Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

S kolem do exotiky za sluncem a k moři

Když se v Evropě začnou krátit dny a přichází nevlídno, sychravo a lezavo, přichází ten nejlepší čas zabalit si kolo, pár kousků oblečení a vyrazit tam, kde je teplo.

Na následujících zájezdech se snažíme namíchat správný koktejl koupání, památek, přírody a samozřejmě cyklistiky ve šťavnatých a sluncem prohřátých destinacích.

Termíny zájezdů záměrně umísťujeme do období podzim-zima a navíc rádi využíváme vánoční a novoroční svátky pro optimalizaci dovolené. Tomuto období přizpůsobujeme i délku a profil etap a také celkové pohodlí na zájezdu – příjemné ubytování a doprovodné auto na bagáž zůstávají samozřejmostí. Je přece jasné, že v zimě nikdo rozježděný není. Vlastně je – právě vy, až se vrátíte!

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.