Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Épernay

Épernay

Épernay je středně velké městečko ležící v departamentu Marne. Jako mnoho dalších měst v této oblasti, také Épernay je úzce spjato se šampaňským vínem. Je ideální základnou pro objevování šampaňských stezek, je zde možnost navštívit vinné sklípky a samozřejmě také ochutnat místní produkci. V podzemí města se nachází 110 km podzemních chodeb a vinných sklepů, ve kterých se ukrývá více než 200 milionů lahví šampaňského vína. V Épernay si můžeme projít Avenue de Champagne lemovanou neoklasicistními vilami, navštívit vinařský závod Marcier, shlédnout sochu Dom Perignon či vystoupat na vyhlídkovou věž De Castellene.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.