Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Château-Thierry a Chatillon-sur-Marne

Château-Thierry a Chatillon-sur-Marne

Obec Château-Thierry ležící nedaleko od Remeše je rodištěm slavného spisovatele Jeana de la Fontaine a může se pyšnit pozůstatky středověkého hradu odkud je nádherný výhled na celé město i na údolí řeky Marne. Je zde možné pozorovat pozůstatky mohutného opevnění, několik dochovaných věží, vstupních bran a obrovské královské kuchyně používané v dobách středověku. Chatillon-sur-Marne je další malebné městečko, nad nímž se tyčí slavná socha papeže Urbana II. z roku 1887. Tato pozoruhodná socha shlíží z výšky 33 metrů a má tak pod dohledem 22 okolních vesniček.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.