Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Château de Pierry

Château de Pierry

Château de Pierry je vyhlášené vinařství v oblasti Champagne, jež je umístěno v nádherných prostorách stejnojmenného zámeckého areálu. Díky tomuto prostředí jsou ochutnávky a degustace místního vína doplněny o kouzlo historie, která zde na návštěvníky dýchá. Při prohlídce zámku jsou k vidění malé soukromé apartmány a salonky, galerie králů Francie, ve které je ke zhlédnutí až 70 portrétů významných francouzských šlechticů či anglická zahrada. V podzemí pak můžete spatřit vinné sklepy či expozici s tématem vývoj ručních strojů od poloviny 18. do poloviny 20. století.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.