Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Vannes

Vannes

Vannes (van). Jedno z nejstarších měst v Bretani, které oslavilo už 2000 let, sloužilo jako sídlo jménem Darioritum keltského kmene Veneti, který byl r. 56 př. n. l. vyhnán Římany. Biskupství ve Vannes známe ze Tří mušketýrů jako Aramisovo sídlo. Bylo založeno už v 5. století. Vévodkyně Anna podepsala v domě Cohue připojení Bretaně k Francii a na konci 16. st. sloužilo město jako sídlo parlamentu. Krásné hrázděné domečky uvidíte, budete-li sledovat směr Intra muros. Na Place de Lices probíhá každou středu a sobotu dopoledne trh. Během procházky vám neunikne katedrála sv. Petra ze 13. stol., Passage de la Cohue - stará tržnice, v bretonštině cochug, kde byl ve středověku v přízemí trh a v prvním patře sídlil soud, ani hradby a přístav na pobřeží Golfe du Morbihan. Pokocháte se pohledem na typickou francouzskou zahradu pod hradbami u zámku Chateau-Gaillard, který je dnes archeologickým muzeem. V centru je mnoho příjemných kavárniček a restaurací.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Bretaně a Normandie

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.