Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

S kolem do světa za kulturou a historií

Pokud jste milovníci cyklistiky, historie, památek a subtropické přírody (stejně jako autoři těchto zájezdů) hledáte na správném místě.

Na následujících zájezdech navštívíme regiony, jež jsou kolébkou starověkých civilizací a dnes přitahují poznání chtivé návštěvníky nejstaršími památkami. Díky tomu, že často bydlíme přímo v rodinách, budeme mít možnost dostat se těmto regionům opravdu pod kůži.

V pouštích Blízkého východu se zrodily judaismus, křesťanství a islám, tři monoteistická náboženství, jejichž stopy i současnost budeme společně objevovat. A mezitím si vychutnáme výbornou kuchyni, čerstvé ovoce a zeleninu a samozřejmě skvělou cyklistiku v exotických kulisách. Nezapomeňte si přibalit fotoaparát!

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.