Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cyklopobyty u moře pro celou rodinu

Cyklistické rodinné pobyty patří mezi naše nejoblíbenější zájezdy. Vždy kousíček od pláže si pronajímáme části kempů s mobilhomy nebo část kapacity hotelu, odkud vyjíždíme na jednodenní cyklovýlety buď přímo, nebo s podporou autobusu, případně s využitím místní dopravy. Stravování zajišťujeme vlastním kuchařem nebo v restauracích.

Délku tras, jejich profil, ale i zajímavosti po cestě vybíráme tak, aby byly zvládnutelné a zároveň atraktivní pro cyklisty každého věku a zdatnosti, ať už se jedná o děti či dospělé. A po návratu z výletu, zatímco děti budou řádit v bazénech a na dětských hřištích, mohou jejich rodiče zodpovědně hodnotit kvalitu vína, které si během dne nakoupili při degustacích.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.