Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

S kolem do exotiky za sluncem a k moři

Když se v Evropě začnou krátit dny a přichází nevlídno, sychravo a lezavo, přichází ten nejlepší čas zabalit si kolo, pár kousků oblečení a vyrazit tam, kde je teplo.

Na následujících zájezdech se snažíme namíchat správný koktejl koupání, památek, přírody a samozřejmě cyklistiky ve šťavnatých a sluncem prohřátých destinacích.

Termíny zájezdů záměrně umísťujeme do období podzim-zima a navíc rádi využíváme vánoční a novoroční svátky pro optimalizaci dovolené. Tomuto období přizpůsobujeme i délku a profil etap a také celkové pohodlí na zájezdu – příjemné ubytování a doprovodné auto na bagáž zůstávají samozřejmostí. Je přece jasné, že v zimě nikdo rozježděný není. Vlastně je – právě vy, až se vrátíte!

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.