Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Marokem s Lidé a Země v dakarské Tatře 2013

Marokem s Lidé a Země v dakarské Tatře 2013

Vítězové velké fotosoutěže Lidé a Země se v lednu 2013 vydali Tatrou po Maroku. Expediční dobrodružství pro ně připravila CK Adventura a na výherce a jejich doprovod čekalo 11 dní plných poznávání krás Maroka a sem tam nějaké to dobrodružství. Projeli jsme Atlas, poušť i Antiatlas, viděli královská města, ochutnali tajin, prodírali se davem na súcích plných exotického koření...

Tato fotoreportáž je složena z fotografií účastníků expedice.Fotit bylo co, a tak jsme se s partnerem expedice rozhodli ty nejlepší úlovky našich výherců ještě jednou ohodnotit. Všichni výherci získávají outdoorový balíček na cesty od CK Adventura.

  • 1. místo - Markéta Sladká
  • 2. místo - Dáša Suchá
  • 3. místo - M&M Haišmanovi

Začali jsme v Casablance, ale prakticky hned jsme se přesunuli do Marrákeše, kde jsme se večer probíjeli davem místních i turistů na rozlehlém náměstí Džamma al-Fna a jedli hariru nebo vařené šneky. Přes průsmyk N‘Tička jsme se dostali až ke skvostu jménem Ait Benhaddú, ozářenému podvečerním sluncem. Za Warzázátem, proslulým z hollywoodských filmů, jsme se poprvé ponořili do pouště, ačkoli písečné duny to ještě nebyly. Projížděli jsme i městem Zagora a údolím Drá, s políčky a palmeriemi, které plodí sladké datle. Údolí obývají i potomci bývalých otroků, kteří sem byli zavlečeni ze subsaharské Afriky. Přespali jsme v největších písčitých dunách ergu Šigagga a saharskou pistou se vydali směrem k atlantskému pobřeží vstříc městům as-Sawíra, al-Džadída a Casablanca, kde jsme setřeli slzu z tváře a nasedli opět do letadla směr Evropa...

Celý článek ke stažení: 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.