Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Château de Etoges

Château de Etoges

Dalším obdivuhodným zámkem je vodní zámek Château de Etoges, který byl postaven na začátku 17. století. Kromě krásného prostředí zámku a zámecké zahrady nabízí Château de Etoges také ubytování v tematickém hotelu, možnost gastronomických zážitků v místní restauraci a dokonce i spa a wellness programy. Přímo na zámku je také možnost zapůjčení sportovního náčiní či společenských her. Je možné si zahrát stolní tenis, nejrůznější deskové a karetní hry, či si zapůjčit jízdní kolo a vydat se na výlet do blízkého okolí zámku.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.