Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cyklopobyty u moře pro celou rodinu

Cyklistické rodinné pobyty patří mezi naše nejoblíbenější zájezdy. Vždy kousíček od pláže si pronajímáme části kempů s mobilhomy nebo část kapacity hotelu, odkud vyjíždíme na jednodenní cyklovýlety buď přímo, nebo s podporou autobusu, případně s využitím místní dopravy. Stravování zajišťujeme vlastním kuchařem nebo v restauracích.

Délku tras, jejich profil, ale i zajímavosti po cestě vybíráme tak, aby byly zvládnutelné a zároveň atraktivní pro cyklisty každého věku a zdatnosti, ať už se jedná o děti či dospělé. A po návratu z výletu, zatímco děti budou řádit v bazénech a na dětských hřištích, mohou jejich rodiče zodpovědně hodnotit kvalitu vína, které si během dne nakoupili při degustacích.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.