Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Huelgoat

Huelgoat

Huelgoat (üelgoat), toto slovo znamená vysoký les a místo je už od nepaměti opředeno spoustou tajemství. Ten, kdo neznal přesně cestu, byl ztracen. Huelgoat si můžeme představit jako takový malý Boubín - vesničku uprostřed lesů a obrovských žulových balvanů, které se staly podkladem pro mnoho legend a pověstí.

Zde se podle legendy utábořil a zmizel král Artuš a jeho věrní i s Grálem. (Artušův tábor), ovšem vysvětlení historiků je, že zde býval tábor římských legií a městečko získalo svůj věhlas díky stříbronosné rudě nacházející se v řece, která má příznačný název: Stříbrná - Riviére d´Argent. Prohlídka zdejších skalních útvarů stojí za to. Najdeme zde Chaos du Moulin (hromada balvanů připomínajících mlýnské kameny), Grotte du Diable (Ďáblova jeskyně), Roche tremblante (Viklan) vážící přes 100 tun a vodopád Saut du Gouffre (Skok do propasti), kde řeka mizí v jeskyni a objeví se až po 200 metrech.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Bretaně a Normandie

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.