Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Balkán a východní Evropa – turistika

Turistické zájezdy do této oblasti míří vesměs autobusem, ale dělí se o něj se zájezdem cyklistickým. Oba mají společnou dopravu a ubytování, ale pěší a cyklistické programy jsou plnohodnotně samostatné a každý má svého průvodce. Turisté bývají v menšině, takže jejich průvodce se obvykle stará o malou skupinu. Tyto zájezdy se proto hodí i pro rodiny a skupiny, které preferují odlišné aktivity. Každý může absolvovat, co ho těší, a večer si vzájemně sdělí zážitky. I jako jednotlivec si můžete dohodnout střídavý program podle momentálního zájmu.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.