Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

S kolem do světa za kulturou a historií

Kolo jako dopravní prostředek slouží lidstvu už téměř 150 let. Zrychluje pohyb více než chůze, ale zároveň ponechává dost času pro intenzivní zážitky. Oceníme to zejména v regionech, jež jsou kolébkou starověkých civilizací a dnes přitahují poznáníchtivé návštěvníky unikátními památkami. Díky tomu, že často bydlíme přímo v rodinách, budeme mít možnost dostat se těmto regionům opravdu pod kůži. Vychutnáme výbornou kuchyni, čerstvé ovoce a zeleninu a samozřejmě skvělou cyklistiku v exotických kulisách. Nezapomeňte si přibalit fotoaparát!

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.