Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Huelgoat

Huelgoat

Huelgoat (üelgoat), toto slovo znamená vysoký les a místo je už od nepaměti opředeno spoustou tajemství. Ten, kdo neznal přesně cestu, byl ztracen. Huelgoat si můžeme představit jako takový malý Boubín - vesničku uprostřed lesů a obrovských žulových balvanů, které se staly podkladem pro mnoho legend a pověstí.

Zde se podle legendy utábořil a zmizel král Artuš a jeho věrní i s Grálem. (Artušův tábor), ovšem vysvětlení historiků je, že zde býval tábor římských legií a městečko získalo svůj věhlas díky stříbronosné rudě nacházející se v řece, která má příznačný název: Stříbrná - Riviére d´Argent. Prohlídka zdejších skalních útvarů stojí za to. Najdeme zde Chaos du Moulin (hromada balvanů připomínajících mlýnské kameny), Grotte du Diable (Ďáblova jeskyně), Roche tremblante (Viklan) vážící přes 100 tun a vodopád Saut du Gouffre (Skok do propasti), kde řeka mizí v jeskyni a objeví se až po 200 metrech.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Bretaně a Normandie

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.