Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Bayeux

Bayeux

Bayeux (bajö), první město Francie, které 7. června 1944 osvobodili spojenci při vylodění. V katedrále Notre-Dame nalezneme tapiserii – 70m dlouhý pruh plátna pocházející z 11. stol. Je na něm vyšit příběh ovládnutí Anglie Normany. Tapiserie je jedinečná především svým detailním provedením, které zachycuje mnoho dobových reálií i tehdejších mytologických představ. Za pozornost stojí i románská katedrála Notre-Dame, v níž byla tapiserie původně uložena, především pak tamní krypta s bohatou freskovou výzdobou.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.