružství 2009

Náš Tatrabus má za sebou zahřívací sezonu v Africe. Na jaře 2009 jsme svezli první dvě skupiny do Maroka. Začali jsme průzkumnou výpravou, mapovala horská pásma a jih Maroka, tedy oblast busem nedostupnou, kterou jsme dosud neznali. Psanou reportáž z této akce najdete zde.

Dvoudílnou videoreportáž natočil Vašek Balšánek, druhý řidič a průvodce, který se zde zaučoval a poznával, potom odjel s Tatrabusem oba komerční zájezdy. Průzkum vedl a za volantem byl převážnou dobu Jiří Berman.

Oba díly mají celkový čas 11min.

Zcela nové „tatrabusové" zkušenosti načerpané z minulosti, ale hlavně z letoška jsme využili k přípravě tří programově rozdílných zájezdů na jaro 2010:

  • Maroko - Velký poznávací okruh Tatrabusem
  • Maroko - Hory, kaňony a pouště
  • Jižní Maroko

Ale rozhodně se nechceme omezovat jen na Maroko. V únoru 2010 jede další průzkumná výprava zmapovat trasu Maroko – Západní Sahara – Mauritánie – Mali – Senegal. Hhned na ni navazuje už regulérní katalogový zájezd Západní Afrika - Senegal, Mali, Mauritánie, Maroko.

V létě si náš Tatrabus musí odpracovat svůj díl práce na Islandu a na podzim opět přepluje Středozemní moře, aby vozil naše klienty po Tunisku a Libyi. I tyto dvě země velice dobře známe z našich předchozích výprav.

Chcete-li se stát účastníky těchto skutečně mimořádných dobrodružství, máte tedy z čeho vybírat. Naše rada pro vážné zájemce: spěchejte, letošní zájezdy se obsadily nečekaně rychle a příští rok to pravděpodobně bude podobné!