Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cirque de Gavarnie

Cirque de Gavarnie

Cirque de Gavarnie (sirk de gavarny). Jedná se o půlkruhové údolí vyhloubené v minulosti ledovcem a zakončené impozantním kotlem (karem), který Victor Hugo nazval „přírodním koloseem“. Jeho strmé stěny se zdvihají místy až do výšky 1700 m a díky prosakující vodě a četným vodopádům jsou zbarveny odstíny šedé, hnědé a červené. V levé části skalní stěny (při pohledu zdola) burácí (hlavně na jaře a po dešti) vodopád Grande Cascade, jehož vody se do údolí řítí z výšky 423 m. Cirque de Gavarnie a jeho okolí byl r. 1997 zařazen na seznam přírodních památek UNESCO.


Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Pyrenejí

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.